rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Послуги 1С: Підприємство

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Компанія Легал Солюшнз надає набір послуг, пов'язаних з настройками і експлуатацією 1С. Займаємося як комплексним обслуговуванням програмного забезпечення, так і виконуємо окремі роботи, наприклад, перенесення даних, оновлення програми і т. П. В межах Києва наші співробітники виїдуть до вас в офіс. Якщо компанія знаходиться в іншому населеному пункті України, завдання виконуються через віддалений доступ. Нижче перераховані послуги, які найчастіше надають наші фахівці.

ВПРОВАДЖЕННЯ І НАСТРОЙКА ПО

У разі купівлі будь-якого програмного продукту 1С: Підприємство (Бухгалтерія, Управління виробничою компанією, Зарплата і управління персоналом та інші) доставка, підключення, налаштування здійснюються безкоштовно. Якщо програма у вас вже є, і її необхідно встановити на інший комп'ютер, наші співробітники допоможуть з її підключенням і настройками.

ПЕРЕХІД НА НОВУ ВЕРСІЮ ПРОГРАМИ

На сьогоднішній день останньою версією 1С: Підприємство є 8.3. Багато компаній нині прагнуть встановити новітні версії програм, оскільки вони відкривають для бізнесу нові можливості. Якщо ви вирішили перейти на останній варіант платформи, але немає часу ознайомлюватись з інструкціями, звертайтеся до нас.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Як правило, типові продукти 1С влаштовують більшість компаній. Але в деяких ситуаціях стандартними розробками не обійтися. Якщо для вирішення бізнес-завдань стандартної конфігурації недостатньо, наші програмісти допрацюють програму з урахуванням специфіки діяльності фірми. Доробки 1С: Підприємство - ідеальний вихід, якщо ви вирішили розширити стандартні можливості програми:

 • впровадити специфічний бухгалтерський і управлінський облік;
 • спростити процедуру здачі звітності контролюючим органам;
 • автоматизувати деякі бізнес-процеси та інформаційні потоки;
 • зв'язати 1С з інтернет-магазином, клієнт-банком, базами даних.

НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ РОБОТІ З 1С

Фахівці компанії Легал Солюшнз проводять індивідуальне та корпоративне навчання роботі з 1С співробітників компаній-замовників. Навчальні програми розробляються індивідуально. Мінімальний термін навчання - 4 години. Навчання бухгалтерів зазвичай займає 20-40 годин.

Організуємо навчання та за іншими напрямами: для керівників, менеджерів, страхових агентів.

ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Впровадження ПЗ і автоматизація бізнес-процесів - досить складна процедура. Ефективне впровадження 1С: Підприємство складається з таких основних етапів:

 • Аналіз процесів, виявлення цілей автоматизації.
 • Підбір програмного продукту.
 • Установка, настройка, доопрацювання.
 • Тестування.
 • Навчання співробітників.
 • Обслуговування.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Супровід роботи ПО здійснюється на підставі договору. Крім перерахованих послуг надаються консультації і термінова технічна допомога при збоях в роботі програм. Фахівці Легал Солюшнз оперативно реагують на запити клієнтів і моментально вирішують поставлені завдання.

Щоб замовити послугу, зателефонуйте нам або залиште заявку в онлайн-формі.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар