ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 66

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Отримання номера «DUNS» і кредитного рейтингу D & B

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Що таке D & B?

D & B, вона ж Dun & Bradstreet - фірма, заснована в Сполучених Штатах Америки в 1841 році. Спеціалізується на наданні послуг по каталогізації бізнес-структур (контор, фірм, корпорацій і так далі), а також збору інформації про їхню діяльність, доходи, прибутки, ціни на акції акціонерних компаній, їх організаційну структуру, а також оцінює їх кредитоспроможність. Крім того, вносить облік даних відомостей до спеціального реєстру приватних контор, що є найбільшим на планеті (приблизно 205 млн фірм на 2013 рік).

За весь час свого існування компанія встигла здійснити безліч злиттів з іншими фірмами, а також розділитися. Наприклад, свого часу в структуру Dun & Bradstreet входило досить відоме агентство Moody's.

Що з себе являє реєстраційний номер DUNS (DUNS Number)

DUNS Number являє собою систему з дев'яти значних номерів, які проводять ідентифікацію суб'єктів бізнесу: підприємств, фірм, компаній, корпорацій і так далі. Даний номер можна використовувати як отримання інформації з реєстру D & B, конкретно: номери телефонів, фактичний і юридичні адреси, назва фірми, вид господарської діяльності, кількість співробітників та інші важливі дані.

Номерів DUNS володіють десятки мільйони організацій з усіх куточків світу. Це можуть бути як найбільші корпорації, наприклад Apple, Google і Microsoft, так і підприємства малого і середнього бізнесу, а також приватні фонди, кооперативи, товариства, НКО і благодійні організації.

Реєстрація в системі D & B і отримання номера DUNS

Іноземні фірми часто, перед підписанням будь-якого важливого нового договору або зміною вже діючого, в обов'язковому порядку запитують про господарську діяльність тієї чи іншої фірми. Щоб отримати необхідні дані про діяльність фірми, вони роблять запит в організацію, що займається видачею кредитних рейтингів, в нашому випадку, це Dun & Bradstreet. Запит можливо здійснити безліччю різних способів, але найекономніший за часом - запит по ідентифікаційному номеру DUNS.

Номер DUNS після реєстрації залишається в базі даних назавжди в незмінному вигляді. А, так як в реєстрі компанії D & B міститься інформація про більш двісті мільйонів підприємств, то, можна з упевненістю сказати, що Dun & Bradstreet є реєстратором організацій світового масштабу.

Для чого необхідно реєструватися в базі даних D & B?

Багато компаній вже зіткнулися з необхідністю отримувати номер DUNS для того, щоб отримати кредит в банках Сполучених Штатів. Також реєстрація необхідна тим компаніям, які співпрацюють з урядовими та міжнародними організаціями, такими як Єврокомісія, Організація Об'єднаних Націй, Світова організація торгівлі, а також з багатьма іншими.

Підводячи підсумки, можна сказати, що, в разі, якщо ваша компанія здійснює свою діяльність на міжнародному рівні і планує співпрацювати з міжнародними організаціями, то вам просто необхідно отримати реєстрацію і отримати номер DUNS.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

    Додати коментар