Оскарження попереднього відмови Укрпатенту в реєстрації ТМ

В юридичну компанію «Легал Солюшнз» звернулася молода, але дуже перспективна компанія, яка займається виробництвом меблів. Дана компанія працює на ринку недавно і стрімко розвивається. У зв'язку з цим, а також з метою завоювання нових ринків і просування товару, компанією був розроблений власний логотип (торгова марка). Компанія власними силами підготувала необхідний пакет документів для реєстрації торгової марки і подала його до Укрпатенту.

Однак при проведення формальної експертизи, під час якої перевіряється поданий торговий знак на наявність подібних торгових знаків, співробітники Укрпатенту прийшли до висновку що заявлений компанією торговий знак схожий з іншим раніше зареєстрованим знаком на стільки що їх можна буде сплутати.

Даний висновок був викладений в листі Укрпатенту, в якому компанії було запропоновано надати додаткові докази, які підтверджують, що поданий на реєстрацію знак є унікальним і відрізняється від знака який був зареєстрований раніше за інших заявником. Саме на цьому етапі компанія-заявник звернулася до юридичної компанії «Легал солюшнз».

Юристами нашої компанії була підготовлена детально мотивована відповідь, в якый було надано докази унікальності заявленого торгового знака. Також була зібрана інформація котра підтверджувала впізнаваність знака, його відмінність від раніше зареєстрованих.

Мотивована відповідь була подана на розгляд до Укрпатенту. І в результаті його розгляду Укрпатентом було прийнято позитивне для Клієнта рішення, а саме взяті до уваги всі надані докази і процедура реєстрації торгової марки продовжена.

Поділіться інформацією: