rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оскарження адміністративного протоколу, пов'язаного з правопорушеннями в сфері обмежень через коронавірус

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У зв'язку з поширенням інфекційного захворювання Covid-19 в березні 2020 року в Кодекс про адміністративні правопорушення України було доповнено статтею 44-3, в якій мова йде про порушення правил карантину та встановлена відповідальність за них. Також було прийнято постанову Кабміну № 211. Уже з 6 квітня режим протистояння хвороби був посилений, і за ходіння без маски, відвідування парків, скверів загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 34 тис. Гривень - для громадян, до 170 тис. - для посадових осіб.

Однак найчастіше ситуації зі складанням адмінпротоколу виявляються спірними. Адвокати юридичної компанії «Легал Солюшнз» надають послуги щодо оскарження протоколів в Києві та Київській області.

Як поводитися під час складання адмінпротоколу

«Карантинний» протокол мають право складати:

 • співробітники поліції;
 • представники установ охорони здоров'я;
 • працівники санепідемслужби;
 • представники виконавчих комітетів.

Коли підійшов поліцейський, інша посадова особа, необхідно попросити у нього представитися і пред'явити службове посвідчення.

При складанні протоколу вам повинні пояснити ваші права, а також назвати статтю закону, яка порушується. Спілкування з співробітниками поліції можна фіксувати на відео за допомогою телефону.

Протокол складається на місці правопорушення, в деяких випадках можливе його складання в відділенні поліції, проте термін затримання не повинен перевищувати 3 годин. Документ підписувати необов'язково, можна вказати в ньому свої примітки.

У той же час слід пам'ятати, що будь-яке звинувачення має грунтуватися на доказах (показання свідків, відеозйомка). Навіть якщо ви йшли через парк в поліклініку або магазин, щоб купити необхідний товар, довести це правоохоронцям досить складно. Хоча обов'язок зі збору доказів, роз'яснення норм права лежить на особах, які складають адмінпротокол.

Протокол складається у двох примірниках і в присутності двох свідків.

Поліцейські можуть стверджувати що завгодно, остаточне рішення виносить тільки суд. Тому штраф в розмірі в кілька мінімальних заробітних плат сплачується тільки після винесення судового вердикту. На сьогоднішній день вже існує позитивна практика щодо скасування штрафів.

Також необхідно знати, що стягнення може бути накладене не пізніше, ніж через 3 місяці після вчинення правопорушення.

Що входить в послуги щодо оскарження адмінпротоколу

 • Юристи компанії «Легал Солюшнз»:
 • надають консультації з питань адміністративних правопорушень;
 • аналізують ситуацію і обставини справи;
 • аналізують і готують необхідну документацію;
 • визначають доцільність оскарження адмінпротоколу;
 • представляють інтереси клієнтів у суді.

Щоб уточнити вартість юридичної допомоги або замовити послугу, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: по телефону, через месенджер, онлайн-чат.

Як оскаржити постанову про адміністративне правопорушення в сфері обмежень по коронавірусу?

Скарга на постанову про адміністративне правопорушення в сфері обмежень по Коронавірусу направляється до суду першої інстанції протягом 10 календарних днів з моменту його винесення.

Що загрожує правопорушникам в сфері обмежень по коронавірусу?

За порушення правил карантину для людей КУпАП (ст. 44-3) передбачена міра покарання у вигляді накладення штрафу:

 • для фіз.  осіб - до 34 000 гривень;
 • юридичних осіб - від 34 000 до 170 000 гривен.

Закон № 530-IX щодо попередження виникнення і поширення коронавирусной хвороби (COVID-19)

З метою захисту українського населення від поширення інфекційних захворювань, зокрема коронавирусной інфекції нового типу (COVID-19), 30.03.2020 року прийнято Закон №530-IX, відповідно до якого внесено низку змін до нормативно-правових актів, щоб запобігти виникненню і  поширення COVID-19.

Які наслідки порушення карантинного обмеження?

Порушення карантинних обмежень тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності відповідно до ст.  44-3 КУпАП та накладення стягнення у вигляді адміністративного штрафу, максимальний розмір якого становить 170 000 гривен.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар