rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оформлення договору оренди земельної ділянки

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Щоб мати можливість користуватися землею, зовсім необов'язково вкладати кошти в купівлю земельної ділянки. Інколи достатньо орендувати її на короткий або тривалий термін.

Оформлення договору оренди земельної ділянки дозволяє:

 • побудувати будинок за відсутності коштів на придбання землі;
 • вирощувати сільськогосподарську продукцію для власних потреб;
 • займатися бізнесом, в тому числі організувати фермерське господарство;
 • облаштувати місце для відпочинку, полювання, риболовлі для себе або з метою отримання прибутку.

На сьогодні нерезидентні або українські юрособи з іноземними вкладами не мають права придбавати у власність землі сільськогосподарського призначення. Оптимальний вихід для них – оренда.

Юридичне оформлення оренди земельних ділянок потребує врахування багатьох нюансів, якісного опрацювання умов договору, підготовки пакету документів, в деяких випадках – звернення до нотаріуса або в органи місцевого самоврядування.

Компанія «Легал Солюшнз» надає комплекс послуг, пов'язаний з орендою земельних ділянок: укладання угод, подовження договору, допомога в укладенні договору переуступки права оренди.

Детальніше про послугу

Законом про оренду землі поняття оренди ділянки визначене як володіння та користування нею орендарем за плату і на основі договору з метою зайняття підприємницькою або іншою діяльністю.

Договір може укладатися між фізичними особами, фізичною особою та компанією, юрособами, також однією зі сторін можуть виступати органи місцевого самоврядування, виконавча влада.

У документі обов'язково прописуються його істотні умови: опис об'єкта, терміни укладення, сума оплати та спосіб використання землі, обмеження, умови припинення договору тощо.

Державна реєстрація договору оренди земельної ділянки є обов'язковою. Дохід орендодавця підлягає оподаткуванню. Нотаріальне посвідчення – на розсуд сторін.

Крім зазначеного Закону порядок укладення угод щодо землекористування регулюється Земельним та Цивільним кодексами. Типова форма документа затверджена Кабінетом Міністрів.

Починаючи з 2017 року на сайті Міністерства юстиції доступна послуга онлайн-реєстрації договорів оренди на земельну ділянку.

Що входить в послуги з укладання угоди щодо оренди землі

 1. Консультації за договорами довгострокової оренди та короткострокової.
 2. Консалтинг з податків.
 3. Оформлення різних видів договорів: оренди/суборенди, продовження строку дії, оренди з правом викупу, суперфіцію, емфітевзису, сервітуту, попереднього договору.
 4. Вирішення правових питань, пов'язаних з продовженням строку дії та розірванням договору.
 5. Реєстрація документів в Державному земельному кадастрі.

Які документи потрібні для оформлення договору оренди в «Легал Солюшнз»

 • паспорт, ідентифікаційний код учасників угоди;
 • правовстановлюючі документи на ділянку;
 • рішення відповідних органів державної влади/місцевого самоврядування – для ділянок, що перебувають у державній та комунальній власності.

Залежно від конкретного випадку можуть знадобитися інші документи. Терміни та вартість робіт обговорюються під час консультації з нашим юристом.

Хочете уникнути труднощів, пов'язаних з можливістю дострокового розірвання договору довгострокової оренди, наслідками недійсності договору, підвищенням орендної плати, збільшенням відповідальності? Звертайтеся до професіоналів. Замовивши послугу в «Легал Солюшнз», ви убезпечите себе і свій бізнес від ризиків та неприємностей.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар