rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Підготовка позовної заяви, заперечення по адміністративній справі

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Не згодні з рішенням податкової, інших державних контролюючих органів? Чи вважаєте неправомірним нарахування вам штрафу? У законодавстві україни закріплено право кожної фізичної або юридичної особи звернутися до суду за захистом своїх прав, які були порушені або оспорені.

Донести до суду важливі нюанси справи, правильно оформити заяву людині, яка не стикався з подібними нюансами, досить складно. Звернувшись до досвідчених юристів, ви значно підвищите свої шанси вплинути на рішення суду і отримати бажаний результат. Фахівці компанії legal solutions проконсультують по будь-яких питань, що стосуються розгляду адміністративної справи в суді, допоможуть скласти позов або заперечення на позовну заяву. Виступаємо на стороні як позивача, так і відповідача.

Особливості підготовки позовної заяви, заперечення

До адміністативного справах відносяться публічно-правові спори, в яких однією зі сторін (позивачем або відповідачем) виступає орган державної влади, місцевого самоврядування.

Судами першої інстанції в таких суперечках є місцеві (міські, районні, районні в містах) і окружні адмінсуди. Їх дії оскаржуються в апеляційному і касаційному адміністративних судових установах. Захист інтересів в адміністративних судах включає участь адвокатів в:

 • Оскарження дій і бездіяльності органів держвлади і місцевого самоврядування;
 • Податкових та митних спорах;
 • Справах, пов'язаних із застосуванням штрафних санкцій;
 • Оскарження перевірок держінспекції з питань праці;
 • Розглядах, що стосуються реагування контролюючих органів і т. П.

У 2016 році в конституцію були внесені зміни, згідно з якими інтереси клієнтів в судах можуть представляти виключно адвокати і прокурори. Відносно касаційних судів норма вступила в дію на початку 2017 го, апеляційних - 2017 го, судів першої інстанції - з 1 січня 2019 року. З 2020 року адвокати і прокурори стануть законними представниками органів державної влади та місцевого самоврядування. Виняток в цьому питанні складають справи незначної складності, а також представлення інтересів малолітніх, неповнолітніх, недієздатних і обмежено дієздатних осіб батьками, опікунами, піклувальниками.

Складання адміністративного позову

Відповідно до статей 104-106 українського кодексу адміністративного судоустрою позов подається до установи першої інстанції в письмовій формі і включає:

 • Найменування суду;
 • Імена (найменування) позивача і відповідача, їх адреса, телефон, e-mail;
 • Докладний виклад претензій і вимог;
 • Підтвердження сплати судового збору або звільнення від нього;
 • Перелік документів, інших доказів, що додаються до заяви.

В запереченні на позовну заяву вказуються також обставини, з якими відповідач погоджується і проти яких заперечує.

Зразки позовних документів є у вільному доступі в інтернеті, проте все ж рекомендуємо звернутися до юриста, який зможе проаналізувати і врахувати при підготовці заяви або відкликання (заперечення) всі нюанси справи.

Компанія Legal Solutions пропонує допомогу адвоката в судових засіданнях, а також правову підтримку при розгляді справ в апеляційному та касаційному порядку.

Для отримання консультації зателефонуйте за допомогою одного з телефонів, зазначених на сайті, або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Які етапи складання позовної заяви?

Складання позовної заяви відбувається в кілька етапів:

 • встановлення причини спору і об'єкта оскарження;
 • визначення відповідача;
 • збір доказів;
 • мотивування правової позиції;
 • підбір нормативних правових актів, що обґрунтовують вимоги позивача;
 • виклад позовних вимог;
 • визначення ціни позову.

Які документи необхідні для подачі позовної заяви?

Для подачі позовної заяви до суду необхідно додати копії документів за кількістю сторін. Це можуть бути:

 • копія паспорта;
 • копії оскаржуваних рішень;
 • документи або інші докази, що обґрунтовують позицію позивача;
 • квитанція про сплату судового збору;
 • документи, що підтверджують вжиті заходи досудового врегулювання спору і т.п.

Чи є єдиний зразок позовної заяви?

Єдиного зразка позовної заяви немає. Цей документ складається в довільній формі, але з обов'язковим дотриманням вимог до форми, передбачених ст.  160 КАС України. Краще довірити складання позову професіоналам. За консультацією та підготовкою документів звертайтеся в компанію "Легал Солюшнз".

До якого суду звертатися?

Адміністративна юрисдикція, в тому числі, предметна, інстанційноста, територіальна підсудність визначені в главі ІІ Кодексу адміністративного судочинства України. Розгляд адміністративних справ відноситься до юрисдикції місцевих, апеляційних, окружних адміністративних, апеляційних адміністративних судів.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар