rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оскарження рішень податкових органів

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Проблеми з фіскальними органами рано чи пізно виникають у будь-якого бізнесу. Дехто навіть відмовляється від ідеї відкрити свою справу, знаючи таке ставлення до бізнесменів з боку фіскалів. 

Хороші відносини з податковою – міф у реаліях нашої держави. Податкові органи роблять все, щоб стягнути з українців якнайбільше штрафних санкцій. Ситуація не зміниться найближчим часом, залишається лише пристосуватися до неї.

Тож за оскарженням рішень податкової підприємці звертаються до нас чи не найчастіше, не маючи надії виграти битву з бюрократією самостійно. Мало хто знає про податкові відрахування та позитивні моменти роботи з ДФС. Вони є, але це тема окремої розмови. 

Нерідко виникають суперечки з податковими щодо роялті, яке оподатковується за ставкою 18% та військовим збором. Юристи Легал Солюшнз займаються навіть такими вузькими питаннями. Якщо потрібно, залучають сторонніх вузьких спеціалістів. А також можуть допомогти у більш поширених ситуаціях.

В особливо складних випадках, коли вся справа доходить до суду, процедура оскарження тривала, але вона коштує цих зусиль та матеріальних витрат. Принаймні, ви збережете свій бізнес, свої активи та зможете спокійно працювати далі. 

Інші види допомоги бізнесу з податкових питань від юристів Легал Солюшнз

Наша компанія надає всебічну допомогу представникам малого та середнього бізнесу, ФОП та ТОВ. Сприяємо у проведенні податкових перевірок, здачі звітів та поновленні документації. Якщо звернутися на цьому етапі, є чималий шанс, що претензій до вас не буде. Так що якщо ви самі знаєте про проблеми з паперами, то краще вирішувати їх превентивно. 

Оскарження рішення податкового органу. З чим доводиться стикатися наших фахівців?

Це неповний список того, чим держава намагається покарати бізнес. І той, який порушив закон, і все інше, бо за умовчанням, за логікою податковий закон порушують усі. Отже, що ви можете інкримінувати:

 • внесення компанії до реєстру ризикованих платників податків;
 • звинувачення в ухиленні від сплати податків;
 • анулювання реєстрації платника ЄП або ПДВ;
 • неправомірне податкове повідомлення-рішення;
 • неправомірне рішення про арешт активів компанії;
 • незаконне рішення про продаж активів у податковій заставі;
 • штраф за неправильно, вчасно або повністю заповнену податкову звітність.

Якщо не відстоювати свої порушені права ДФС продовжить наполягати та звинувачувати. Допомогти може лише оскарження рішень податкової інспекції у судовому порядку.

Ми будемо раді допомогти Вам у цьому, використовуючи потужний юридичний досвід, знання бухгалтерського та податкового обліку. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід. За розумною ціною ви отримаєте комплексний юридичний супровід під ключ - від консультації до контролю виконання судового рішення.

ЗА СКІЛЬКИ ДНІВ ПОТРІБНО ПОДАТИ СКАРГУ НА ДІЇ ДФС?

Для оскарження рішень податкових органів дуже важливо не пропустити встановлені терміни позовної давності. Інакше доведеться їх поновлювати, а це непростий процес.

Загальний термін адміністративного оскарження – 10 днів після отримання рішення.

У разі якщо платник не встигне протягом 10 робочих днів подати скаргу до вищого податкового органу, то у нього буде додатково ще 6 місяців для того, щоб подати скаргу до суду. Однак у цьому випадку разом зі скаргою необхідно подати клопотання про відновлення пропущеного строку на подання скарги (клопотання може бути оформлене у вигляді окремого документа або утримуватись у самій скарзі). У клопотанні слід обґрунтувати поважність причин пропуску терміну. Зазвичай оскарження адвокатом рішень податкових органів і в цьому випадку буває цілком успішним.

Якщо скаргу з якихось причин не розглядатимуть її повернуть, вказавши причину нерозгляду.

Які поважні причини існують для продовження терміну давності при оскарженні податкових рішень?

Наприклад, поважними причинами є:

 • перебування за межами України;
 • перебування в плаванні
 • перебування у в'язниці;
 • перебування в полоні на території інших держав;
 • визнання судом безвісти відсутнім.

Щоб отримати професійну юридичну консультацію щодо оскарження рішень податкової служби:

 • зателефонуйте нам,
 • напишіть електронний лист;
 • зверніться до онлайн-чату на сайті.

Ми завжди на зв'язку. Підберемо вам спеціаліста з податкових спорів, неодноразово вигравав у суді справи проти свавілля ДФС.

Оскарження актів податкових органів за участю юристів “Легал Солюшнз”

Ми знаємо, як діяти, коли необхідне оскарження ухвали податкового органу. Знаємо усі тонкощі українського законодавства.
Якщо є бажання, ознайомтеся з відгуками про роботу наших спеціалістів. Ми допомогли десяткам підприємців, малому та середньому бізнесу в оскарженні податкових рішень. 

На українському ринку не так багато професіоналів із податкового права. Ця галузь вважається складною, мало хто береться за такі справи. Насправді немає нічого неможливого. І на ДФС можна знайти управу, діючи при цьому в рамках закону.

Справа річ у тому, що податківці нерідко самі порушують ці закони. Саме через це так багато подібних справ. Їхня кількість згодом тільки зростатиме, поки не зміниться сама система роботи фіскалів з бізнесом.
Поки що навіть саме спілкування з податковою наводить на підприємців, які особливо починають страх і паніку. Але це можна змінити. І якщо рішення винесено неправомірно, ви маєте право оскарження дій податкової. 

Порядок роботи:

 • розгляд матеріалів справи юристом;
 • складання заперечення відповідно до всіх юридичних норм, які пред'являються до таких документів в Україні;
 • підготовка правової позиції у справі;
 • оскарження дій фіскалів в адміністративному порядку;
 • звернення до суду;
 • представництво інтересів бізнесу на судових засіданнях.

Якщо є хоч найменша можливість, лазівка ​​для досудового оскарження рішення податкової інспекції, гріх нею не скористатися. 

Хочете бути повністю впевненим у благополучному вирішенні питання з податковою? Вам неправомірно відмовили у поверненні податку, чи неправомірно вимагають сплатити податок чи нарахували штраф? Отримайте колегіальну допомогу адвоката з податкових спорів та нашого професійного бухгалтера. ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Адвокат при допитіДопитання — слідчу дію, що проводиться у межах кримінального провадження. На допит можуть викликатися не лише підозрювані чи обвинувачені. Такі ...
 • Адвокат при обшуку і виїмціНа порозі вашого будинку чи офісу працівники правоохоронних органів, які хочуть провести обшук чи виїмку? Насамперед, зверніться за юридичною допомого...
 • Кримінальний адвокат за статтею 212Стаття 212 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за ухилення від сплати податків, пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльн...
 • Адвокат за статтею 364 Кримінального кодексуЗазначеною статтею КК України передбачена відповідальність за зловживання владою та службовим становищем. Нині це дуже популярна норма для НАБУ. За ...
 • Адвокат у кримінальних справах в Києві Кримінальні справи - найбільш складні і трудомісткі з точки зору визначення правової позиції і побудови стратегії захисту. До них, зокрема, віднос...


Коментарі:
  Додати коментар