rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Підготовка зустрічного позову з господарського спору

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Право звернутися до суду у разі виникнення господарського спору реалізується шляхом подачі не тільки позовної заяви, а й зустрічного позову. При розгляді справ судові органи звертають увагу на відповідність письмового звернення законодавчим нормам, підсудність, правильність визначення правової позиції.

Щоб виграти суперечку, необхідно врахувати безліч нюансів, досконало знати процесуальне законодавство. Якщо ви отримали копію позову, виступаєте відповідачем в господарському процесі, слід в першу чергу розібратися, в чому ваша компанія порушила договірні або позадоговірні зобов'язання, з'ясувати, чи не пов'язані ці порушення з діями або бездіяльністю позивача по первинному позовом.

Юристи компанії Legal Solutions проаналізують обставини справи і в разі виявлення правопорушень з боку контрагента допоможуть скласти зустрічний позов і захистити ваші інтереси в судовому засіданні.

Специфіка Судового Вирішення Господарських Спорів

До судам першої інстанції в господарських справах в Україні відносяться місцеві господарські, а також суди загальної юрисдикції, які розглядають цивільні та кримінальні справи - районні, міські, районні в містах. Зустрічний позов подається в той же суд, що і первинне позовну заяву.

Нормами господарського права регулюються відносини між суб'єктами підприємництва - юридичними особами та ФОП. Господарські спори зазвичай стосуються:

 • стягнення боргів, нарахування неустойки, відсотків, пені;
 • прав на нерухоме майно;
 • відшкодування збитків, упущеної вигоди;
 • укладення, зміни, розірвання, визнання недійсними договорів купівлі-продажу, оренди, міни, перевезення, кредиту і т. п.

Зустрічний позов в господарських справах, як і в суперечках, які регулюються нормами цивільного права, має відповідати певним умовам:

 • бути взаємопов'язаним з первинним;
 • припускати можливість взаємозаліку;
 • в разі задоволення виключати повністю або частково задоволення вимог первісного позову.

Від відкликання зустрічний позов відрізняється пред'явленням самостійних вимог до позивача крім заперечень з приводу окремих положень первинного позову.

Зміст зустрічного позову

Згідно з діючими законами документ повинен містити:

 • Найменування судової установи, ім'я судді, номер справи.
 • Інформацію про сторонах (П.І.Б. фізособи, назва компанії, ідентифікаційний код, місце проживання / перебування).
 • Ціну позову - якщо він підлягає грошовій оцінці.
 • Зміст первинного позовної заяви.
 • Відомості, на яких засновані вимоги зустрічного заяви, докази.
 • Вказівка нормативно-правових актів, на яких базується позов.
 • Список документів, що додаються.

Підписується документ уповноваженою особою позивача (за зустрічним позовом) або представником. Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року представниками в судах першої інстанції можуть бути тільки адвокати.

Потрібна допомога в складанні документа? Потребуєте адвокатської підтримки? Зверніться в Legal Solutions. Співробітники компанії нададуть детальну консультацію, при необхідності представлять ваші інтереси в суді.

Які основні умови і правила подачі зустрічного позову?

Як правило, зустрічний позов подається в той же суд, що і основна заява. Право подачі має не тільки відповідач, а й третя зацікавлена ​​сторона. Якщо обидві справи виникають з одних і тих самих правовідносин або якщо схвалення зустрічного позову може повністю або частково виключити задоволення основного позову, вимоги можуть бути об'єднані в одне провадження.

Хто несе судові витрати за зустрічним позовом?

Сплата судового збору в даному випадку здійснюється за загальними правилами, що стосуються подачі позовних заяв. Тобто позивач по зустрічному і відповідач (третя сторона) за основним позовом сплачують витрати, що стосуються конкретно його вимог. Ставки судового збору закріплені в статті 4 однойменного Закону.

Які терміни подачі зустрічного позову в Україні?

З положень статті 180 Господарського процесуального кодексу можна зробити висновки, що термін подачі зустрічного позову збігається з терміном подання відкликання. Він встановлюється судом, однак не може перевищувати 15 днів з дня вручення постанови суду про відкриття провадження.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар