rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Поділ земельної ділянки між власниками

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Якщо земельною ділянкою володіють два або більше власників, між ними можуть виникати спори щодо поділу землі на частки. Такий поділ має дозволяти кожному співвласникові безперешкодно користуватися своєю ділянкою, не порушуючи прав інших власників. При цьому власники окремо один від одного отримують документи на свої частки та набувають право на продаж ділянок, передачу в дар, спадщину, внесення в статутний капітал юрособи.

Процес поділу досить складний і вимагає обізнаності в правових питаннях, досвіду роботи з нерухомістю. Незначні помилки можуть призвести до тривалих і клопітних судових розглядів. Тому краще за усе довірити справу фахівцям.

Звернувшись до юридичної компанії «Легал Солюшнз», ви зможете в найкоротші терміни отримати готову технічну документацію та оформити право власності на свою частину землі. Працюємо по всій Україні з головним офісом в Києві. Філії відкриті в Дніпрі, Львові, Херсоні. У багатьох містах є представництва.

Детальніше про послугу

Земельна ділянка – це об'єкт нерухомості, частина поверхні землі з встановленим місцем розташування, кордонами, площею, правовим статусом, які відображаються в Державному земельному кадастрі.

Необхідність в поділі нерухомого майна може виникати при розірванні шлюбу між подружжям, отриманні землі в спадщину.

Причини поділу земельної ділянки між власниками можуть бути різними:

 • бажання встановити чіткі межі своїх наділів;
 • намір будь-кого з власників продати свою частку або зробити іншу юридичну дію в її відношенні.

Земля, яка підлягає розподілу, може перебувати в спільному сумісному та спільному частковому володінні. Спільна часткова власність, як правило, придбавається подружжям під час шлюбу, членами сім'ї за рахунок спільних внесків. При цьому частина кожного з них не визначена. При частковій власності, частини кожного з власників встановлені та вважаються рівними, за винятком випадків, встановлених договорами або законом.

Під час поділу земельних ділянок розділенню підлягає все майно. Також можливе виділення частини ділянки одного співвласника, в той час як наділи інших залишаються у спільній частковій власності.

Основні етапи процедури

 1. Інженер-геодезист виїжджає на ділянку, проводить кадастрову зйомку, встановлює межі поділу землі в натурі.
 2. Співвласники укладають угоду про розподіл, підписують договір, який посвідчується нотаріусом.
 3. Складається технічна документація.
 4. Новостворені ділянки реєструються в земельному кадастрі, їм присвоюються кадастрові номери.
 5. Право власності кожного власника на виокремлені ділянки реєструється в Державному реєстрі, часткове володіння наділом припиняється.

При зверненні в компанію «Легал Солюшнз» ви можете замовити як комплексну послугу, так і правову допомогу на окремих етапах поділу нерухомого майна.

Для оформлення поділу потрібні:

 • документи, що посвідчують особу, ідентифікаційні коди співвласників – копії;
 • правовстановлюючий документ на ділянку – копія;
 • договір між власниками;
 • технічна документація.

Юридичним особам потрібно також надати Виписку (витяг) з держреєстру.

Ціна та терміни виконання робіт встановлюються індивідуально.

Хочете замовити повністю послугу «під ключ» чи цікавить допомога тільки на окремих етапах? Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар