rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оскарження неправомірних дій митних органів

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У наш час оскаржити дії органу митниці можна і в адміністративному порядку за допомогою подачі скарги вищестоящому органу, і в судовому порядку, подаючи позовну заяву до адміністративного суду.

Адвокат по адміністративних справах, митний адвокат і адвокат по спорах на митниці захищає клієнтів і на етапі адміністративного оскарження, і під час судового розгляду (захист в суді) і здійснює апеляційне та касаційне оскарження в судах відповідної інстанції.

Норми, що регулюють адміністративне оскарження дій на митниці, передбачаються в Митному кодексі України.

Право на оскарження

Кожна особа може оскаржити дію, бездіяльність, рішення митних органів, різних організацій і їх посадових осіб, якщо думає, що такими діями, рішеннями або бездіяльністю порушені його волі, права або інтереси.

Бути предметом оскарження можуть:

 • рішення - акти, якими органи митниці, організації, їх посадові особи приймають рішення з тих питань, які передбачені законом України з питань митної державної справи, задовольняють заяви, скарги, клопотання певних юридичних або фізичних осіб, або ж несуть відповідальність відмовою в їх відповідному задоволенні;
 • дії - різні вчинки посадових осіб або інших працівників органів митниці, організацій, які пов'язані з виконанням ними всіх тих обов'язків, які покладені на них Кодексом та багатьма іншими актами закону України;
 • бездіяльність - відсутність виконання митними організаціями, органами, посадовими особами та іншими працівниками всіх тих обов'язків, які були покладені на них Митним Кодексом та іншими актами закону України або неприйняття ними всіх тих рішень з питань, які належать до їх повноважень на термін, який визначається законом.

Оскарження податкових повідомлень-рішень органів митниці здійснюється в порядку, який встановлюється українським Податковим кодексом.

Процедура оскарження дій, рішень, бездіяльності митних організацій, органів, їх посадових осіб і багатьох інших працівників до органів вищого рівня та посадовим особам.

 1. Посадовцями високого рівня щодо посадових осіб та інших працівників митних органів та організацій є саме керівники цих же організацій і органів.
 2. До органів вищого рівня відносяться:
 • щодо митних постів, головні структурні підрозділи яких - це митні пости;
 • щодо митниць, спеціалізованих органів, організацій - це центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики в галузі державної митної справи;
 • щодо центрального органу влади, що забезпечує реалізацію державної політики в галузі державної митної справи. Цей орган виконавчої влади забезпечує формування та займається реалізацією державної політики у фінансовій сфері.
 1. Скарга на дію, діяльність, бездіяльність посадової особи або якогось іншого працівника митниці подається керівнику цієї організації або органу;
 2. Скарга на дію, рішення, бездіяльність керівника поста митниці подається в ту митницю, структурним підрозділом якої є цей же митний пост;
 3. Скарга на рішення, бездіяльність, дія керівника митниці, митного спеціалізованого органу, організації подається в певний центральний орган влади, що забезпечує реалізацію державної політики в галузі митної державної справи;
 4. Скарга на дію, рішення, бездіяльність керівника органу влади, що забезпечує реалізацію державної політики в галузі державної митної справи, направляється до центрального органу. Він і забезпечує формування політики в сфері фінансів і реалізує її, якщо це не передбачено з боку закону.
 5. Виконання рішення, яке було оскаржено, може бути припиненим повністю або в якійсь певній частині посадовою органом, або особою, що розглядає скаргу. Повинен бути письмовий обгрунтовану відповідь у термін, визначений законом. Таким чином, виконання оскарженого податкового повідомлення-рішення проходить в порядку, який передбачається Податковим кодексом України.

Оскарження дій, рішень, бездіяльності органів митниці або їх посадових осіб у суді.

 • Рішення, бездіяльність, дії органів митниці або всіх їх посадових осіб можуть бути оскаржені в суді в тому порядку, який визначається законом.
 • У тому випадку, якщо бездіяльність, діяльність, рішення митного органу або його посадової особи в один і той же час оскаржуються до посадової особи високого рівня і до суду. Суд відкриває провадження у цій справі. Розгляд скарги органом високого рівня припиняється.

Відповідальність органів митниці, організацій, їх посадових осіб та інших працівників.

 • Посадові особи та інші працівники митниці, які взяли неправомірні рішення, здійснили неправомірні дії або допустили бездіяльність, включаючи особисті корисливі цілі або ж на користь інших осіб, несуть адміністративну, кримінальну, дисциплінарну відповідальність, дотримуючись закону.
 • Той збиток, який був заподіяний особам або їх майну різними неправомірними діями, рішеннями, бездіяльністю органів митниці, організацій або ж їх посадових осіб та інших працівників у процесі виконання ними всіх своїх трудових обов'язків, а також відшкодовується цими організаціями, органами в порядку, який визначається законом.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар