rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація компанії в Панамі

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Президентська республіка Панама займає 75 тис. кв. площі Центральної Америки. Населяють територію 3,5 мільйона людей, іспаномовних мешканців у Панамі більшість.

Навколо Панами розташувалися Коста-Ріка та Колумбія, Карибське море та Тихий океан. З'єднує з 1914 року Тихий і Атлантичний океан канал, названий Великим Панамським, а Панама з'єднує частини Америки — південну та північну.

Панама — не лише місце з райським кліматом, а й чудова юрисдикція (податкова гавань) для ведення бізнесу. Більшість нерезидентів обирають цю державу, щоб відкрити офшорну компанію.

Якщо вас цікавить Панама, офшор та ведення бізнесу у цій юрисдикції, зверніться до юридичної компанії Legal Solutions. Висококваліфіковані юристи нададуть консалтингові та юридичні послуги з будь-яких питань, пов'язаних із веденням бізнесу на міжнародній арені — від реєстрації юридичної особи до абонентського юридичного обслуговування.

Що потрібно знати, перш ніж відкрити офшор у Панамі? 

Ось перелік ключових переваг та особливостей цієї юрисдикції:

 1. Панамські юридичні особи є оптимальними для ведення бізнесу в різних напрямках — інвестиції, міжнародна торгівля тощо
 2. Панама прийняла територіальну податкову систему, згідно з якою як місцеві, так і іноземні компанії оподатковуються лише на дохід, отриманий на території держави. 
 3. Допускаються гнучкі класи акцій, включаючи акції на пред'явника, а капітал може бути виражений у будь-якій валюті.
 4. Надійний захист конфіденційної інформації. Панама досі підписувала угоди про обмін податковою інформацією лише зі США.
 5. У Панамі відсутній валютний контроль, що полегшує транскордонний переказ коштів.
 6. Резиденти будь-яких країн можуть бути директорами, акціонерами чи посадовими особами панамської компанії.

Реєстрація компанії в Панамі

Топ-8 причин купити офшор Панама

Якщо ви шукаєте закордонну юрисдикцію з оптимальним податковим кліматом для ведення бізнесу, відкрийте офшор на Панамі. Ось кілька ключових причин, чому підприємці обирають саме цю державу:

 • Безпека. Багато хто вважає Панаму "безпечним притулком", тому що країна дуже стабільна в політичному та соціально-економічному плані, а також завдяки важливості Панамського каналу як міжнародного судноплавного маршруту для торгівлі та комерції. Має спеціальні договори зі США про захист у разі війни чи нападу. Панама вважається найбезпечнішою країною в Центральній Америці і її часто відвідують люди з усього світу. Тисячі емігрантів із Європи, Північної Америки, Південної Америки та Азії постійно проживають на території цієї держави. 
 • Легко розпочати бізнес. Щоб створити фірму, потрібно лише від 2 до 5 робочих днів. Після того, як компанія створена, дозвіл на ведення бізнесу оформляється в режимі он-лайн. Муніципальні податки зазвичай дуже низькі, залежно від того, чим ви займаєтеся і в якому муніципалітеті працюєте.
 • Стабільність валюти. З того часу, як Панама стала державою в 1903 році, Сполучені Штати дозволили Панамі стати першою країною, яка прийняла долар США разом з панамською валютою, званою «бальбоа». Вартість бальбоа прив'язана до долара США. Обидві валюти звертаються до Панами. Усі місцеві банківські операції зазвичай котируються у бальбоа, проте міжнародні транзакції котируються у доларах США.
 • Податкові пільги. Для тих, хто веде бізнес у Панамі, податкова структура є відносно простою. У Панамі низький ПДВ/податок з продажу при продажу товарів чи послуг, що становить лише 7% (порівняно з 17-21% податку з продажу у більшості інших сусідніх країн регіону), та відносно низький податок на прибуток корпорацій, що становить лише 25%. Податки на дивіденди варіюються від 5 до 10%. Панама також має кілька «особливих економічних зон» або безмитних зон, що дозволяють підприємствам здійснювати підприємницьку діяльність без сплати мит. Якщо ви хочете купити офшор у Панамі — це вигідне капіталовкладення. 
 • Політична стабільність. Панама підтримує демократично обраний уряд із 1989 року.
 • Економічна стабільність. ВВП щороку зростає за низької інфляції.
 • Добре розвинена банківська система та надійне регулювання цієї сфери з боку держави.
 • Гарний зв'язок та інфраструктура. У більшості провінцій Панами з великими містами є аеропорти, що забезпечують швидке внутрішнє авіасполучення. Головна перевага — порти Панамського каналу.

Офшор Панама: основні особливості 

На території цієї юрисдикції можна вибрати оптимальну організаційно-правову форму для ведення бізнесу — корпорації, повні товариства, ТОВ, приватні підприємства і т.д.

Ось деякі особливості створення та функціонування панамських компаній:

 1. Корпорації можуть бути організовані двома або більше особами.
 2. Потрібно щонайменше три директори.
 3. Імена та адреси цих директорів є загальнодоступними.
 4. Офшорним компаніям потрібні співробітники на посаді президента, скарбника та секретаря.
 5. Співробітник може займати більше однієї посади, але президент і секретар не повинні бути однією і тією ж особою.
 6. Збори акціонерів та/або директорів можуть проводитись у будь-якій точці світу.
 7. Стандартна капіталізація панамської корпорації складає 10 000 доларів США.
 8. Немає валютного контролю чи обмежень на вільний рух валюти.
 9. Нерезидентна компанія не оподатковується на свою діяльність за межами Панами.
 10. Офшорна компанія не зобов'язана вести бухгалтерські книги або записи.
 11. Немає вимог щодо підготовки, ведення або подання фінансової звітності.

Юридична компанія «Легал Солюшнз» надає ефективне та професійне обслуговування компанії в Панамі. Для отримання додаткової інформації та замовлення послуги зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Як відкрити компанію в Панамі — послуги Legal Solutions

Наша компанія пропонує клієнтам послуги зі створення юридичної особи на території Панами «під ключ». Список наших послуг передбачає:

 • юридичні консультації;
 • підготовка пакета документів;
 • супровід реєстраційної процедури;
 • управління через інтернет-банк;
 • переадресація пошти;
 • управління віддалено дебетовими картками;
 • віртуальний офіс;
 • управління віддалено кредитними картками;
 • завірення документів, апостиль тощо.

Якщо ви вирішили відкрити офшор Панама, не втрачайте час і одразу зверніться до юридичної компанії «Легал Солюшнз». Ми гарантуємо експертний, професійний підхід до виконання будь-якого завдання та позитивний результат у мінімальні терміни.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Реєстрація іноземних компаній (офшорів) Послуга щодо створення та реєстрації іноземних компаній (офшор) складається із кількох складових: Первинна консультація за специфікою діяльності з...
 • Компанія на АнгільяОФШОР АНГІЛЬЯ (IBC) Офшорне підприємство в Ангільї іменується IBC. Дана абревіатура від International Business Company означає «всесвітня торгова фір...
 • Реєстрація компанії в АндорріФорма правління - князівство, однак практично це республіка, розташована в західній частині Європи, що охоплює територію від Піренеїв Франції до Іспан...
 • Компанія в АнтигуаРЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ В АНТИГУА На самій межі Атлантичного океану та Карибського моря розташовані малі Антильські острови, найбільший острів Сент-Джонс...
 • Компанія на Багамських островахРЕЄСТРАЦІЯ ОФШОРУ НА БАГАМСЬКИХ ОСТРОВАХ Співдружність Багамських Островів – це незалежна країна, місце, де можна реєструвати офшори будь-якого типу....


Коментарі:
  Додати коментар