rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Переговори зі страховими компаніями в інтересах клієнта

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Не знаєте, як розмовляти з співробітниками страхової? Зверніться за юридичною допомогою! Адвокат проводить переговори зі страховими компаніями в інтересах клієнта в тому випадку, якщо страхова відмовляється виконувати після настання страхового випадку своїх зобов’язань.

Повірте, таке траплялося часто в нашій практиці. Все більше страхових компаній докладають неймовірних зусиль, щоб зменшити страхову виплату, затримати її. А клієнт і так на нервах - адже найчастіше страждає і його транспортний засіб, і іншого учасника ДТП. І добре ще, якщо всі живі і відносно здорові після аварії.

Або, наприклад, сталося затоплення, пожежа. Співробітники страхової компанії скористаються тим, що в цій ситуації вони сильніші і праві, а ви нервуєте і стаєте слабкою стороною.

У фахівців «Легал Солюшнз» великий досвід в галузі страхування. Вони допомагають в самих безнадійних ситуаціях, наприклад, коли суперечки зі страховими компаніями доходять до суду.

E чому полягає допомога страхового адвоката?

Адвокат по ДТП допоможе оформити ДТП так, щоб мінімізувати кількість помилок для подальшого захисту інтересів, далі ми допомагаємо правильно скласти скаргу на страхову компанію в контролюючі органи (Нацкомфінпослуг, МТСБУ). Проконсультуємо вас в питанні вибору платоспроможною страхової компанії, розповімо про її репутацію, ви дізнаєтеся про плюси і мінуси саме цих страховиків.

Автомобіль - це не розкіш, але дороге задоволення. І до того ж є джерелом небезпеки. Закликаємо всіх водіїв завжди мати при собі номер телефону страхового адвоката. Його допомога буде вагома при конфліктних ситуаціях на дорогах, з сусідами, якщо ви їх затопили або сталася пожежа, а також при інших страхових випадках. Ми допоможемо вирішити питання, пов'язані із захистом інтересів в суді, якщо страхова не виконує свої зобов'язання, що стосуються виплат за програмами страхування здоров'я і життя.

Проведемо переговори зі страховою компанією так, що у її співробітників не залишиться сумніву в тому, що необхідно дотримуватися зобов'язань перед клієнтом. Інакше можлива відповідальність, збитки і довгі судові тяжби.

Найчастіше ми маємо справу зі страховими полісами ОСАЦВ і КАСКО. Досягти поставленої мети нам допомагає знання законодавства і процесуальних моментів. Компанія «Легал Солюшнз» закликає вас не займатися "розбором польотів" самостійно. Тільки фахівцям з галузі права під силу провести неупереджений, об'єктивний аналіз ситуації і всіляко сприяти швидкому її вирішенню.

Щоб дізнатися більше:

 • зателефонуйте нам;
 • напишіть на електронну пошту;
 • зверніться в онлайн-чат.

Коли виникають суперечки з питань страхування?

Спори з питань страхування найчастіше виникають, якщо страхова компанія:

 • порушує терміни компенсаційних виплат;
 • занижує суму компенсації;
 • не визнає те, що трапилося страховим випадком;
 • відмовляється нараховувати страхові виплати.

Що робити якщо страхова компанія не виплачує відшкодування по ДТП?

У випадках, коли страхова компанія відмовляється здійснювати виплати по відшкодуванню шкоди, заподіяної ДТП, рекомендується звертатися до суду. Скласти позов, зібрати необхідні докази і обгрунтувати вимоги допоможуть юристи компанії "Легал Солюшнз".

Як діяти щоб забрати більше зі страхової?

Сума страхових виплат необ'єктивна і не відповідає реальному розміру шкоди? Стягнути компенсацію зі страхової компанії можна шляхом:

 • направлення претензії в СК;
 • звернення до суду.

Як швидко отримати гроші після ДТП?

Термін виплати компенсації страховою компанією становить як правило до 90 днів. Щоб прискорити процедуру, постраждалій стороні слід:

 1. Негайно заявити про настання страхового випадку;
 2. Надати автомобіль для проведення експертизи;
 3. Направити в страхову пакет документів.

Як можна вплинути на розмір виплати після страхового випадку?

Розмір страхових виплат залежить від:

 • кількості пошкоджених автомобілів (максимальний ліміт - 650000 грн.);
 • ступеня зносу транспорту;
 • ринкової вартості;
 • ступеня пошкоджень і ремонту;
 • витрат на евакуацію.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар