rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Підготовка заяви про банкрутство

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Банкрутство ініціюється в разі, якщо боржник не в змозі відновити такий рівень платоспроможності, який дозволяє розрахуватися по боргах. Подача позовної заяви про банкрутство до арбітражного суду - одна з наших послуг. Замовивши її, ви позбавите себе від необхідності проходити через всі бюрократичні процедури, пов'язані з підготовкою позовної заяви про банкрутство. Вашим питанням займуться фахівці з відповідним досвідом. Вони знають, як спілкуватися з представниками судової влади, щоб в найкоротші терміни отримати позитивне рішення по справі.

ХТО МОЖЕ ІНІЦІЮВАТИ БАНКРУТСТВО?

Банкрутство може бути ініційовано підприємством-боржником або кредиторами. Витрати по оплаті судового збору та експертних висновків в рамках судової справи оплачуються замовником послуги.

ЗАВЖДИ ПОДАННЯ ЗАЯВИ ПРО БАНКРУТСТВО РІВНОСИЛЬНО БІДНОСТІ ТА ФІНАНСОВОМУ КРАХУ?

Банкрутство фізичної особи також можливо в Україні. Але з такою ініціативою може виступити тільки сам боржник. Іноді шляхом банкрутства можливо фінансове оздоровлення і повернення до колишнього рівня рентабельності та окупності бізнесу.

У процедурі банкрутства бере участь арбітражний керуючий. Після відкриття ліквідаційної процедури та визнання боржника банкрутом, суд затверджує звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс та виносить остаточне рішення про ліквідацію. Всі незадоволені претензії після цього є погашеними.

Податкова не перевіряє при цьому підприємство, що є безсумнівним плюсом проходження процедури банкрутства.

ПОДАННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ ПРО БАНКРУТСТВО ТОВ АБО ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ЮРИСТАМИ "ЛЕГАЛ СОЛЮШНЗ"

НАДАЄМО КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ПРОХОДЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БАНКРУТСТВА:

 • аналіз ситуації на підставі документів, наданих клієнтом, після чого фахівець нашої компанії допомагає йому виробити правильну правову позицію;
 • підготовка пакету документів та їх подача в арбітражний суд;
 • представлення інтересів клієнта не тільки в суді, але і комітеті кредиторів;
 • підготовка і подача клопотань і заперечень;
 • юридичний контроль над виконанням судових рішень.

При роботі з такими підприємствами ми спираємося виключно на Цивільний і Господарський кодекси, Господарський процесуальний кодекс України. Працюємо в правовому полі, демонструючи високий відсоток судових рішень на користь клієнта. Сміємо вас запевнити - вихід з ситуації є завжди.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК СУД ВИНІС ПОЗИТИВНА РІШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК БАНКРУТСТВА?

Ось що буде відбуватися далі:

 • судом призначається арбітражний керуючий;
 • відкривається спеціальний банківський рахунок;
 • виявляється все майно;
 • формується ліквідаційна маса;
 • реалізуються активи;
 • гаситься заборгованість.

ЯКІ ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ БАНКРУТСТВА В УКРАЇНІ ВІДБУЛИСЯ ОСТАННІМ ЧАСОМ?

Новий Кодекс України про процедури банкрутства покликаний поліпшити кредитний клімат в країні. У ньому є цілий ряд позитивних моментів. Він складений таким чином, що підвищує ефективність всіх процедур, пов'язаних з банкрутством. Наприклад, з позитивних моментів слід відзначити відсутність обмежень на суму боргу, необхідну для подачі заяви про банкрутство. Кредитор може відразу ініціювати відкриття провадження у справі про банкрутство боржника, якщо останній не виконує свої грошові обов’язки. Термін процедури ліквідації з прийняттям Кодексу обмежили до 1 року.

Ключові повноваження передані від комітету кредиторів до зборів кредиторів. Наприклад, звернення до суду з клопотанням про введення такої процедури у справі про банкрутство є виключним правом зборів, а комітет може подавати суду тільки пропозиції про продовження терміну відповідних процедур. Також впроваджена автоматизація включення всіх кредиторів в комітет в разі, якщо кількість їх не перевищує семи осіб. Продаж майна боржника здійснюється тепер за допомогою електронної системи торгів.

Таким чином, Кодекс України про процедури банкрутства знизив корупційні ризики. Але в будь-якому випадку, краще всього, якщо весь процес буде проходити під керівництвом наших досвідчених юристів з команди "Легал Солюшнз". Ми завжди на стороні клієнта, для нас не буває дуже складних справ. Якщо потрібно, ми залучаємо професіоналів з суміжних сфер. З нами ви будете в плюсі. Поряд з високою якістю послуг, що надаються, ми пропонуємо на них розумні ціни. В результаті всі вимоги кредиторів будуть погашені в повному обсязі, що і потрібно для відновлення вашої ділової репутації.

Банкрутство позбавить вас від усіх боргів, при цьому втрати будуть мінімальні. Кращий для вас варіант в разі неможливості платити кредиторам - це саме процедура банкрутства. Але її необхідно довести до логічного кінця.

Не виходить уникнути банкрутства? У вас буде шанс з максимальною користю ліквідувати невдалий бізнес і почати все з чистого аркуша. Важливо, щоб юрист був на вашому боці, при необхідності підготував всі пояснення та заперечення. З нами приємно мати справу хоча б, тому що ми знаємо, як важливо в повному обсязі розглядати вимоги кредиторів, як з ними вести комунікацію і як донести доступно інформацію нашим клієнтам.

Чи знаєте ви? В ліквідаційну масу деякі види майна не можуть бути включені за законом.

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОДАТИ ЗАЯВУ ПРО ВИЗНАННЯ БОРЖНИКА БАНКРУТОМ:

 • звернутися до нас;
 • зустрітися з нашим спеціалістом;
 • підписати з нами договір про надання послуг;
 • скласти заяву в арбітражний суд;
 • подати заяву до суду;
 • відкрити ліквідаційну процедуру;
 • призначити ліквідатора;
 • за результатами звіту документи будуть знову подані до суду;
 • після чого необхідно буде затвердити звіт в суді, і залишиться останній крок - розрахунок з нами.

Щоб подати документи до арбітражного суду в зв'язку з банкрутством ТОВ або фізичної особи, звертайтеся до наших фахівців:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • через онлайн-чат.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар