rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Підготовка позовної заяви, відзиву з господарського спору

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Якщо не вдалося досягти домовленості з контрагентом в господарському спорі, не вийшло врегулювати конфлікт в досудовому порядку, залишається єдиний вихід - дозвіл справи в суді. Самостійно відстоювати свої права доцільно, тільки якщо ви на 100% впевнені, що ваша ситуація проста і типова. В інших випадках, щоб не погіршити становище, варто довіритися юристам, фахівцям в області господарського права.

Звернення до суду починається з подачі позовної заяви - процесуального документа, що містить претензії, вимоги позивача до відповідача. Заява має бути оформлено в регламентованої законодавчими актами формі, містити докази порушення прав позивача і бути подано в належний судовий орган. Звернувшись до юристів компанії legal solutions, ви:

 • Заощадите час на складання позову і збір доказової бази;
 • Зможете уникнути або мінімізувати збитки в бізнесі;
 • Підвищите свої шанси домогтися потрібного результату.

При необхідності забезпечимо адвокатську підтримку в судовому засіданні.

Особливості складання позовів, відгуків в господарських спорах

Господарськими спорами прийнято вважати справи, учасниками яких виступають юридичні особи або фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності.

До них, зокрема, відносяться розгляди, що стосуються:

 • Банкрутства, оскарження неправомірних вимог кредиторів;
 • Стягнення заборгованості;
 • Захисту інтелектуальних прав;
 • Невиконання зобов'язань за корпоративними договорами;
 • Захисту права власності та інші.

Позовні заяви, відгуки, зустрічні позови розглядаються місцевими господарськими судами, а деяких випадках - судами першої інстанції загальної юрисдикції, що займаються також цивільними, адміністративними, кримінальними справами. Підсудність різних категорій спорів встановлена господарським процесуальним кодексом україни.

Позовна заява, відзив в обов'язковому порядку містять:

 • Найменування суду;
 • Інформацію про сторони спору: найменування компанії, п.і.б. Фізичної особи, місцезнаходження / місце проживання, ідентифікаційні коди;
 • Ціну позову, якщо він підлягає грошовій оцінці;
 • Виклад вимог;
 • Вказівка обставин, на яких ґрунтуються вимоги, пред'явлення доказів;
 • Докази наявності причин для відхилення позову (потрібні тільки в відкликання);
 • Інформацію про проведені заходи досудового врегулювання розбіжностей;
 • Список документів, які додаються до заяви, заперечення.

На документі також повинні бути проставлені дата і підпис фізособи або керівника підприємства.

Що входить в послуги з підготовки позову

 • Детальний аналіз ситуації, з'ясування обставин справи.
 • Оцінка перспектив вирішення спору.
 • Складання позову або заперечення.
 • Подача документа до суду.

Якщо потрібна підтримка під час судового засідання, скористайтеся також послугою адвоката. Для отримання більш докладної інформації по вашій справі залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером юк по телефону.

Що таке позовна вимога і як її правильно висловити?

Будь-який позов у ​​господарській справі подається з певною метою, яка виражається в формі позовних вимог. Вимоги можуть носити матеріальний і нематеріальний характер. При складанні позову особливу увагу варто приділити чіткому формулюванню предмета і підстав для подання позову. Уточнення вимог при необхідності можна оформити окремою заявою, коригувати предмет і підставу не можна.

Які документи необхідно прикласти до позову?

До позовної заяви додаються квитанція про сплату судового збору;  документи, що підтверджують відправку копії позову іншим учасникам процесу; докази по справі в письмовій або електронній формі; клопотання про витребування доказів, проведення експертизи; договір (у разі оскарження його дійсності); довіреність (при подачі позову представником) та інші докази на які Ви посилаєтеся у позовній заяві.

Що входить в витрати на судовий процес?

Витрати припускають, зокрема сплату судового збору та плату за проведення експертизи, витрати на послуги адвоката, нотаріуса, перекладача (при необхідності). Також можливі витрати, пов'язані з витребуванням доказів, залученням до справи свідків.

До якого суду подавати позовну заяву?

Юридичні особи, ФОП, фізособи, чиї права були порушені, звертаються до господарського суду за місцем знаходження позивача або відповідача. За погодженням сторін також можлива передача справи в третейський суд, міжнародний комерційний арбітраж.

Які терміни встановлені законом для подання позовної заяви до суду?

Відповідно до положень статті 257 Цивільного кодексу позовна давність становить за загальним правилом 3 роки з дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення його прав. Бувають і винятки, наприклад, в разі поставки товарів неналежної якості позов повинен бути поданий протягом півроку.

Що відбувається після складання та подання позову до суду?

Сценарії можуть бути різні. Суд може постановити рішення, яке буде виконано без заперечень. Однак можлива також подача відповідного позову іншою стороною. У разі незгоди з рішенням суду першої інстанції учасники процесу звертаються до апеляційного, а далі в касаційний суд.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар