rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оформлення статусу біженця в Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Незважаючи на те, що тоталітарний режим давно вважається пережитком минулого, жителям деяких держав доводиться залишати батьківщину в результаті політичних і релігійних переслідувань і загрози для життя.

Будучи частиною європи, україна поступово адаптує своє законодавство під норми єс, в тому числі в питаннях надання притулку жителям інших держав, чиєю життю і здоров'ю загрожує небезпека. Тобто біженці - це люди, які не є громадянами країни, але прибутку на її територію, покинувши держава резидентства, в силу не залежних від них від них обставин.

В україні найбільш часто прибувають мігранти з сирії, іраку, афганістану, росії. Питання надання притулку прописані в законі про біженців. Окремим документом регулюється захист прав осіб, переміщених з тимчасово окупованих територій донбасу.

Отримати статус біженця можна самостійно, звернувшись до органів міграційної служби. Однак для отримання оперативного і гарантованого результату рекомендуємо заручитися підтримкою «легал солюшнз». Наші юристи допоможуть правильно оформити заяву, підготувати і подати необхідні документи і в найкоротші терміни отримати посвідчення біженця.

Що дає отримання статусу біженця

Крім спокійного життя на мирній території, відсутності переслідувань з боку влади особи, які приїхали в україну і легалізували своє проживання, отримують і інші переваги. Вони:

 • Не можуть бути примусово видворено з країни;
 • Має право вибрати місце проживання на свій розсуд;
 • Мають можливість проживати разом зі своєю сім'єю;
 • Можуть претендувати на працевлаштування, якісну медичну допомогу;
 • Мають право через 3 роки отримати посвідку на проживання в україні.

Разом з правами біженці набувають і деякі обов'язки: повідомляти органи виконавчої влади про переміщення всередині країни, проходити щорічну перереєстрацію, сплачувати податки.

Де і як отримати статус біженця, які документи для цього потрібні

Клопотання подається повнолітньою особою в міграційну службу. Для цього потрібні:

 • Заяву із зазначенням обставин покидання країни резидентства;
 • Документи, що підтверджують особу;
 • Відомості про дітей і окрему заяву на них;
 • Документи, що доводять неможливість проживання за місцем громадянства;
 • За 4 фото на кожного члена сім'ї.

Крім того, процедура передбачає зняття відбитків пальців. Через 15 днів після подачі документів призначається співбесіду в результаті якого приймається рішення про видачу посвідчення або про відмову.

Незважаючи на те, що в україні отримати статус біженця простіше, ніж, наприклад, в канаді чи країнах європи, особи, які подали заяву, нерідко отримують відмови. Щоб таке не сталося з вами, рекомендуємо звертатися за допомогою до юристів. Наші співробітники завжди готові прийти на допомогу навіть в. Здавалося б, безнадійних ситуаціях.

Звернувшись в «Легал Солюшнз», ви отримаєте:

 • Надійну підтримку професіоналів в області міграційного права;
 • Посвідчення біженця;
 • Допомога в оскарженні ваших прав в суді в разі відмови міграційної служби;
 • Спокійне життя в демократичній державі, відсутність переслідувань.

Хочете почати нове життя в лояльною до іноземців і гостинній країні? Легалізує своє перебування в україні вже зараз. Звертайтеся по допомогу в «легал солюшнз»!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар