rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:оскарження протоколу

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У судовій практиці часто зустрічається оскарження протоколу про адміністративне правопорушення, складеного патрульною поліцією.

Трохи про те, на що слід звернути увагу і як отримати юридичну допомогу, якщо ви нічого не порушували.

Часто дійсно буває, що співробітники поліції елементарно не знають, як протокол складається, допускають грубі процесуальні помилки. У багатьох співробітників поліції просто немає достатньо досвіду, вони не знають законів.

ЩО ГОВОРИТЬ ПРО НАДАННЯ ДОКАЗІВ СТ. 251 КУпАП?

Сьогодні поліція має право протокол не складати взагалі, а відразу виносити постанову про адміністративне правопорушення. Оскаржити штраф за порушення правил дорожнього руху в суді можна в тому випадку, якщо, наприклад, воно ніяк не було зафіксовано за допомогою спеціальних засобів відеофіксації. Залучити людину до відповідальності без доказів не можна! Співробітник поліції відразу ж повинен надати відеозапис, інакше можна вважати, що доказів і зовсім немає.

А ЯКЩО НЕ БУЛО ІНШОГО ВИХОДУ?

Іноді адміністративне правопорушення відбувається водієм, як міра необхідної самооборони. Наприклад, інший транспортний засіб раптово зупинилося, зіткнення було б не уникнути, якби водій не в'їхав на зустрічну смугу. Такі дії підпадають під ст. 122 КУпАП.

Алгоритм при зупинці поліцейським такий: дізнаємося причину, просимо надати посвідчення, якщо він цього не зробив, переписуємо номер і тільки потім показуємо свої документи: права, техпаспорт, страховку. Ніяк не навпаки.

Я НЕ ЗГОДЕН З ПОСТАНОВЛЕНИЕМ. ЩО ДАЛІ?

Підпишіть його, вказавши при цьому, що не згодні. Термін на оскарження постанови - 10 календарних днів, тому поспішіть знайти собі юриста. Можете оскаржити самостійно, але тоді успіх не гарантований. Для отримання юридичної допомоги зверніться в компанію «Легал Солюшнз». Ми не перший рік займаємося подібними адміністративними справами, з самого початку реформи поліції. Ініціатива щодо реформи хороша в цілому, багато що змінилося, але водії часто не знають своїх прав, тушуються перед поліцейськими. Оскаржити штраф поліції має сенс тоді, коли ви впевнені в своїй невинуватості. Стійте на своєму до останнього, стежте, щоб поліцейські дотримувались процедури.

ЩОБ ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ НА ВАШУ СПРАВІ:

  • зателефонуйте;
  • напишіть на електронну пошту;
  • зверніться в онлайн-чат.

Чим відрізняється протокол від постанови?

Протокол - процесуальний документ, яким фіксується факт вчинення правопорушення. Постанова виноситься співробітником поліції або судом після розгляду справи про адміністративне правопорушення. Простими словами: протокол - це процес, а постанова - результат.

Як можна оскаржити постанову про адміністративне правопорушення?

Постанову про адміністративне правопорушення можна оскаржити протягом 10 днів шляхом подачі скарги до суду першої або вищої інстанції. Щоб правильно скласти скаргу і направити її правочинному органу, рекомендуємо звернутися до юристів компанії "Легал Солюшнз".

Що потрібно знати при оскарженні протоколу?

  • Ви маєте право звернутися з проханням відкласти розгляд протоколу і винесення постанови з обов'язковим посиланням на це в протоколі;
  • в порожніх графах обов'язково повинні стояти прочерки;
  • якщо Ви не згодні і маєте зауваження, викладіть це в протоколі;
  • Вам обов'язково повинні вручити копію протоколу.

Коли протокол вважається недійсним в Україні?

У КУпАП немає переліку обставин, за якими протокол вважається недійсним. Оскаржити такий процесуальний документ разом з постановою можна в судовому порядку. Однією з підстав скасування протоколу є порушення процесуальних вимог до його складання.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар