rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Підготовка касаційної скарги у господарській справі

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Необхідність у касаційному оскарженні виникає у разі, якщо одна із сторін спору по господарській справі не згодна з вироком суду першої інстанції, переглянутим в порядку апеляції, або рішенням апеляційного суду. Скасування попереднього рішення (ухвали) в господарських, як і в цивільних, адміністративних, кримінальних справах можлива лише при виявленні порушень норм здійснення правосуддя.

КАСАЦІЙНИЙ СУД У СКЛАДІ ВСУ МАЄ ПРАВО:

 • визнати дійсним рішення одній з інстанцій;
 • змінити вердикт суду першої або апеляційної інстанції;
 • скасувати одну з постанов повністю або частково, прийняти нове рішення;
 • скасувати судові рішення, передавши справу на повторний розгляд або зупинивши судочинство із залишенням позову без розгляду повністю або в окремій частині.

Звернувшись за допомогою до адвокатів компанії Legal Solutions, ви збільшите свої шанси на сприятливий результат розгляду. Досвідчені юристи оцінять ваші шанси виграти спір, допоможуть з підготовкою документів, захистять ваші інтереси в судовому засіданні.

ОСОБЛИВОСТІ РОЗГЛЯДУ КАСАЦІЙНИХ СКАРГ У ГОСПОДАРСЬКОМУ ПРОЦЕСІ

Відповідно до законодавства України до господарських прийнято відносити справи, сторонами яких виступають підприємницькі суб'єкти – ФОП або юридичні особи. До таких належать, зокрема, розгляд, який стосується:

 • невиконання або неналежне виконання умов договорів купівлі-продажу, поставки, оренди, перевезення та інших (послуга: Ліцензія на транспортні перевезення);
 • зміни умов, розірвання, визнання договорів недійсними;
 • стягнення заборгованості, відшкодування збитків, упущеної вигоди;
 • сплати відсотків, пені, неустойки;
 • заперечень проти неправомірних дій кредиторів.

У статті 287 Господарського процесуального кодексу визначено список справ, які не підлягають розгляду в касаційному порядку. До них відносяться малозначні спори, а також постанови і ухвали, які розглядає в апеляційному порядку Верховний Суд.

СКАРГА СКЛАДАЄТЬСЯ В ПИСЬМОВІЙ ФОРМІ І МІСТИТЬ:

 • найменування суду;
 • інформацію про сторони та третіх осіб (Ф. В. О. фізособи, найменування фірми; адреси; ідентифікаційні коди);
 • зміст рішень, які підлягають оскарженню;
 • обґрунтування неправильності застосування норм матеріального чи процесуального права;
 • вимоги позивача;
 • список документів, що додаються до звернення з оскарженням.

Документ подається протягом 20 днів після проголошення рішення місцевим або апеляційним господарським судом.Що входить в юридичні послуги щодо оскарження постанов господарських судів в касаційному порядку

АДВОКАТИ КОМПАНІЇ LEGAL SOLUTIONS:

 • детально вивчають матеріали справи, розглядають вердикти суддів першої та апеляційної інстанцій;
 • надають консультації клієнтів;
 • розраховують юридичні ризики, збирають докази;
 • складають текст претензії, подають документи до суду;
 • представляють інтереси клієнта під час засідання.

Гарантуємо конфіденційність інформації, вивченої в рамках ведення справи.

З питань складання скарги і адвокатського захисту в касаційному суді звертайтеся за допомогою одного з телефонів, зазначених на сайті, або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Які терміни касаційного оскарження в господарських справах?

Згідно зі статтею 288 ГПК період оскарження судового висновку в суді касаційної інстанції становить 20 днів з дати прийняття відповідного рішення суду апеляційної інстанції. Якщо учаснику не вручили рішення в день його проголошення або виникли поважні причини, термін може бути продовжений або відновлений.

Які підстави для оскарження постанови в касаційному порядку?

Підставами для виробництва є неправильне застосування судом основної або апеляційної інстанції норм матеріального, процесуального права. До таких підстав відносяться, зокрема, застосування правових норм без врахування висновків ВCУ в аналогічних спорах, відсутність відповідних висновків, мотивовану підставу стороною спору необхідності відступу від застосування рішень ВСУ в подібних справах.

Що подається разом зі скаргою?

До касаційної скарги додаються докази, що підтверджують дату вручення рішення суду першої або апеляційної інстанції, а також квитанція про сплату судового збору (або документ про звільнення від його сплати).

Яка вартість судового збору при поданні касаційної скарги?

Відповідно до статті 4 Закону про судовий збір - збір за подачу скаргу в суд касаційної інстанції становить 200% від суми, сплаченої за подачу первинного позову. Якщо особа звільнена від сплати збору, причини звільнення вказуються в скарзі.

Хто в Україні займається касаційним оскарженням?

Як зазначено в статті 289 Господарського процесуального кодексу, скарга подається безпосередньо до касаційної інстанції, якою в Україні виступає Верховний суд. Форма і зміст документа повинні відповідати вимогам статті 290 Кодексу.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар