rating
/5

Всього відгуків:

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Отримати довідку про відсутність корупційних правопорушень

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Отримання довідки про відсутність корупційних правопорушень

З 2015 року в Україні діє Закон про запобігання корупції, згідно з яким інформація про осіб, які вчинили корупційні правопорушення, заноситься до спеціального Реєстру корупціонерів.

Дані про відсутність судимості за цей вид правопорушень, адміністративного, дисциплінарного, кримінального покарання за необхідності оформляються у вигляді довідки на спеціальному бланку, якій присвоюється певний номер. У документі також зазначаються дата її видачі, прізвище, ім'я, по батькові заявника, ІПН, дата й місце його народження.

Щоб отримати довідку, необхідно звернутися з письмовим запитом та пакетом документів до управління Мін'юсту. Процес займає 5–10 днів. Якщо документ потрібен терміново або у вас немає часу на його отримання, зверніться до фахівців компанії «Легал Солюшнз». Організуємо отримання довідки в максимально стислі терміни.

У яких випадках потрібне документальне підтвердження відсутності корупційних правопорушень

Довідка видається підприємствам (зазвичай на ім'я директора), а також фізичним особам – резидентам і нерезидентам, які проживають в Україні (незалежно від місця реєстрації) при:

 • працевлаштуванні в держструктури;
 • участі в державних тендерах, закупівлі;
 • проходженні спеціальних перевірок.

Довідки в паперовій та електронній формі мають однакову юридичну силу. Термін дії вказується не в довідці, а в тендерній документації.

Які документи потрібні для пред'явлення в управління Міністерства юстиції

 1. Заява встановленого зразка.
 2. Паспорт – копія.
 3. Ідентифікаційний код – копія.
 4. Код ЄДРПОУ юрособи.
 5. Згода на перевірку.
 6. Довіреність на представника.

Вам також необхідно повідомити нашим співробітникам назву компанії, мету отримання документа, свої контактні дані (телефон). Заяву, довіреність, згоду на проведення перевірки фахівці «Легал Солюшнз» оформлять без вашої участі. Ціна роботи залежить від терміновості оформлення довідки.

Як замовити послугу у нас

 1. Зв'яжіться з менеджером компанії по телефону або залиште заявку на сайті.
 2. Надішліть скан-копії документів електронною поштою або передайте нашому співробітникові в офісі в Києві. За домовленістю можемо приїхати до вас.
 3. Ми займаємося оформленням довідки.
 4. Передаємо готовий документ вам в паперовому або електронному вигляді.

Чому варто звернутися в «Легал Солюшнз»

 1. Можемо оформити довідку без вашої присутності.
 2. Допоможемо отримати також інші документи, що підтверджують відсутність проблем з правосуддям: довідки про несудимість, відсутність справи про банкрутство тощо.
 3. Документ, отриманий нами, відповідає всім нормам законодавства.
 4. Чітко дотримуємося обумовлених термінів.

Щоб уточнити ціну і терміни робіт, дізнатися інші подробиці, зв'яжіться з нашим співробітником. Ми відповімо на всі ваші запитання про цю та супутніх послуги, в найкоротші терміни вручимо документ. Працюємо по всій Україні. Хочете заощадити час – довірте паперові справи фахівцям. Із задоволенням вам допоможемо.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар