rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Підтвердження фінансової звітності

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Надаємо послугу підтвердження фінансової звітності підприємства в Києві. Попередньо необхідно провести експертний аналіз фінансового стану комерційної організації. Фахівці "Легал Солюшнз" перед початком роботи підпишуть з Вами договір про надання послуг.

ЩО ДАЄ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ?

В результаті Ви зможете налагодити фінансовий клімат компанії. Вашим бізнесом будуть більше цікавитися інвестори. Підтвердження фінансової звітності буває ініціативним - коли ініціатором виступають власники, і обов'язковим. Обов'язкове підтвердження фінансової звітності необхідне контролюючим органам. Його необхідно здійснити в ситуаціях, передбачених законом, в визначені терміни.

Чому ми не рекомендуємо займатися цим самостійно? Все просто - у не юриста просто немає можливості правильно інтерпретувати закони. Ми ж постійно моніторимо зміни законодавчої бази, тим самим підвищуючи свою обізнаність у всіх областях права. Своєчасний фінансовий аудит дуже важливий, і як показує практика, без допомоги фахівців у галузі права та фінансів більшості компаній не обійтися. Утримувати таких співробітників в компанії постійно невигідно.

ЩО ДАЄ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ КОМПАНІЯМ?

Він допомагає відкоригувати бюджет, поліпшити управління ним. Наші співробітники дадуть вам рекомендації. У нас працюють найкращі економісти та юристи, готові до будь-яких викликів. Більше ніяких тривог і стресів, які пов'язані з обліком! Працюємо з будь-яким бізнесом і всіма формами власності в Україні.

В результаті довіра до Вашої компанії виросте, що поліпшить фінансові показники. Вкладення в якісний аудит окупається завжди.

Допоможемо проаналізувати фінансові показники при ліквідації і отриманні ліцензії. Аудит фінансової звітності обов'язковий в таких випадках. Його необхідно провести ретельно, щоб у контролюючих органів не виникло до Вас питань. Як показує практика, тактовно і ввічливо представники цих інстанцій спілкуються далеко не завжди. Якщо вас буде супроводжувати юрист, переговори з контролерами практично з 100% вірогідністю виявляться успішними.

Чекаємо Вашої заявки на співпрацю:

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • в онлайн-чаті.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар