Останні новини:

29 Квітня 2021

Переваги юридичного аутсорсингу Переваги юридичного аутсорсингу 
0/5
Усього голосів: 0

Повноцінне, законне функціонування бізнесу можливо тільки при грамотному, кваліфікованому юридичному супроводженню. 

Юридичні послуги на аутсорсингу - актуальний напрямок, особливо, для представників малого та середнього бизнеса. 

Багато компаній створюють юридичні відділи, які вирішують штатні задачі. Але в разі виникнення непередбачених, нестандартних ситуацій, їх компетентності недостатньо. Тут прийде на допомогу юридичний аутсорсинг бізнесу. Компанія «Легал Солюшнз» пропонує клієнтам аутсорсинг юридичних послуг на взаємовигідних умовах, за доступними ценам. 

Ви самі обираєте пакет послуг і оплачуєте тільки за виконану роботу. 

Ви ніколи не зіткнетеся з труднощами, пов'язаними з особистими обставинами співробітників, лікарняними або отпуском. Наші фахівці в строю 24/7. 

Юридичний аутсорсинг: плюси і мінуси 

Ви все ще думаєте, що краще - утримувати штат юристів або укласти договір зі сторонньою компанією? Давайте розглянемо основні переваги та недоліки такого виду юридичного обслуговування суб'єктів господарювання. 

Переваги юридичного аутсорсингу: 

 1. Економія грошових засобів. У разі використання послуг сторонньої компанії ви оплачуєте тільки за виконану роботу, передбачену договором. Вам не доведеться витрачати гроші на адміністративні витрати (укомплектування робочих місць), сплату податків, відпускні, заробітну плату, лікарняні листи, турбуватися про підвищення кваліфікації співробітників і т.п.
 2. Право вибору. Ви можете укласти договір на абонентське юридичне обслуговування або надання окремих юридичних услуг. 
 3. Відсутність проблем з персоналом. Вам не доведеться вирішувати кадрові питання, пов'язані з прийняттям на роботу і звільненням співробітника. Це дозволить знизити навантаження на відділ кадров. 
 4. Своєчасність і стабільність. Позаштатні юристи виконують роботу якісно і оперативно. Вам не потрібно турбуватися про плинність кадрів. В аутсорсингу немає відпустки, лікарняного або відгула. 
 5. Висока кваліфікація спеціалістів. У практиці виникають питання, вирішення яких вимагає знання різних галузей права. Штатний юрист не може досконало знати все. В рамках юридичного аутсорсингу до вирішення завдання можуть залучатися вузькопрофільні спеціалісти.
 6. Зростання ефективності діяльності компанії. Керівництву фірми не потрібно контролювати роботу аутсорсера і переживати за результат. Доручивши виконання завдань професіоналу, ви зможете зосередитися на важливих напрямках - розширення виробництва, збільшення рентабельності і т.п. 

Недоліки: 

 • При виборі компанії-аутсорсера є ймовірність зіткнутися з не професіоналами;
 • У кожного керівника є побоювання і страх розкривати відомості про компанії і надавати доступ до інформації стороннім особам. 

Розглянувши плюси і мінуси юридичної аутсорсингу для бізнесу, можна прийти до висновку, що такий формат обслуговування найбільш вигідний і безпечний для будь-якого суб'єкта господарювання, незалежно від організаційно-правової форми. 

Компанія - аутсорсер надає: 

 • штат висококваліфікованих бухгалтерів, юристів з багаторічним, успішним досвідом роботи; 
 • допомагає у вирішенні будь-яких завдань, навіть нестандартних; 
 • гарантує конфіденційність відомостей про діяльність вашої фірми; 
 • несе відповідальність за свої дії. 

Ви ще думаєте, що краще - юридичний аутсорсинг або штатний юрист? Зважте всі «за» і «проти», і прийміть правильне рішення. 

Юридичні компанії, що спеціалізуються на аутсорсингу, не використовують в роботі формальний підхід. З кожним клієнтом вибудовується зручна, індивідуальна система взаємодії.

Коментарі:
  Додати коментар