Останні новини:

22 Травня 2018

Порядок та строки звернення до страхової компанії у разі ДТППорядок та строки звернення до страхової компанії у разі ДТП
0/5
Усього голосів: 0

 

Якщо Ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду, то, крім всіх інших проблем, пов'язаних із завжди несподіваною і непередбаченою ситуацією, необхідно пам'ятати про те, що в Україні діє інститут обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Правом на відшкодування страхових виплат може вдало скористатися як водій-потерпілий, так і водій-винуватець ДТП, відповідальність якого застрахована.

В першу чергу необхідно якомога швидше звернутися до страхової компанії та повідомити про дорожньо-транспортну пригоду, на це законом відведено 3 дні. Інститут обов'язкового страхування покликаний захищати інтереси не тільки потерпілих, але і застрахованої особи (водія, винного у скоєнні ДТП). Тому, навіть якщо суд визнає Вас винуватцем аварії, при дотриманні порядку повідомлення страхової і сумлінному виконанні своїх обов'язків за договором страхування, відшкодувати кошти зобов'язана страхова компанія.

Для отримання страхового відшкодування потерпілий чи інша особа, яка має право на отримання відшкодування, протягом 30 днів з дня подання повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду подає страховику заяву про страхове відшкодування. Однак ми радимо Вам не чекати, а звернутись за кваліфікованою юридичною допомогою. Це зекономить Ваш час та зусилля, особливо в стресовому стані, який викликає ДТП. Відшкодування збитків це чітка послідовність дій і заходів, що включають в себе збір і оформлення документів, вивчення обставин ДТП, оцінку розміру заподіяної шкоди, узгодження розміру страхового відшкодування.

Позитивний вихід з ситуації залежить від оперативності дій та правильного складання всіх необхідних документів, адже страховик взагалі не зацікавлений платити і клієнт не завжди отримує ту інформацію про свої права та процедуру відшкодування, яка передбачена законом. Юристи нашої компанії "Легал Солюшнз" допоможуть вирішити ситуацію на вигідних для Вас умовах.

Отже, всі учасники дорожньо-транспортної пригоди, як потерпілі, так і винуватці мають право на страхове відшкодування. Тому радимо невідкладно, в день настання ДТП звертатись до наших адвокатів по ДТП, а ми забезпечимо якісний захист Ваших інтересів.

Коментарі:
    Додати коментар