rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оскаржити позбавлення водійських прав

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Одним з видів відповідальності за порушення вимог щодо безпеки дорожнього руху є позбавлення водія права керування транспортним засобом. Як оскаржити позбавлення водійських прав? Чи можливо це? 

Повернути права законним способом допоможуть юристи компанії «Легал Солюшнз». В першу чергу ми вивчимо обставини справи і з'ясуємо, чому вас позбавили водійського посвідчення. 

Така міра відповідальності передбачена за вчинення наступних правопорушень: 

 • керування автомобілем в стані сп'яніння (алкогольного, наркотичного, в т.ч. під дією лікарських препаратів); 
 • створення аварійної обстановки; 
 • ДТП; 
 • перетин залізничного переїзду, коли це заборонено; 
 • управління переобладнаним транспортом. 

Кваліфікована допомога наших юристів корисна на будь-якому етапі вирішення спірної ситуації. Володіючи успішним, багаторічним досвідом роботи, ми запропонуємо оптимальний варіант і допоможемо оскаржити позбавлення прав. 

Позбавлення водійських прав: оскарження 

Послуги юридичної компанії «Легал Солюшнз» щодо оскарження постанови про позбавлення водійських прав включають в себе: 

 • юридичні консультації; 
 • детальне вивчення обставин справи, матеріалів (протоколів, постанов, показань свідків, записів з відеореєстратора і т.п.); 
 • збір доказової бази; 
 • складання апеляційної скарги; 
 • представництво інтересів клієнта в суді. 

Ми рекомендуємо звертатися до юристів відразу, як тільки у вас вилучили водійське посвідчення і натомість видали тимчасове до прийняття рішення судом. 

В цьому випадку більше шансів на успішний результат справи. Як показує практика, найчастіше вдається уникнути такої міри покарання. 

Якщо суд першої інстанції виніс відповідну постанову, то повернення водійських прав можливий тільки через апеляційну інстанцію, в разі задоволення скарги. 

Допомога юриста необхідна для складання апеляційної скарги, підготовки аргументів і відстоювання позиції клієнта. У разі відхилення скарги судами вищих інстанцій, повернути достроково водійське посвідчення не вийде. Це можливо зробити тільки після закінчення терміну, встановленого судовим рішенням. 

Повернення водійських прав після суду: особливості 

Після вступу в законну силу ухвали суду апеляційної інстанції водійське посвідчення повертається фізичній особі. Якщо така міра відповідальності не була скасована, то в подальшому доведеться отримувати нові права, оскільки колишні знищуються. 

Для цього передбачена певна процедура: 

 • складання теоретичного і практичного іспитів; 
 • проходження медичного огляду; 
 • оплата адміністративного збору. 

Оскарження рішення суду про позбавлення водійських прав принесе бажаний результат клієнту, якщо цим буде займатися юрист компанії «Легал Солюшнз». 

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в об'єктивному, всебічному вивченні ситуації і виборі оптимального варіанта розв'язання проблеми в рамках чинного законодавства.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар