rating
4,6/5

Всього відгуків: 53

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Податкові спори
Головним видом рішень, які підлягають оскарженню, є повідомлення від податкової з рішенням донарахувати податкові зобов'язання.

Згідно з пунктом 14.1.157 Податкового кодексу України, податкове повідомлення-рішення, це сповіщення у письмовій формі від органу, що здійснює контроль про обов'язки платника податків здійснити оплату фінансового зобов'язання, яке визначив орган, що здійснює контроль, в ситуаціях, які описані в справжньому кодексі і іншими актами законодавства, контроль яких здійснюється контролюючим органом.

Ми сприяємо при питаннях:

 • відмови фіскального органу у бюджетному відшкодуванні ПДВ;
 • спростування повідомлень від податкового органу, стосовно донарахувань грошових зобов'язань, проплати соціальних єдиних внесків, прибуткового НФЛ, податку на землю, транспорт, нерухоме майно.

Наші юристи знають порядок здійснення дій для того, щоб податковий орган прийняв законну і справедливу постанову або здійснив деяку дію, а також як добитися визнання дій, або бездіяльності фіскальних органів незаконними.

Ми готові зробити Вам грамотну персональну консультацію, враховуючи практику в судових розглядах, фіскальних органах в областях:

 • нарахування і сплата податкового збору на доход організацій з ПДВ, прибуткового НФЛ, податку на землю, транспорт, нерухомість, митні платежі і інше;
 • повернення сплаченого помилково, або зайвого податку;
 • бюджетна компенсація ПДВ;
 • спрощення системи оподаткування : вибір системи оподаткування, яка підійде безпосередньо вам;
 • податкове дослідження запланованих ситуацій;
 • юридичний аналіз, стосовно усунення податкових ризиків фірми.

Юристи нашої компанії мають досить великий досвід роботи в області юридичного супроводу податкових перевірок, безпосередньо:

 1. Здійснення перевірок комплекту первинної і бухгалтерської документації до і в період перевірочних робіт;
 2. Приїзд юриста на місце, де здійснюватиметься перевірка;
 3. Представлення сторони платника податків при роботах з фіскальними органами;
 4. Дослідження підсумків здійсненої перевірки;
 5. Складання заперечення на акт перевірочних робіт і бере участі при їх розгляді фіскальними службами.

Податкове повідомлення-рішення може бути анулюване:

 • органом вищого рівня, що здійснює контроль (двоступінчатий процес спростування в органі обласного рівня, який здійснює контроль, в органі обласного або міжрегіонального рівня, що здійснює контроль. При цьому їх постанови можуть бути оспорені в центральному органі виконавчої влади, що забезпечує складання і що виробляє політику держави, податковою і митниці).
 • вході судового розгляду (за допомогою позовної заяви в судові інстанції).

У більшості ситуацій, спростування повідомлення-рішення від податкової у вищестоящих організаціях не закінчується успіхом.

Основною гідністю апеляції в судовому розгляді є те, що повідомлення-рішення від податкової є неузгодженим до моменту, поки постанова суду не набере чинності. Частенько, з моменту позовного звернення, до визначення судом апеляційного органу проходить 6-12 місяців.

Також, інформація про натяк про здійснення кримінального злочину не має права грунтуватися на постанові органу, що здійснює контроль до моменту, поки закінчиться термін розгляду судом адміністративного виробництва.

Термін, упродовж якого податкове повідомлення-рішення підлягає оскарженню дорівнює 1095 днів (по пункту 102.1 ст. 102 ПК України). Але ми радимо звернутися до суду в строк 10 діб, з моменту, коли було отримано повідомлення-рішення від фіскального органу по п. 57.3 НКУ: у разі встановлення грошових зобов'язань органом що здійснює контроль на правах, що є присутніми в підпункті 54.3.1-53.4.6 п. 54.

3 ст 54 справжні кодекси, платник податків повинен зробити оплату нарахованої суми в період, рівний 10 календарних днів, подальших за днем отримання податкового повідомлення-рішення, виключаючи ситуації, коли платник податків в цей період починає процес спростування постанови органу, що здійснює контроль.

Таким чином, до подібних підстав можна віднести:

 • ненадання податкової декларації (п. 54.3.1 НКУ);
 • відомості перевірок підсумків діяльності платника податків, виключаючи електронної форми перевірок, коли вони вказують про занижену, або завищеної суми бюджетної компенсації, або негативного значення податкового збору на додану суму платника податків;
 • рішення суду, яке набрало чинності, де особу визнали винною в ухиленні від оплати податкових зборів.
 • відомості перевірок, стосовно утримання податкових зборів у джерела виплати, говорять про те, що були порушені порядки нарахування, утримання і виплат податкових зборів до певних бюджетів, які визначені справжнім кодексом, разом з прибутковим НФЛ подібним податковим агентом (п. 54.3.5 НКУ).

З цього виходить, що при ситуації, коли позовна заява була подана несвоєчасно, через 10 днів з моменту винесення повідомлення-рішення від податкової, платник податків несе ризик, стосовно того, що борг перед податковою вважатиметься погодженим.

На підставі п. 2.3. "Про порядки напряму органами прибутку і зборів податкових вимог платникам" податків, податкова вимога не підлягає напряму в період термінів спростування.

Оскаржуючи постанова податкового органу, платник може отримати анулювання подібного рішення в ході судового розгляду.

З іншого боку, якщо це повідомлення-рішення від податкової не оспорене, то наслідком буде погоджене зобов'язання по оплаті податків, напрям вимог податкового органу і нарахування штрафних санкцій, пені.

Алгоритм роботи нашої компанії по податкових спорах:

 1. Дослідження і юридична експертиза документації;
 2. Розробка доказової бази;
 3. Апеляція в адміністративному порядку;
 4. Складання позовної заяви і представлення сторони платника в судовому органі;
 5. Подальше спростування постанов у вищестоящих судах;
 6. Гарантія виконання рішення судового органу.
Документи, які отримує клієнт - рішення суду яке набрало чинності.

Чи є сенс оскаржувати рішення податкової?

Якщо платник податків вважає, що контролюючий орган порушує його права, неправильно нарахував суму грошового зобов'язання, прийняв протизаконне рішення або явно перевищив повноваження, обов'язково потрібно відстоювати свою позицію і оскаржити рішення Державної податкової служби України.

Які рішення податкової можна оскаржувати?

Заперечувати можна наступні рішення:

 • накази про проведення перевірок;
 • повідомлення-рішення;
 • анулювання реєстрації платника ПДВ, єдиного податку;
 • відмова в реєстрації податкової накладної;
 • накладення арешту на майно (рішення податкової служби).

Основні способи оскарження рішень податкової служби

Існує 2 способи оскарження рішень Державної податкової служби України:

 • напрямок скарги до контролюючих вищестоящих органів;
 • подача позову до суду в порядку адміністративного судочинства.

В які терміни може бути проведено оскарження рішення податкової перевірки?

Оскаржити рішення можна:

 • до контролюючого вищестоящий орган - протягом 10 робочих днів з моменту отримання рішення;
 • в суд протягом терміну позовної давності - 1095 днів (ст. 102 Податкового кодексу).

Куди необхідно подавати скаргу на неправомірність рішення податкової перевірки?

Скарга направляється до вищого контролюючого органу. Наприклад, якщо перевірка проводилась податковою інспекцією, скаргу можна направити в обласний, міжрегіональний контролюючий орган або Державну податкову службу України.

Які терміни розгляду скарги податковою інспекцією?

Скарга розглядається протягом 20 календарних днів. Перебіг строку починається з дати, що настає за днем ​​надходження скарги. Відповідно до закону цей термін може бути продовжений до 60 календарних днів з обов'язковим повідомленням заявника.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Цивільно-правові спори Цивільно-правові спори — це розбіжності, які виникають між фізичними та юридичними особами в повсякденному житті. Регулювання таких спірних пр...
 • Господарські спориКрім отримання прибутку, розвитку бізнесу підприємницька діяльність дуже часто буває пов'язана з ризиками і укладанням угод з недобросовісними контраг...
 • Трудові спориУ сфері трудових відносин між працівником і роботодавцем головною функцією трудового законодавства буде ефективний захист судового характеру їхніх пра...
 • Адміністративні спориАдміністративні спори відносяться до категорії справ в сфері адміністративних правопорушень і суперечки в області порушення прав та інтересів юридични...
 • Митні спориПідприємцям або компаніям, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, здійснюють експорт та імпорт товарів, неминуче доводиться стикатися з перев...