rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Податкові суперечки. Адвокат та юрист з податків
Сфера оподаткування — динамічно галузь, що стрімко розвивається. Правовідносини між платниками податків та контролюючими державними органами регулюються десятками нормативних правових актів, законів, інструкцій, положень тощо.

Щоб розібратися в усіх юридичних аспектах та грамотно організувати роботу суб'єкта господарювання з оптимальним податковим навантаженням, необхідний кваліфікований, досвідчений юрист у податкових справах.

Юридична практика з податкових спорів показує, що насправді знань та кваліфікації штатного юрисконсульта недостатньо, тому своєчасне залучення справжнього фахівця, професіонала у цій галузі допоможе не лише вирішити податкову суперечку, а й мінімізувати фінансові збитки компанії.

Юридична компанія «Легал Солюшнз» — це команда професіоналів, експертів, які надають юридичні послуги з податкових спорів суб'єктам господарювання всіх організаційно-правових форм у Києві та інших містах України.

Адвокат із податкових спорів: чим ми допоможемо?

Звернувшись до юридичної компанії Legal Solutions, кожен клієнт може гарантовано розраховувати на професійну, експертну, реальну допомогу у податкових спорах та такі послуги:

 1. Аудит діяльності підприємства.
 2. Правовий аналіз документів з метою виявлення помилок та їх усунення.
 3. Вибір оптимальної системи оподаткування для суб'єкта господарювання з метою дотримання вимог чинного законодавства та мінімізації податкового навантаження.
 4. Вирішення питань, пов'язаних із відшкодуванням податку на додану вартість.
 5. Оцінка ризиків.
 6. Юридичний супровід планових та позапланових перевірок контролюючими органами.
 7. Оскарження рішень, дій та бездіяльності ДПС.
 8. Підготовка податкової звітності.
 9. Представництво інтересів клієнта перед державними контролюючими органами.
 10. Захист у податкових спорах у судах усіх інстанцій.
 11. Складання юридичних та процесуальних документів.
 12. Послуги податкового адвоката у кримінальному провадженні та багато інших. ін.

Не знаєте, як вирішити податкові суперечки — зверніться до Legal Solutions

Головним видом рішень, які підлягають оскарженню, є повідомлення від податкової з рішенням донарахувати податкові зобов'язання.

Наші фахівці надають всебічне сприяння, підтримку та допомогу у вирішенні суперечок будь-якої складності, у т. ч.:

 • відмова фіскального органу у бюджетному відшкодуванні ПДВ;
 • оспорювання повідомлень від податкового органу щодо донарахувань грошових зобов'язань, оплати соціальних єдиних внесків, доходного НФО, податку на землю, транспорт, нерухомого майна;
 • наказ про проведення перевірки (необґрунтований, надуманий);
 • оскарження рішення-повідомлення за результатами перевірки.

Наші податкові адвокати та юристи досконало знають законодавство, судову практику та як врегулювати податкові суперечки в Україні. Надаємо допомогу у суперечках по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інші міста).

Чим допоможе податковий адвокат?

Держава постійно контролює діяльність суб'єктів господарювання. Без грамотного юридичного супроводу уникнути спірних ситуацій, проблем та фінансових ризиків важко.

У більшості випадків проблеми виникають при взаємодії та з компетентними державними органами. Наші юристи знають не лише, як забезпечити вам надійний юридичний захист, а й як запобігти більшості проблем із Податковою службою.

Один із напрямків нашої діяльності — аудит. Це свого роду профілактичний захід, який дозволить виявити вразливі місця та слабкі ланки у діяльності юридичної особи.

За результатами аудиторської перевірки фахівці «Легал Солюшнз» нададуть план оптимізації. Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність персональних даних, комерційної таємниці клієнта.

Якщо ви отримали повідомлення про проведення ДПС, краще відразу звернутися до нас і заручитися підтримкою експертів. У випадках, коли ви самостійно пройшли перевірку та отримали рішення-повідомлення, з яким не згодні, не зволікайте — телефонуйте нам.

Оскаржувати рішення-повідомлення слід у 10-денний термін. Надалі платнику податків нараховуватиметься пеня, його активи та банківські рахунки будуть заарештовані.

Щоб уникнути подібних негативних наслідків, важливою є своєчасна, компетентна юридична допомога. Навіть у найскладнішій спірній ситуації ми допомагаємо клієнту досягти бажаного результату.

Коли необхідний адвокат у податкових справах?

Звернутися за професійною допомогою до юридичної компанії «Легал Солюшнз» необхідно, якщо:

 • ви отримали повідомлення-рішення про донарахування податків;
 • ви не згодні з актом перевірки і хочете скласти аргументовану заперечення;
 • на ваші активи та рахунки накладено арешт;
 • вам відмовили у прийнятті податкових накладних;
 • відносно вас чи посадової особи компанії відкрито кримінальне провадження.

Податковий адвокат Київ допоможе підготуватися до перевірки

Оптимальне вирішення проблеми — це її попередження. Не покладайтеся беззастережно на штатного юрисконсульта, оскільки такі фахівці знають основи корпоративного права та поверхово знаються на питаннях оподаткування. Юрист із податкових спорів — це експерт, який зможе підготувати до перевірки та уникнути колосальних збитків.

Для кожного клієнта ми підготуємо унікальну пропозицію з урахуванням специфіки його бізнес-діяльності. Ми забезпечимо:

 • проведення комплексного аудиту;
 • перевірку податкової, фінансової звітності, бухгалтерських первинних документів;
 • виправлення помилок у веденні бухобліку;
 • оцінку реальних загроз;
 • складання плану з мінімізації ризиків;
 • бухгалтерський та юридичний супровід перевірки. 

Будь-яка перевірка закінчується винесенням акта. Ми проаналізуємо документ, знайдемо невідповідність чинному законодавству та допоможемо довести вашу правоту в адміністративному чи судовому порядку.

Багатолітній, успішний досвід роботи та використання ефективних правових інструментів допомагають нам справлятися з будь-яким поставленим завданням. За потреби ми залучаємо до вирішення спору вузькопрофільних фахівців та експертів.

Як працює податковий юрист?

Адвокати з податкових справ юридичної компанії Legal Solutions виконують свою роботу за таким алгоритмом:

 1. Консультація.
 2. Правова експертиза документів.
 3. Юридичний супровід перевірки контролюючих органів.
 4. Аналіз результатів перевірки та збирання доказової бази.
 5. Підготовка скарги та направлення до органу вищої інстанції.
 6. Підготовка позовної заяви та звернення до суду.
 7. Представництво інтересів клієнта в суді першої інстанції.
 8. Оскарження судового рішення в апеляційному, касаційному порядку (за потреби).
 9. Комплексний супровід виконавчого провадження.

Якщо ви хочете стати нашим клієнтом, зв'яжіться з менеджером компанії «Легал Солюшнз» будь-яким зручним способом. Вибирайте для зв'язку: 

 • телефонний дзвінок;
 • електронну пошту;
 • форму зворотного зв'язку (чат-бот) на сайті. 

Податковий юрист: консультація — перший крок у вирішенні спору

Українське законодавство у сфері оподаткування постійно зазнає змін, стежити за якими бізнесмену чи корпоративному юристу не завжди вдається. Через незнання всіх норм у оподаткуванні суб'єкта господарювання часто припускаються помилок, ціна яких буває досить високою.

Що буде, якщо ви замовите юридичну консультацію у Legal Solutions? Ви отримаєте цінну, актуальну, вичерпну інформацію з будь-яких питань, що стосуються оподаткування, зокрема:

 • зміни у нормативно-правовій базі України;
 • оптимізації оподаткування на підприємстві;
 • виправлення недоліків, помилок у документах;
 • терміни подання податкової звітності.

Наші юристи допоможуть вибудувати грамотну правову позицію та уникнути суттєвих фінансових збитків. Якщо у вас є питання, зараз ви можете отримати консультацію. Все, що вам потрібно — зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.

Скільки коштує консультація податкового юриста?

Вартість послуг у нашій юридичній компанії залежить від кількох факторів. Ціна консалтингових послуг безпосередньо залежить від складності ситуації та поданих клієнтом документів.

Ми пропонуємо лояльні, адекватні ціни на професійні послуги. Детальну інформацію можна дізнатися на нашому сайті або за телефоном.

Юрист з податкових спорів «Легал Солюшнз»: чому нам довіряють?

Нашим адвокатам та юристам довірили свій бізнес десятки клієнтів. Ми пишаємося своїми успіхами та можливістю допомогти бізнесу в будь-якій екстреній чи штатній ситуації.

Ось кілька ключових причин, чому нам варто довіряти:

 1. Високий професіоналізм. У команді нашої компанії працюють тільки першокласні, досвідчені фахівці, в т. ч. і вузькопрофільні, що дозволяє нам легко вирішувати будь-яке завдання або суперечку.
 2. Результат. Статистика свідчить, що в 80% випадків платникам податків вдається відстояти свою правоту та захистити інтереси у судових спорах із ДПС. У нашій компанії статистика успішно завершених справ складає понад 90%. Про це свідчать відгуки та кількість постійних клієнтів.
 3. Швидкість. Щоб почати діяти у ваших інтересах, нам потрібен мінімум часу. Після вашого звернення ми миттєво підготуємо зразковий перелік дій. 
 4. Комплексність. Ми не приймаємо робіт за стандартами та шаблонами. Наші юристи звикли обирати комплексний підхід до вирішення будь-якої проблеми. За потреби ми залучимо фахівців різного профілю, щоб забезпечити всебічну підтримку та захист вашого бізнесу.
 5. Юридична допомога 24/7. Вам потрібна допомога в екстреній ситуації? У вас на порозі податкова чи вам прийшов повістка на допит? Телефонуйте і найкоротший термін юрист буде у вас і надасть вичерпний перелік послуг.

Якщо ви порушуєте правила, вас штрафують, а якщо дотримуєтеся — оподатковують. Разом з Legal Solutions ви зможете правильно сплачувати податки та примножувати свій прибуток. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти!

Чи є сенс оскаржувати рішення податкової?

Якщо платник податків вважає, що контролюючий орган порушує його права, неправильно нарахував суму грошового зобов'язання, прийняв протизаконне рішення або явно перевищив повноваження, обов'язково потрібно відстоювати свою позицію і оскаржити рішення Державної податкової служби України.

Які рішення податкової можна оскаржувати?

Заперечувати можна наступні рішення:

 • накази про проведення перевірок;
 • повідомлення-рішення;
 • анулювання реєстрації платника ПДВ, єдиного податку;
 • відмова в реєстрації податкової накладної;
 • накладення арешту на майно (рішення податкової служби).

Основні способи оскарження рішень податкової служби

Існує 2 способи оскарження рішень Державної податкової служби України:

 • напрямок скарги до контролюючих вищестоящих органів;
 • подача позову до суду в порядку адміністративного судочинства.

В які терміни може бути проведено оскарження рішення податкової перевірки?

Оскаржити рішення можна:

 • до контролюючого вищестоящий орган - протягом 10 робочих днів з моменту отримання рішення;
 • в суд протягом терміну позовної давності - 1095 днів (ст. 102 Податкового кодексу).

Куди необхідно подавати скаргу на неправомірність рішення податкової перевірки?

Скарга направляється до вищого контролюючого органу. Наприклад, якщо перевірка проводилась податковою інспекцією, скаргу можна направити в обласний, міжрегіональний контролюючий орган або Державну податкову службу України.

Які терміни розгляду скарги податковою інспекцією?

Скарга розглядається протягом 20 календарних днів. Перебіг строку починається з дати, що настає за днем ​​надходження скарги. Відповідно до закону цей термін може бути продовжений до 60 календарних днів з обов'язковим повідомленням заявника.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Цивільно-правові спори Цивільно-правові спори — це розбіжності, які виникають між фізичними та юридичними особами в повсякденному житті. Регулювання таких спірних пр...
 • Господарські спориКрім отримання прибутку, розвитку бізнесу підприємницька діяльність дуже часто буває пов'язана з ризиками і укладанням угод з недобросовісними контраг...
 • Трудові спориУ сфері трудових відносин між працівником і роботодавцем головною функцією трудового законодавства буде ефективний захист судового характеру їхніх пра...
 • Адміністративні спориАдміністративні спори відносяться до категорії справ в сфері адміністративних правопорушень і суперечки в області порушення прав та інтересів юридични...
 • Митні спориАсоціація України з Європейським Союзом — це, безперечно, нові перспективи та необмежені можливості для зовнішньоекономічної діяльності. Але пок...