rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Отримання довідки з реєстру нерухомості

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Довідка з реєстру нерухомості - це офіційний документ, який підтверджує, що дана нерухомість зареєстрована в Укрдержреєстрі.

На перший погляд, отримати виписку не варто великої праці, але найменша помилка може відстрочити отримання довідки про наявність нерухомості.

Держава вирішила полегшити отримання доступу до даних про нерухомість, але система не буває ідеальною. Багато неточностей і збоїв можуть створити для Вас черговий головний біль. Не завжди вказаний об'єкт може знаходитися в реєстрі, але це не означає, що він не зареєстрований. Помилки в цифрах теж можуть зіпсувати Вам настрій.

Якщо зазначеної Вами нерухомості немає в реєстрі, то відповідно отримати довідку Ви не зможете. У такому випадку, Ви зможете скористатися допомогою нашого фахівця, який розбереться з виниклою проблемою або зареєструє права на нерухомість.

Врахуйте, що, якщо раніше при отриманні нерухомості в дар або при угоді купівлі-продажу потрібно було надати довідку з БТІ, то зараз всі дані про нерухомість знаходяться в держреєстрі.

Необхідні дані для отримання виписки з реєстру прав власності на нерухоме майно:

 1. Інформація про об'єкт (техпаспорт, документ, який підтверджує права власності)
 2. Телефон і електронна адреса
 3. Завірена копія паспорта та коду платника податків

Етапи отримання довідки про реєстр нерухомості:

 1. Надання необхідної інформації
 2. Оплата держмита
 3. Наші фахівці знаходять необхідну інформацію
 4. Відправлення виписки з Єдиного реєстру на Вашу адресу

Наша компанія "Легал Солюшнз" надасть:

 1. Безкоштовну консультацію, на якій наш фахівець відповість на всі питання
 2. Збір необхідної інформації
 3. Подачу запитом і залагодження можливих питань
 4. Отримання довідки з реєстру нерухомості
 5. Надання довідки клієнту

Після звернення до нас, Ви отримаєте детальну інформацію про нерухомість: реєстраційний номер, інформація про власника, інформація про вартість і площі, відомості про фінансові вкладення в об'єкт і т. п.

Чому варто звернутися в "Легал Солюшнз"?

Наша команда зробить все якісно і в швидкі терміни. Ми відразу ж займемося Вашою справою і, всього за кілька годин, Ви без проблем отримаєте потрібний документ.

Наші професіонали допоможуть Вам зі справою будь-якої складності, адже компанія "Легал Солюшнз" має величезний позитивний практичний досвід у вирішенні будь-яких проблем.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар