rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Отримання ISSN

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Вирішили створити науковий журнал? Ідея з'явилася давно, дизайн вже розроблений, зараз йде робота над статтями? Але ви абсолютно не розбираєтеся в вихідних даних, не знаєте, де і як їх визначати та реєструвати? Перед вами постало запитання, що таке ISSN і чи потрібен він вам?

Не потрібно нікуди ходити і шукати відповіді на ці запитання. Ви спокійно можете займатися основною редакційної роботою, а отримання ISSN довірити співробітникам компанії Legal Solutions. Ми також запропонуємо вам пораду в будь-яких інших питаннях, пов'язаних з реєстрацією періодичного видання.

Детальніше про послугу

ISSN – міжнародний стандартний серійний номер, який присвоюється періодичному виданню, друкованому або електронному. Це власне абревіатура плюс восьмизначний номер, який в друкованих журналах проставляється в лівому верхньому кутку другої сторінки обкладинки, інколи – в колонтитулах. На електронних примірниках – поруч з назвою або на домашній сторінці, на поверхні диска, мікроносіїв тощо.

В Україні ISSN обов'язковий тільки для наукових фахових видань, в той час як в деяких країнах цей номер присвоюється будь-якому виду періодики. ISSN необхідний тільки для одного найменування журналу, кожен випуск якого виходить під одним і тим самим серійним номером.

Важливо! Якщо видання виходить в різних версіях, в друкованому та електронному вигляді, їм присвоюються окремі ISSN.

Крім того, слід відрізняти ISSN від ISBN. Останній присвоюється книгам, а не журналам.

Як отримати серійний номер

Реєстрацію в Україні здійснює Центр ISSN. Код отримують шляхом відправки заявки реєстратору в електронному вигляді. Далі за плату присвоюється номер.

Якщо журнал виходить вперше, до заявки додаються зразок макета або копія обкладинки, сторінка з інформацією про видавця (назва, адреса, реєстраційний номер тощо). Після виходу першого номера в Центр відправляють макет готового випуску.

В яких випадках ISSN підлягає зміні

  1. Зміна назви видання. Йдеться виключно про найменування. Зміна видавця, адреси редакції, періодичності до уваги не беруться.
  2. Зміна типу публікацій. Наприклад, перехід з друкованого в електронний вигляд.

Як ми працюємо

  1. Ви залишаєте заявку на отримання серійного номера, надаєте відомості про видання.
  2. Проводите оплату, до якої входить плата за номер, а також за наші послуги.
  3. Ми отримуємо номер у реєстратора і відправляємо його вам.

Надання послуги проводиться віддалено. Ви можете звернутися до нас, перебуваючи в будь-якому населеному пункті України або навіть за кордоном.

Хочете замовити послугу прямо зараз? Телефонуйте нам за номерами, які ви бачите на сайті, або заповнюйте форму зворотного зв'язку, ми самі зв'яжемося з вами.

До речі, а ви вже відкрили юридичну особу, видавництво? Зареєстрували журнал в переліку наукових фахових видань?ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар