rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:ПМЖ в Іспаніі для українців

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Сучасна ситуація в Україні призвела до того, що українці дедалі частіше виїжджають за кордон. Дедалі частіше вибір зупиняється на Іспанії. Адже ця країна відома високим рівнем життя, медицини, безпеки, першокласною освітою, соціальними та економічними благами. Якщо вам потрібно оформити ПМЖ в Іспанії, зверніться до фахівців нашої компанії.

Особливості ПМП Іспанії

Кожна країна встановлює окремий порядок видачі посвідки на проживання та документів для постійного проживання. Тому фахівці рекомендують уточнити перелік вимог до того, як ви розпочнете оформлення.

ВІспанії ПМЖ може бути оформлено через 5 років після переїзду до країни. Але лише за умови, що ви пробули тут не менше 183 днів на один рік. Саме тому вам варто бути готовими до того, що постійне проживання буде отримане не одразу.

ПМЖ в Іспаніі для українців

Способи легальної імміграції

Отримати ПМЖ в Іспанії на легальній підставі можливо кількома способами:

 • вступивши до ВНЗ країни;
 • отримавши ВНП без права роботи/з добробуту;
 • за допомогою ВНЖ інвестора;
 • отримавши ВНП з правом роботи;
 • уклавши шлюб із громадянином країни або її резидентом.

Є також варіант оформлення ПМП у разі нелегальної еміграції. Головне, зробити все грамотно та правильно. Якщо у вас є питання, поставити їх можна фахівцям нашої компанії.

Іспанія ПМП для українців: особливості процедури

Щоб мати право перебувати на території країни понад 90 днів, варто подбати про отримання довгострокової візи. Адже на її основі видається ВНЖ (проживання) на території Іспанії.

Тільки, пройшовши всю цю процедуру, ви станете законним резидентом країни. Це дає вам право вільно мешкати тут. А після 5 років отримати ПМЖ Іспанії. Потім ще через 5 років стає доступним іспанське громадянство.

ВНП та подальше постійне проживання

Вперше ви потрапляєте до країни за туристичною візою, яка дозволяє вибрати об'єкт для покупки чи інвестування. Оформивши ідентифікаційний номер іноземця, можна відкрити рахунок у банку або стати на облік до податкової.

Вперше картку на ВНЖ видають на 1 рік. Потім – на два роки. Продовжити її на такий термін можна двічі. Не більше.

 Якщо ви рішуче налаштовані отримати дозвіл на постійне місце проживання, вам потрібно спочатку продовжити ВНЖ. Для цього вам потрібно буде написати відповідну заяву та подати всі необхідні документи до Міграційної служби Іспанії. Зробити це ви можете самостійно та за допомогою висококваліфікованих фахівців.

Зверніть увагу: документи необхідно подавати у визначений термін. Як правило, це потрібно зробити не раніше, ніж 60 днів до закінчення попередньої ВНП.

Після того, як ви отримаєте дозвіл, вам необхідно звернутися до поліції. Там у вас візьмуть відбиток пальців для створення спеціальної картки резидента.

У випадку, коли людина дотримується законів і традицій країни, вона може претендувати на ПМЖ Іспанії. Для цього знову потрібно збирати документи та написати відповідну заяву.

Як стати громадянином Іспанії

Вирішивши переїхати в іншу країну для проживання, ви напевно захочете отримати громадянство. Саме тому вам необхідно дізнатися про все, що стосується даної процедури.

Через 10 років законного проживання на території країни, ви без особливих проблем зможете претендувати на отримання громадянства та паспорта Королівської Іспанії.

Вам доведеться також:

 • скласти тест на знання Конституції Іспанії;
 • довести свої знання у сфері історії та культури;
 • відмовитися від громадянства своєї рідної країни.

Це обов'язкові умови для набуття громадянства Іспанії.

 

Які документи для ПМП в Іспанії знадобляться

Документи на ПМП в Іспанії можуть дещо відрізнятися для певних категорій населення. Розглянемо їх докладніше.

Якщо ви вирішили переїхати в країну назавжди через соціальну осілість, потрібно надати:

 • заява;
 • фотокопії всіх сторінок закордонного паспорта;
 • підтвердження постійного місця проживання в Іспанії протягом 3 років;
 • довідка, що підтверджує відсутність судимості;
 • документи, які підтверджують наявність родинних зв'язків із іспанцем.

Якщо ви плануєте отримати дозвіл для постійного проживання з метою працевлаштування, у такому разі приготуйте:

 • заява;
 • ксерокопію всіх сторінок закордонного паспорта;
 • документ, який підтверджує постійне проживання в Іспанії протягом 2 років;
 • довідка про відсутність судимості;
 • підтверджено


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Виїзд на ПМЖ з УкраїниНеблагополучна економічна ситуація в Україні змушує шукати кращої долі, залишаючи Батьківщину і вирушаючи в багаті європейські держави на постійне міс...
 • ВізиЗбираєтеся у ділову або туристичну поїздку за кордон, але немає часу на оформлення документів та відвідування посольства? Не впевнені в тому, що отрим...
 • Примусове повернення іноземцяПримусове юридичне повернення іноземців останнім часом відбувається досить часто, якщо від громадянина іншої країни виходить явна загроза національній...
 • Видворення (депортація) іноземців з УкраїниУ зв'язку з напливом іноземців з неблагополучних країн далекого зарубіжжя зростає кількість порушників серед них. Щодо таких осіб органи державної вла...
 • Імміграція в АвстріюПереїзд в Австрію на ПМЖ - серйозний крок і непросте рішення. Це економічно розвинена країна, красива, благополучна. безпечна, але процес імміграції д...


Коментарі:
  Додати коментар