rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Отримання довідки про форс мажор

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Отримання довідки про форс-мажор в зв'язку з карантином

Поширення в світі коронавирусной інфекції призвело до того, що по всій Україні був оголошений карантин, а в ряді областей введена надзвичайна ситуація. Через це ряд підприємств виявилися не в змозі виконати свої зобов'язання за договорами, інші змушені оплачувати оренду офісу, приміщення, будівлі при тому, що діяльність призупинилася або співробітники перейшли на віддалений режим роботи.

17 березня 2020 року Верховна Рада прийняла, а 18-го Президент схвалив Закон № 3219, в якому передбачено спрощення процедури отримання в Торгово-промисловій палаті довідки про настання форс-мажорних обставин. Сам по собі карантин не рахується форс-мажором. Однак представники ТПП заявляють, що огляд дії непереборної сили в даному випадку можливо, необхідно тільки довести зв'язок наступили обставин з неможливістю виконання або порушення умов договору.

Щоб добитися позитивного результату, важливо грамотно скласти заяву, аргументувавши невідворотність, надзвичайність, невідворотність ситуації, а також довівши причинно-наслідковий зв'язок між форс-мажором і неможливістю виконання зобов'язань. «Легал Солюшнз» юридичні послуги в Україні пропонуємо юридичну допомогу в отриманні сертифікату в зв'язку з введенням карантином. Послуга доступна приватним особам, підприємцям, компаніям з Києва та інших регіонів України.

Що дає бізнесу отримання довідки

Документ, що підтверджує настання форс-мажору, звільняє від відповідальності за невиконання грошових, податкових зобов'язань, зокрема дозволяє:

 • відстрочити грошові, майнові зобов'язання;
 • продовжити термін виплати заборгованостей, податків;
 • відстрочити, виплату орендних платежів, зменшити їх суму.

За рекомендацією Палати і згідно з міжнародною практикою суб'єкту підприємництва перед зверненням в ТПП бажано оформити документально призупинення діяльності та письмово повідомити контрагента про неможливість виконання зобов'язань перед ним.

Які документи потрібно оформити

У зв'язку з введенням карантину процедура подачі документів стала простіше. У Торгово-промислову палату подаються:

 • заяву з детальним описом обставин непереборної сили (наші юристи допоможуть з його складанням);
 • документи, що підтверджують договірні відносини і наступ форс-мажору (копії договору з контрагентом, відповідного розпорядження, повідомлення другої сторони угоди).

Заявка розглядається протягом 7 днів з дати звернення представника компанії, 21 дня - з дня подачі її фізособою. При оформленні заявки співробітником ЮК «Легал Солюшнз» також знадобиться довіреність.

Як отримати сертифікат про форс-мажорних обставин

 1. Після первинної консультації з нашим юристом відправте нам договір, за яким необхідно визнати наявність обставини непереборної сили. Увага! Форс-мажор розглядається окремо по кожному епізоду (прострочення поставки товарів, несплата оренди і т. П.).
 2. Сплатіть послуги юриста (вартість обговорюється індивідуально і залежить від виду діяльності компанії, умов договору).
 3. Коли отримаєте зразок довіреності, завірте її в нотаріуса (інструкція додається), відправте її нам.
 4. Ми подаємо заяву про ТПП.
 5. Отримуємо довідку і передаємо її вам.

Для отримання консультації зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, напишіть в месенджер або онлайн-чат.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар