Останні новини:

12 Січня 2018

Поради по реєстрації журналу / газети в УкраїніПоради по реєстрації журналу / газети в Україні
0/5
Усього голосів: 0

Преса не даремно вважається четвертою владою, бо вона формує світогляд людини, за допомогою чого може серйозно впливати на різні політичні процеси в країні. В цьому плані друкована преса вигідно відрізняється від інших бізнес-напрямків, оскільки залишається затребуваною і дуже конкурентоспроможною. Люди, вловили тенденції розвитку друкованого слова і його впливу на уми і суспільні події, намагаються створити для себе стабільний і прибутковий бізнес, зареєструвавши власний журнал або газету.

Ті, хто давно і щільно займається підприємницькою діяльністю і обертається в середовищі виготовлення і розповсюдження друкованих періодичних видань, добре знайомі з особливостями реєстрації та професійної діяльності засобів масової інформації, тому легко впораються зі створенням нової друкованої одиниці. Ну а для новачків у цій справі інформація про особливості реєстраційних дій буде актуальною і корисною.

Корисні поради щодо створення журналу / газети

Тільки люди, давно і успішно займаються створенням і випуском нових періодичних видань, можуть поділитися практичним досвідом і вказати на деякі нюанси, властиві реєстраційним процедурам при відкритті нового журналу або газети. Наводимо деякі з них:

  • Реєстрація журналу передбачає більшу кількість дій, ніж це передбачено для газети, тому зареєструвати газету набагато швидше і простіше. Якщо ви ще не визначилися остаточно, яку форму буде носити ваше видання, рекомендується піти простішим шляхом і заснувати друкований орган у вигляді газети. До того ж газету можна випускати у вигляді журналу, номінально маючи газетний статус.
  • Для легалізації нового періодичного друкованого видання необхідно пройти обов'язкову державну реєстрацію і отримати відповідне свідоцтво - це стосується і газет, і журналів.
  • Реєстрацію проводить Мін'юст, в якому можна отримати потрібний для проведення реєстраційних дій перелік документів, а також дозвіл державних органів і реєстрації видання.
  • Приступаючи до реєстрації, добре вивчіть професійні терміни і поняття, представлені в законах, що стосуються засобів масової інформації, щоб орієнтуватися в ході реєстрації, хто є засновником, а хто видавцем, що собою являє редакція або видавництво і інші юридичні тонкощі.
  • Визначтеся з організаційно-правовою формою вашого видання - чи буде це ТОВ або досить створити ПП - питання стосується не тільки фінансових витрат, але і прав власника.
  • Уважно вивчіть нормативні документи, відповідно до яких проводиться реєстрація, щоб правильно заповнити всі форми і підготувати потрібні документи, щоб через якийсь маленької неточності не отримати офіційної відмови.

Реєстрація журналу / газети за допомогою посередника

Якщо ви слабо розбираєтеся в особливостях роботи періодичних видань, краще не ризикуйте і скористайтеся професійною допомогою будь-якої юридичної фірми, що спеціалізується на реєстрації ЗМІ - і хоч це додаткові витрати, вигода від такого кроку очевидна - ви швидко і без особливого клопоту отримаєте готове свідоцтво і реєстрації і зможете почати свою господарську діяльність.

Коментарі:
    Додати коментар