rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Перевод приміщень у нежитловий фонд

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У вас є житлове приміщення, і ви хочете переобладнати його під магазин, склад або офіс? Не знаєте, як це зробити, і чи можливо це взагалі?

Відповідно до Житлового, Цивільного кодексів, будівельних норм, актів місцевих органів самоврядування в Україні переведення об'єктів житлового фонду в нежитловий можливе, якщо при цьому не порушується закон, виконуються встановлені вимоги і умови. Для цього знадобиться насамперед дозвіл місцевих органів влади.

Щоб отримати такий дозвіл, необхідно пред'явити ряд документів, в тому числі довідки з ЖЕКу, дозвіл сусідів, проект реконструкції входу тощо. Оформлення всіх цих документів вимагає чимало часу і особистих ресурсів. Спростити процедуру ви можете, звернувшись до юристів компанії Legal Solutions. Ми розбираємося в особливостях зміни цільового призначення об'єктів нерухомості, знаємо нюанси та підводні камені цього складного процесу. Проконсультуємо з приводу можливості переведення будинку або квартири в нежитловий фонд, збору пакету документів. Допоможемо уникнути проблем з державними органами, прискорити термін отримання дозволу.

Обов'язкові умови переведення житлових об'єктів в нежитловий фонд

 1. Об'єкт розміщується в приватному будинку або квартирі на цокольному, першому, другому (в разі, якщо на першому – нежитлове приміщення), третьому (якщо це майстерня, студія творчої спілки) поверхах.
 2. Житловий будинок не є пам'яткою архітектури.
 3. У приміщенні ніхто не проживає, власник і члени його сім'ї забезпечені житлом згідно з нормами, встановленими законодавством.
 4. Нежитлові приміщення ізольовані від житлових.
 5. Обладнано аварійний вихід, встановлені пандуси.
 6. Будинок не перебуває в аварійному стані.
 7. На об'єкт нерухомості не встановлені обтяження – арешт або застава.

Заборонено розміщувати на місці житлових приміщень:

 • Промислові об'єкти.
 • Похоронні бюро (за винятком їх офісів).
 • Громадські туалети.
 • Пункти прийому склотари.
 • Об'єкти, функціонування яких може перевищувати допустимі рівні шуму, вібрації, забруднювати повітря і прилеглу територію.
 • Інші об'єкти, розміщення яких в житлових будинках заборонено законодавством.

Крім того, при переведенні об'єктів з житлового фонду в нежитловий враховується їх придатність до проживання. Так, згідно зі статтею 7 Житлового кодексу не придатне для проживання приміщення може бути переобладнано в нежитлове за згодою виконавчих комітетів місцевих і міських рад, для будинків житлових кооперативів – за рішенням загальних зборів кооперативу.

Дозвіл на переведення в нежитловий фонд придатних для проживання приміщень надається в порядку винятку. Порядок переоформлення дозволів в різних регіонах країни є різним.

Які документи потрібні і як проходить процедура

Основні документи:

 • Документ, що підтверджує право власності власника.
 • Матеріали технічного обстеження будинку або квартири.

Якщо проводиться реконструкція, знадобляться також новий техпаспорт, декларація про готовність об'єкта до експлуатації, підтвердження права власності на новостворений об'єкт нежитлового фонду.

Документи подаються в центр надання адміністративних послуг, який протягом двох робочих днів передає їх до виконавчих органів (в Києві це Департамент містобудування та архітектури). У разі позитивного рішення дозвіл передається реєстратору, а потім – заявникові.

Відмову у видачі дозволу може бути оскаржено в судовому порядку.

Наші послуги включають:

 • Консультації з приводу можливості отримання дозволу.
 • Підготовку документів і подання їх реєстратору.
 • Представлення інтересів клієнта в виконавчих органах.
 • Отримання дозволу.
 • У разі необхідності – допомогу в оскарженні відмови у видачі дозволу на переведення приміщення в нежитловий фонд.

Дізнатися терміни отримання дозволу і вартість послуги ви можете у наших менеджерів.

Залишилися запитання або хочете замовити послугу вже сьогодні? Телефонуйте чи залишайте заявку на зворотний дзвінок.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар