Останні новини:

04 Березня 2022

Отримання візи за інвестиції у СШАОтримання візи за інвестиції у США
0/5
Усього голосів: 0

Інвестування з метою отримання візи багатьом здається не таким поганим варіантом. Але варто знати про всі особливості, підводні камені процедури. Тому перед прийняттям такого важливого рішення знайдіть візового консультанта, який розповість про різні типи інвестування та докладно зупиниться на вимогах до візи та списку документів.

Чому так важливо намагатися отримати візу, звернувшись до спеціалістів?

Правильний вибір країни та умов гарантує відмінний результат, який дасть вам саме те, чого ви так довго вимагали. А саме: гарне, багате та благополучне життя.

У різних країнах для отримання візи необхідно інвестувати різні суми. Є більш-менш вимогливі серед них. США висувають дуже високі вимоги. Візу не можна отримати, якщо ви інвестували менше ніж 900 000 доларів. Необхідно також створити щонайменше 10 робочих місць.

Якщо потрібна інвестиційна віза eb 5, ви можете постаратися самостійно розібратися у процедурі її отримання, а можете залучити фахівців Легал Солюшнз, які працюють по всій території України та надають консультаційні послуги з 2014 року. Почитайте відгуки на сайті найкращих юристів Легал, які працюють з інвестуванням за кордон. І оберіть спеціаліста, який приведе до заповітної мети. Він надасть коротку інструкцію, відповість на запитання. І все це за доступними цінами.

Тому не гайте часу даремно і створіть успішний проект у США всього за кілька кроків! Вам буде надано максимальну допомогу для спрощення процедури.

Деякі важливі пояснення щодо візи за інвестиції у США

Неблагополучні райони країни таким чином одержують імпульс для розвитку, у них покращується ситуація, створюються робочі місця для безробітних. Держава за рахунок іноземних інвесторів намагається розвинути проблемні села. Ви можете зробити добру справу, почати відроджувати депресивний регіон, зробити його привабливим для бізнесу та населення. Ще й отримати довгоочікуваний дозвіл на проживання, а потім і громадянство. Плюсів набагато більше, порівняно з цим обмеженням. У сільській місцевості краща екологія, люди простіші, є багато цікавих напрямків для бізнесу. Тому рекомендуємо скористатися цим унікальним шансом.

Коментарі:
    Додати коментар