rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оформлення дозволу на проведення робіт підвищеної небезпеки

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Збереження життя та здоров'я населення є найважливішою функцією держави. За певними видами підприємницької діяльності він веде посилений контроль. І необхідно мати відповідні дозволи на проведення деяких видів робіт, пов'язаних із підвищеним рівнем небезпеки. Своє право на ведення такої діяльності фізособи-підприємці та юрособи узгоджують із державою. Лише відповідно до норм їм видається дозвіл на небезпечні роботи.

Юридична компанія «Легал Солюшнз» надає послуги з отримання дозволу на роботи підвищеної небезпеки не тільки в Києві та області, а й по всій Україні. Ми допоможемо підготувати потрібні документи. Після цього слід звернутися до уповноваженого органу, який видасть дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (Україна). 

Як часто виникає необхідність отримати дозвіл на роботи з підвищеною небезпекою?

Дозвіл діє на всій території України терміном на п'ять років, а декларація дійсна територіально за місцем виконання робіт. Вона також дається на 5 років. Щодо дозволу на використання потенційно небезпечних машин, механізмів, обладнання воно видається безстроково. 

Команда Легал Солюшнз допоможе не лише отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, а й інші документи:

 1. Декларацію на роботи підвищеної небезпеки.
 2. Дозвол на експлуатацію машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки.
 3. Можна окремо провести експертизу/аудит або навчити Ваших співробітників.

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки Україна. Терміни отримання

Протягом 1 дня буде зібрано необхідні документи. Навчання персоналу зазвичай займає до 7 днів. Отримання експертного висновку триває 5 днів. На отримання дозволу/декларації піде до 10 днів.

Наші переваги при оформленні дозволу на початок робіт підвищеної небезпеки в Україні:

 • досвідчена команда юристів;
 • гарантуємо дотримання вимог законодавства.

Необхідний пакет документів для отримання дозволу на підвищену небезпеку

 • список посадових осіб, які займаються охороною праці;
 • список робочих, які займатимуться небезпечними роботами;
 • Статут організації. 

На першій консультації ми розповімо, які ще документи можуть запитати експерти, що вони можуть і не можуть робити відповідно до законодавства України.

Звертаємо вашу увагу на деякі ситуації, коли не потрібно переоформлювати дозвіл.

Наприклад, вам не потрібне переоформлення дозвільних документів при зміні назви або місцезнаходження юрособи. Те саме стосується і ФОП, і акціонерних товариств. Тому в усіх сумнівних випадках найкраще отримати консультацію юристів, які спеціалізуються на охороні праці. Дуже важливо не допускати зловживань із боку контролюючих органів. Закликаємо вас вивчати та знати свої права. 

Як оперативно отримати дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки?

Ми настійно рекомендуємо отримати дозвіл за допомогою спеціалістів. Вони відстежують найменші зміни для найкращого та якнайшвидшого результату. У нашій справі важливо знати всі новини, які стосуються права. Є в штаті окремі фахівці, які досконально знають законодавство у сфері охорони праці.

Аудит охорони праці: що це, навіщо він може знадобитися?

Також ви можете замовити у наших спеціалістів комплексний аудит підприємства з охорони праці. Він проводиться з метою оцінки відповідності системи управління охорони праці відповідним законам України.

Причини, з яких компанії замовляють цю послугу:

 • майбутні перевірки державних органів;
 • трудові суперечки. 

Напрями аудиту охорони праці:

 1. Перевірка документації, наприклад, положень, порядків та програм, посвідчень про те, що співробітники пройшли навчання з охорони праці та медичні огляди.
 2. Аудит безпеки машин та території підприємства, наявності евакуаційних виходів, засобів пожежогасіння. Особлива увага приділяється тому, чи обладнання проходило належні огляди та перевірки. 
 3. Перевірка практичних знань та навичок з охорони праці у персоналу підприємства.

Довіряйте професіоналам усі складні процедури спілкування з державними органами, і ви зможете уникнути витрати часу та нервів під час ведення бізнесу. 

Хочете отримати відповіді на будь-які питання щодо охорони праці на підприємстві? Наші спеціалісти дають професійні роз'яснення доступною мовою. Якщо виявлено порушення, вам нададуть рекомендації щодо покращення ситуації. Найголовніше, що слід зробити в цьому випадку, це обов'язково дослухатися результатів перевірки і не пускати все на самоплив. Оскільки інспекція з охорони праці є дуже вимогливою, ви можете зіткнутися зі штрафами, а то й зовсім зупинкою виробництва, що загрожує значними фінансовими втратами для бізнесу.

Заповніть коротку форму на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами телефонів для отримання консультації щодо оформлення дозволу на проведення робіт підвищеної небезпеки. 

Який штат персоналу на підприємстві повинен мати посвідчення з охорони праці?

Чинним законодавством України не передбачено точне число співробітників, які зобов'язані мати посвідчення з охорони праці. Якщо в штаті компанії понад 50 осіб, обов'язково створюється служба з охорони праці, відповідно, її співробітники повинні мати посвідчення. При меншій чисельності персоналу функції можуть покладатися на будь-якого співробітника з досвідом роботи, який пройшов навчання за напрямом «охорона праці».

Як продовжити Дозвіл?

Для того щоб пролонгувати дію спеціального дозволу, необхідно звернутися в органи Держпраці. Якщо за попередні 5 років ніяких порушень з боку роботодавця (постачальника, виробника) не допускалось, продовження відбувається за спрощеною процедурою. Інакше дозвіл може бути не продовжено, в такому випадку виконувати роботи підвищеної небезпеки заборонено. Розгляд заяви про продовження дозволу становить 10 днів.

Чи можемо ми отримати Дозвіл для компаній з інших міст?

Звичайно, можете. Юридична компанія «Легал Солюшнз» надає послуги не тільки в Києві і області, а й по всій Україні. Ми допоможемо підготувати необхідні документи і звернутися до уповноваженого органу в сфері регулювання охорони праці. Звертайтеся!

Яка сфера дії дозволу?

Спеціальний дозвіл, виданий в установленому законом порядку, протягом 5 років діє на території всієї України. Аналогічна дія у декларації. Відмінність тільки в термінах - декларацію можна оформити безстроково відповідно до умов укладених договорів.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Дозвіл на початок будівельних робітБудівництво можна починати тільки після отримання дозволу на будівельні роботи. Будівництво - це не просто споруда об'єкта, але організаційна, монтаж...
 • Дозвіл на початок роботи нового підприємстваПочати роботу нового підприємства не так просто, як здається на перший погляд. Для отримання дозволу на виконання робіт підприємства необхідно заповни...
 • Введення в експлуатацію об'єктаДля завершення будівництва необхідно отримати дозвіл на експлуатацію об'єкта. Такий дозвіл підтверджує, що об'єкт відповідає всім стандартам законода...
 • Дозвіл Антимонопольного комітетуЩоб отримати згоду Антимонопольного комітету України необхідно укласти угоду (здійснити узгоджені дії). Узгоджені дії: Антиконкурентні (обмеження ...
 • Дозвіл на протипожежні роботиПротипожежні роботи - це діяльність організації по монтажу, розробки, випробувань, експлуатації, виробництві продукції для захисту від загоряння. Щоб...


Коментарі:
  Додати коментар