rating
/5

Всього відгуків:

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Пакет документів NDA 2.0

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


NDA (Non-disclosure Agreement) - договір про нерозголошення конфіденційної інформації. Такий документ підписується між комерційною організацією і клієнтом, партнером або найманим працівником. Підписання угоди особливо актуально для IT-компаній, фірм, що займаються фінансовою діяльністю, операторів мобільного зв'язку.

Комерційна таємниця в IT включає інформацію технічного, організаційного характеру. Така інформація містить секрет отримання прибутку і утримує компанії на ринку. Щоб убезпечити бізнес від витоку цінних даних, необхідно грамотно скласти договір про нерозголошення, який врахує всі нюанси діяльності та особливості взаємодії організації з контрагентом.

Юристи компанії «Легал Солюшнз» допоможуть скласти угоду, яке відповідає нормам українських законів і міжнародного права. Такий документ надійно захистить конфіденційну інформацію і змусить учасника угоди задуматися перед тим, як її розголошувати.

Яка інформація буде розглядатися як конфіденційна

Згідно з нормами національного законодавства комерційною таємницею прийнято вважати інформацію, яка:

  • відноситься до секретної;
  • володіє комерційною цінністю;
  • має обмежений доступ для осіб, які працюють з подібними даними;
  • контролюється певними особами, що несуть відповідальність за її нерозголошення.

Слід зазначити, що договори про конфіденційність бувають односторонніми (наприклад, з співробітниками) і двосторонніми (з партнерами, коли обидві сторони передають один одному секретну інформацію).

В угодах про нерозголошення, як правило, вказують конкретний перелік інформації, яку заборонено передавати третім особам. У той же час, якщо документ підписується зі співробітником, роботодавець має право привласнити право інтелектуальної власності себе. У деяких випадках контракти також містять пункт про заборону «конфліктувати» з бізнесом компанії, тобто про неможливість працевлаштування у конкурентів протягом року. Хоча дана вимога в Україні не може бути визнано законним, оскільки суперечить конституційним правам і нормам Трудового кодексу, в яких йдеться про те, що кожен має право на працю.

Складання документів про конфіденційність інформації

Команда юристів ЮК «Легал Солюшнз» складе для компанії в сфері інформаційних технологій індивідуальні:

  • NDA з клієнтом (розробляємо шаблони, в яких конкретно описується, яка інформація відноситься до секретної);
  • NDA з командою (формулюємо для співробітників жорсткі вимоги, які найманий персонал не захоче порушувати);
  • NDA з партнером (складаємо угоди, які допоможуть перестрахуватися від витоку інформації).


Контракти про нерозголошення будуть актуальні також при оформленні співпраці з аутсорсинговими фірмами, з аудиторами, юристами і т. Д. Крім угоди ми розробляємо також супровідні листи, в яких даємо детальні роз'яснення по окремим пунктам договору.

Щоб дізнатися подробиці про послугу, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону або замовте зворотний дзвінок.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар