rating
/5

Всього відгуків:

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оскарження рішень податкових органів під час війни

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Військові дії на території України призвели до низки змін, які торкнулися кожної сфери діяльності людини. Рішення податкової служби все частіше стали оскаржуватися. Щоб зробити це грамотно, зверніться до фахівців нашої компанії. І тоді оскарження рішень податкових органів під час війни буде ефективним.

Оскарження рішень податкових органів під час війни

Під час воєнних дій на території України податкова інспекція може проводити кілька видів перевірок:

 • камеральна;
 • документальна;
 • фактична.

Камеральний тип перевірки є типом дій, які податковий представник здійснює у своєму кабінеті, без додаткових відвідувань компанії, яка перевіряється. Платник податків може навіть не знати, що його податкові декларації вивчає фахівець.

На даний момент дозволено проводити різні перевірки камерального типу. Адже вони не завдають платнику податків жодного клопоту. Щоправда, лише у тому випадку, якщо платник податків виконує свої обов'язки.

Документальний вид передбачає вивчення документів позапланово. При цьому причини візиту мають відповідати певному списку.

На початку війни всі види перевірок мали зупинитися. Але практично відразу з'явився перший виняток – список фактичних перевірок розширився.

Але якщо ваша організація помітила неправомірні дії податкових представників, ви завжди можете оскаржити рішення цього органу. Головне, зробити це грамотно.

Окремі моменти оскарження рішень податкових органів під час воєнного стану

Державна податкова служба України внесла низку змін до порядку дій людини за її бажанням подати скаргу одразу після військового вторгнення до країни. У березні 2022 року було зупинено всі терміни. Але вже у травні все було відновлено. І навіть більше.

Центральне міжрегіональне управління ДПС щодо роботи з великими платниками податків повідомляє про те, що оскарження податкових органів під час війни здійснюється на основі ст.56 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. №2755 VІ зі змінами та доповненнями.

Скарга може бути подана в електронній або письмовій формі. У разі необхідності здійснюється завірення документів відповідним органом. Зробити це необхідно протягом 10 робочих днів з моменту отримання платником податків НПЛ або рішення контролюючого органу.

Терміни подання скарги можуть бути продовжені відповідно до правил та підстав, які зафіксовані у п.102.6 ст.102 ПКУ (п.56.14 ст.56 ПКУ). При цьому є безліч різних варіантів проблем та їх вирішення. Головне, ретельно розібратись у них.

Звертаємось до висококваліфікованих фахівців

Фахівці нашої компанії завжди готові допомогти вам вирішити проблеми, що виникли. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або за телефоном. Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей співпраці.

Головними перевагами компанії є:

 • висококваліфіковані фахівці;
 • індивідуальний підхід;
 • оперативність;
 • досвід роботи;
 • надійність;
 • невисокі ціни.

Зверніться до представника компанії, щоб дізнатися більше. Контакти наведено на сайті.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Адвокат з усиновлення під час війниКомпетентний супровід процесу та консультації Військовий стан вносить зміни до багатьох процесів, і це кожен відчуває на собі. Юридична сфера також н...
 • Адвокат з розлучень під час війниПотрібен адвокат з розлучень під час війни: до кого звернутися? Війна не ставить життя на паузу, і всі ситуації, що траплялися у відносинах між людьм...
 • Адвокат із компенсації збитків під час війниЯк отримати відшкодування за пошкодження нерухомості: допомога адвоката щодо компенсації збитків під час війни? У тих, хто зіткнувся безпосередньо з ...
 • Реєстрація підприємств під час війниЧи виконується реєстрація підприємств під час війни: які особливості запуску нового бізнесу та перереєстрації Війна тягне за собою велику кризу еконо...
 • Ліквідація підприємств під час війниЛіквідація підприємств під час війни: які етапи та дії необхідно виконати? Все змінилося з масштабуванням військових дій в Україні, і багато підприєм...


Коментарі:
  Додати коментар