rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оформлення електронного пропуску в зону АТО

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


З початку 2015 року у зв'язку зі збройним конфліктом на сході України в'їзд і виїзд на / з окупованих територій Донецької, Луганської областей здійснюється за перепустками. З липня того ж року замість паперового потрібно отримати електронний пропуск в зону АТО. Дозвіл можна оформити самостійно через електронний реєстр Служби безпеки України або, якщо немає часу на проходження реєстраційної процедури, замовити послугу в юридичній компанії «Легал Солюшнз». Працюємо з жителями Києва, інших населених пунктів України, іноземними громадянами.

Як отримати перепустку в зону АТО самостійно

В першу чергу необхідно підготувати фото (цифрове або скан) розміром не більше 1 МБ, яке бажано, але необов'язково. Подальший алгоритм дій виглядає наступним чином.

Реєстрація на сайті СБУ (сторінка «Реєстр дозволів»). Для цього знадобиться зареєструвати електронну пошту, створити обліковий запис. Поля заповнюються українською мовою. Після реєстрації необхідно зайти в пошту, щоб дізнатися присвоєний логін і пароль. Авторизація. Входимо на сайт під своїм іменем. Заявка. Одна особа має право отримати дозвіл не тільки для себе, але і для інших людей (не більше 10 осіб). Заповнюються графи «Громадянство», вибираються сектори для проїзду (всього їх 5, через всі контрольні пункти можна проїжджати, вибравши хоча б один, але краще вибирати кілька. Перехід на другу сторінку здійснюється по кнопці «Далі», після чого заповнюються графи з місцем проживання , прописки, метою переміщення. Тут же вносяться дані про дітей до 16 років, які перетинають кордон разом з батьками (якщо їде один з батьків, знадобиться нотаріально завірений дозвіл від другого або документ, що підтверджує відсутність другого народить Еля - свідоцтво про смерть, про позбавлення батьківських прав тощо).

Дозвіл реєструється протягом 3 днів, про це повідомляється на сайті при реєстрації. Однак ми рекомендуємо оформляти документ за 10-30 днів до поїздки.

Потрібен терміновий пропуск в зону АТО? Співробітники компанії «Легал Солюшнз» допоможуть отримати його за 1 день.

Які послуги ми надаємо

Крім допомоги з оформленням дозволу на в'їзд / виїзд на / з окупованої території:

  • перевіримо електронний пропуск, термін його дії;
  • внесемо виправлення в документ або анулюємо його;
  • продовжимо пропуск в зону АТО;
  • займемося відновленням логіна, пароля.

За інформацією, представленою на веб-сайті Служби безпеки, починаючи з 28 березня 2019 року дозволи видаються безстроково. Ті, які були оформлені раніше, необхідно продовжити.

Щоб замовити послугу, залиште замовлення на сайті. Після того, як наш менеджер зв'яжеться з вами, ви зможете обговорити деталі, спосіб оплати. Коли пропуск буде готовий, негайно повідомимо вам про це. Щоб уточнити подробиці співпраці, зв'яжіться з нашим фахівцем по телефону, в онлайн-чаті або месенджері.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар