rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оскарження скорочень в суді

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Оскарження скорочення в суді - це ваше право, згідно з Кодексом Законів про Працю України. Але тільки юрист може встановити, чи дійсно роботодавець порушив закон, і які ваші шанси на успіх. Нагадуємо, що одне і те ж справа в суді однієї інстанції може розглядатися тільки раз. Якщо ви програєте, то втратите час, гроші і здоров'я, оскільки будь-який суд - стрес. Краще відразу заплатити грамотному юристові.

Оскарження скорочення має свої терміни. Тому потрібно поспішити. У вас буде шанс відновити справедливість в суді, якщо ви їх пропустите , але виключно з поважної причини. Суду потрібно буде надати докази, що причина була саме поважної. Так що якщо вирішили відновитися на робочому місці або отримати матеріальну компенсацію, не втрачайте часу, а відразу звертайтеся в юридичну фірму, наприклад, «Легал Солюшнз».

ЯК РОЗІРВАТИ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР ПРИ СКОРОЧЕННЮ ШТАТУ ПО ЗАКОНУ?

Ситуація в бізнесі зараз не дуже стабільна, тому організації роблять все для скорочення витрат. І досить часто вони стикаються зі складними затяжними позовами через порушення процедури скорочення штату. Крім фінансових витрат, судові розгляди не кращим чином позначаються на репутації бізнесу.

Оскільки в даному випадку звільнення здійснюється з ініціативи роботодавця, завжди існує ймовірність, що працівник може бути не згоден з таким звільненням. Він може найняти адвоката і звернутися до суду.

Порядок звільнення співробітників передбачений в статті 49-2 КЗпП України. Про майбутнє звільнення співробітник повинен бути повідомлений персонально не пізніше, ніж за два місяці. Законодавство України не містить будь-яких вимог до форми повідомлення співробітника, з метою забезпечення наявності належних доказів, повідомляти співробітника слід в письмовій формі. Ця норма порушується найчастіше.

ВИДАЧА КОЛЕКТИКУ НАКАЗ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ

В день звільнення роботодавець зобов'язаний видати працівнику копію наказу про звільнення. Чи вірите, але ми часто бачимо, що цього не робиться. Наказ або не видається зовсім, або залишається у начальника, що не дає незаконно звільненому працівникові зібрати доказову базу.

Обов'язково підпишіть указ, ознайомившись з ним. Підпис співробітника буде свідчити про те, що він отримав копію наказу. Крім того, в день звільнення працівникові видається оформлена трудова книжка.

Вимога КЗпП України щодо здійснення розрахунку зі співробітником, який не працював у день звільнення, не пізніше наступного дня після пред'явлення співробітником вимоги про розрахунок, не завжди може бути актуальним. Зокрема, якщо оплата праці працівника здійснюється шляхом перерахування коштів на його / її рахунок (картку), то фізична присутність співробітника необов'язково для цього.

КОГО ЗАЛИШАЮТЬ НА ПІДПРИЄМСТВІ В ПЕРШУ ЧЕРГУ?

Ця інформація буде цікава для роботодавця. І вона пояснить, чому краще уникати скорочення будь-якою ціною. Воно не дає реально особливої вигоди і економії, але може додати проблем.

В ПРІОРИТЕТІ РОБОЧЕ МІСЦЕ ЗБЕРІГАЮТЬ:

 • сімейним співробітникам - при наявності двох і більше дітей ;
 • працівникам з тривалим безперервним стажем;
 • співробітникам, які навчаються;
 • учасникам бойових дій та інвалідам війни;
 • авторам винаходів і корисних моделей;
 • співробітникам з трудовим каліцтвом або профзахворювання;
 • співробітникам з числа колишніх військовослужбовців строкової служби та осіб, які проходили альтернативну (невійськову) службу (норма діє протягом 2 років після звільнення з війська).
 • КОГО ВЗАГАЛІ НЕ МОЖНА ЗВІЛЬНИТИ, КРІМ ЯК НА ПІДСТАВІ ЛІКВІДАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА?

КОГО МОЖНА ЗВІЛЬНИТИ ТІЛЬКИ В РАЗІ, ЯКЩО ПІДПРИЄМСТВО ПОВНІСТЮ ЛІКВІДУЮТЬ:

 • вагітних жінок;
 • жінок з дітьми у віці менше 3 років;
 • матерів-одиначок з дітьми у віці до 14 років;
 • працівників, які перебувають на лікарняному;
 • працівників у відпустці.

Ми не рекомендуємо звільняти співробітників з формулюванням «скорочення штату». Для роботодавця вигідніше по можливості звільнити співробітника за згодою сторін. Вам доведеться довести в суді, що скорочення штату було обгрунтовано: наприклад, що показники підприємства погіршилися, і тільки ця міра могла врятувати його від банкрутства. Або різко зменшився попит на продукцію, або, наприклад, два підрозділи компанії злилися в одне. При впровадженні прогресивних методів праці, нових технологій в деяких співробітників відпадає необхідність, як, наприклад, це відбувається зараз з касирами метрополітену або кондукторами. Світ не стоїть на місці, деякі професії дійсно йдуть в минуле, що змушує нас постійно навчатися новому, новим професіям, рухатися вперед, підвищувати свою кваліфікацію.

Просто так скоротити штат без праведного гніву співробітників не вийде. І не думайте, що вони не будуть відстоювати свої права: число юридично підкованих людей зараз зростає, оскільки все ми переймаємо європейський і американський досвід, який свідчить, що свої права необхідно знати і застосовувати. Молоді фахівці в цьому сенсі часто навіть більш компетентні. Як мінімум, вони звертаються до профспілок, як максимум до суду, після якого роботодавець вже й не радий цьому скорочення, яке повинно було знизити його витрати.

В судовому порядку звільнення за згодою сторін, на відміну від звільнення через скорочення штату, не заперечується. Оскільки ви не можете знати всіх нюансів, ми готові вам допомогти відстояти справедливість.

ЩОБ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ОСПОРЮВАННЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА СКОРОЧЕННЯМ:

 • зателефонуйте за вказаними номерами телефонів;
 • напишіть за адресою електронної пошти;
 • зверніться в онлайн-чат.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Захист прав людини в Європейському суді з прав людиниПройшовши всі судові інстанції своєї країни та не отримавши задоволення законних вимог, кожен індивідуум може звернутися до міжнародної судової інстан...
 • Оскарження комісій з перевірки пожежної безпекиНа сьогоднішній день в Україні повноваження з перевірки дотримання на підприємстві вимог пожежної безпеки належать Державній службі з надзвичайних сит...
 • Антимонопольні правилаРозвиток сучасного ринку, висока конкуренція в лавах його учасників дає змогу вдосконалювати антимонопольні умови і правила, порядок поглинання або ж ...
 • Оскарження рішень амку в судіЯкщо ви займаєтеся підприємницькою діяльністю в україні, вам необхідно дотримуватися норм, запропоновані антимонопольним комітетом україни (амку), нор...
 • Оскарження дій монополістів в амкуВ українській державі спостерігається ситуація щодо порушення монополістів ринку положень закону, що захищає конкуренцію в економічній сфері. Це негат...


Коментарі:
  Додати коментар