Останні новини:

19 Грудня 2022

Особливості самостійного процесу реєстрації ТОВ на території УкраїниОсобливості самостійного процесу реєстрації ТОВ на території України
0/5
Усього голосів: 0

0Розвиток абсолютно будь-якого бізнесу починається з процесу створення та реєстрації нової компанії. Серед різних форм підприємницької діяльності варто звернути увагу на реєстрацію ТОВ, під якою варто розуміти товариство з обмеженою відповідальністю. Особливість такого підприємства полягає в тому, що тут статутний капітал розподілятиметься на частки, розміри яких встановлюються безпосередньо з урахуванням установчої документації. При цьому ті учасники спільноти, які здійснили оплату власних вкладів, мають ризики, пов'язані зі збитками.

Основні етапи процесу реєстрації ТОВ

Перш ніж реалізувати такий процес, як реєстрація ТОВ в Україні, варто ознайомитися з основними етапами, які містять у собі низку особливостей. Кожен з етапів включає певну кількість дій.

  1. На першому етапі відбувається процедура підбору найменування для майбутньої організації та надання основної інформації, яка має відношення до компанії. При виборі назви обов'язково потрібно виконувати її перевірку за ЄДРПОУ.
  2. Вибір КВЕД відбувається на другому етапі. Серед тих варіантів КВЕД, які будуть обрані, потрібно призначити головний. Дозвільна документація при цьому виходить лише на певні напрямки діяльності.
  3. На третьому етапі відбувається вибір того місця розташування, який виступатиме в ролі юридичної адреси. Таке приміщення не обов'язково має бути власним, оскільки може бути орендованим.
  4. На наступному етапі в обов'язковому порядку визначається метод формування та безпосередньо сам статутний капітал. Грошова оцінка має бути встановлена для того капіталу, що формується самим майном.

На останньому кроці відбувається вибір керівника, добір якого відбувається з урахуванням певних критеріїв.

Ключові переваги реєстрації ТОВ

Незалежно від того, за яким напрямом буде відкриватися ТОВ, це має величезну кількість переваг, серед яких виділяють такі:

  • кількість учасників ТОВ є необмеженою;
  • статутний капітал може бути представлений необмеженими розмірами;
  • немає обмежень, що встановлюються на певні види діяльності.

Додатково надається можливість у проходженні реєстрації ТОВ як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Коментарі:
    Додати коментар