rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Отримання виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Рано чи пізно у кожного суб'єкта господарювання – фізичної особи – підприємця або компанії – виникає необхідність в отриманні документів із Єдиного державного реєстру. Такі документи потрібні при ліцензуванні певних видів діяльності, відкритті рахунку в банку, при укладанні угод у нотаріуса тощо.

Єдиний реєстр являє собою автоматизовану систему, в якій міститься інформація про підприємців – фізичних і юридичних осіб, громадські формування. Розпорядник реєстру – Мін'юст.

Проходження процедури в Україні регламентується Законом про державну реєстрацію юросіб та ФОП, Порядком надання відомостей з Єдиного держреєстру 2016 року. Відомості з ЄДР надаються в паперовій або електронній формі.

Які документи містять інформацію з ЄДР

  1. Виписка.
  2. Витяг.
  3. Довідка.

З 2011 року виписка замінює свідоцтво про державну реєстрацію. Документ містить повну інформацію про юрособу або ФОП, підрозділи компанії. Зокрема, в ньому вказуються найменування суб'єкта підприємництва, ідентифікаційний код/код ЄДРПОУ, місце знаходження/реєстрації, інформація про представників, дата і номер реєстрації в Реєстрі, дата видачі документа. Видається в результаті реєстраційних дій. У разі зміни видів діяльності, керівництва, місцезнаходження, реєстрації необхідне отримання нової виписки.

Витягом є документ, який містить певну інформацію з ЄДР про підприємця на дату отримання витягу або на іншу запитувану дату. Витяг може бути базовим, розширеним, вибірковим, а також таким, що стосується відокремленого підрозділу підприємства.

Довідка необхідна для отримання даних про наявність або відсутність інформації про суб'єкт господарювання в Реєстрі на момент запиту або на іншу дату.

Документи в паперовому вигляді можна отримати у реєстратора протягом двох робочих днів. Замовивши виписку, витяг, довідку в компанії Legal Solutions, ви отримаєте їх за один день. Сплативши невелику суму, ви позбавите себе від зайвого клопоту і заощадите масу часу. Крім того, за необхідності ви можете скористатися також іншими нашими послугами, такими як реєстрація суб'єкта підприємництва як платника єдиного податку/ПДВ, бухгалтерське обслуговування та іншими. Якщо у вас виникли запитання – наші співробітники завжди раді допомогти вам, надавши усну, письмову або особисту консультацію.

Що потрібно, щоб замовити послугу у нас

Під час первинної консультації вам необхідно буде повідомити свої дані: для ФОП – прізвище, ім'я, ідентифікаційний номер, для юрособи – найменування компанії, код ЄДРПОУ. Ви також називаєте вид документа, який вам потрібен.

Далі ми оформляємо довіреність на нашого співробітника. Заяву до органу реєстрації складаємо ми. Після того, як потрібний документ буде отриманий, ми передаємо його вам особисто в руки – в нашому офісі або з доставкою до вас.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар