rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Послуги адвоката у кримінальних справах
Адвокат у кримінальних справах в Україні з досвідом від 10 років

У рамках кримінального процесу адвокати Києва у кримінальних справах наділені значними повноваженнями. В інтересах свого клієнта адвокат уповноважений зустрічатися зі сторонами тет-а-тет та конфіденційно обговорювати матеріали.

При роботі з підозрюваним або обвинуваченим перед ним стоїть завдання забезпечити мінімально можливе покарання. Якщо послуга комплексна, то такий фахівець стає головним радником. Але в ряді випадків адвокат може, наприклад, лише подавати скарги чи інші процесуальні документи. Такий формат співпраці також є можливим.

Але все ж таки рекомендуємо, щоб вашою справою займалася одна людина. Також не радимо захищати себе. Це не адміністративне право, тут все набагато серйозніше. Дуже часто зустрічаються ситуації, коли обвинуваченого підставляють, обвинувачення висуваються незаконними, необґрунтованими, неправильно кваліфікується правопорушення.

Ситуації, коли свідки перетворюються на підозрюваних, виникають, на жаль, не лише у кіно. І спроби вирішити самостійно такі питання не дають бажаного результату. Особливо важко адекватно та результативно спілкуватися зі слідчими органами без наявності процесуальних навичок.

Якщо ви стали жертвами таких незаконних ситуацій, то звернення до фахівця стає єдиним виходом. Будь ласка, не витрачайте часу. Але якщо все ж таки ви почали діяти самостійно і щось пішло не так, не засмучуйтесь. Захисника можна залучити будь-якому етапі.

Також важливо залучити до справи найпотрібніших і найкорисніших свідків, чим також займеться адвокат. Правильно зібрати доказову основу.

Потрапити за ґрати в Україні дуже просто. А ось вийти, погасити судимість, знайти гідну роботу з таким минулим значно складніше. Для суспільства злочинці є свого роду недоторканими. З низки причин зміниться це скоро. Кримінальний захист адвоката допоможе уникнути всіх цих наслідків, швидко вийти із проблемної ситуації та відновити своє добре ім'я.

Звичайно, вам теж доведеться в цьому всім брати найактивнішу участь. Але з підказками фахівця ви чітко знатимете, як поводитися зі слідчим, на судовому засіданні, що говорити. Не забувайте, що ваша особа буде ретельно вивчена. Виделка термінів за однією і тією самою статтею може дуже відрізнятися.

Послуги адвоката у кримінальних справах

Найактуальніші послуги адвоката у кримінальних справах

Коли ви довіряєте своє життя та свободу адвокату за кримінальними процесами, будьте дуже уважні. Багато слів та обіцянок не стануть гарантією успіху. На коні стоїть ваша подальша доля!

Це не просто слова. Такі відносини належать до категорії складних. Вам потрібен досвідчений захисник, який знає свою справу! І, звичайно, конфіденційність у кримінальній справі потрібна максимальна.

Недостатня компетентність громадян часто не дозволяє навіть приблизно визначити хід і підсумок процесу — здається серйозними підстави відкидаються наслідком, а на незначних фактах противник вибудовує злагоджену позицію.

Адвокат забезпечує:

 • консультативну допомогу;
 • присутність за будь-яких слідчих дій;
 • своєчасне подання необхідних процесуальних документів;
 • пошук свідків;
 • залучення експертів.

Які справи розглядають адвокати у кримінальних справах?

Вони виступлять на ваш захист, якщо вас звинувачують за такими статтями:

 • вбивство;
 • бандитизм;
 • крадіжка;
 • контрабанда;
 • згвалтування;
 • зберігання та збут наркотиків;
 • посадові злочини;
 • військові злочини;
 • ДТП із смертельним наслідком.

Команда Легал надасть кримінального адвоката у Києві та по всій території України.

Кримінальний адвокат. Скільки він реально обходиться своєму клієнту в Україні?

Скільки коштує адвокат у кримінальних справах в Україні? Тут необхідно завжди враховувати безліч факторів:

 • процесуальний статус особи, яку необхідно захистити;
 • складність справи;
 • тяжкість злочину;
 • стадія звернення;
 • ступінь залучення до вашої справи.

Зрозуміло одне: економити, якщо потрібний добрий адвокат у кримінальних справах, не можна. Чим раніше вам буде надано допомогу адвоката, тим більшою буде ймовірність того, що справа вдасться виграти. На коні ваша свобода, честь та репутація. Тому в таких справах кожна найменша деталь має величезну вагу.

Дуже важливо, щоб до вашого захисника у вас була повна довіра. Зберіть про свого адвоката більше інформації. Дізнайтесь, скільки справ він виграв, почитайте відгуки. Без грамотної стратегії у суді шансів у вас просто нема. Слідчі завжди знайдуть, до чого причепитися навіть у тому випадку, якщо раніше ви перед законом були абсолютно чисті. Достатньо "не так" подивитися або просто щось сказати не тим тоном. Якщо вас хочуть посадити за ґрати, без гарного досвідченого адвоката це буде зроблено.

Не витрачайте дорогоцінного часу. Якщо вас звинуватили, одразу шукайте адвоката з кримінального права. На вас чекає велика спільна робота. Деякі справи розглядаються місяцями, тож наберіться терпіння. Наші фахівці цей термін намагатимуться скоротити максимально. Ми будемо раді надати весь необхідний обсяг допомоги, якщо ви раніше вже були засуджені або не мали жодних проблем із законом.

Послуги адвоката у кримінальних справах

Адвокат у кримінальних справах у Києві стане найкращим помічником у вашій непростій справі

Безнадійних справ немає. Але й порожніх обіцянок ми не даємо. Ви завжди знатимете, на що можна розраховувати мінімально і максимально у вашому випадку.

Дивіться не на цінник, а на те, яку реальну користь у вашому непростому випадку може зробити адвокат у кримінальних справах.

Нюанси вибору адвокатів у кримінальних справах

Перше. Психологічна сумісність із вашим захисником дуже важлива. Кримінальні справи завжди розглядаються. Вам необхідно суворо дотримуватися того, що говорить адвокат, не відчуваючи дискомфорту. Тобто ви повинні бути суто сумісними. Ваш захисник має чітко розуміти вашу правову позицію, мати можливість виступати замість вас.

Друге. Зверніть увагу, як виглядає професіонал, якого ви звертаєтеся. Ні, байдуже від якого модельєра у нього піджак. Але охайність, серйозність бути присутня повинна. Потрібно справити на суд правильне враження. Як саме? Справа в тому, що зовнішній вигляд відбиває життєву позицію. Тому неохайність означає, що захисник не шанує клієнта.

Третє. Документи, складені адвокатом, мають бути зрозумілі людині без юридичної освіти. Якщо юрист стверджує протилежне, краще довіритись іншому фахівцю. Повірте нашому досвіду. Простота, стислість та логічність дуже високо цінуються в нашій команді. Якщо ми бачимо, що якісь із цих якостей потрібно розвинути в молодому співробітнику, ми відправляємо його на навчання. Кримінальні справи доручаємо лише досвідченим адвокатам із реальними кейсами виграних справ.

Тепер ви розумієте, наскільки важливою фігурою є участь адвоката у проведенні слідчих дій та при появі в судовому засіданні. Особливо це стосується найскладніших, кримінальних, справ.

Ціна таких послуг не може бути надто низькою, оскільки потрібно зробити дуже багато: не лише представити інтереси клієнта в суді, але також правильно і в потрібний момент скласти процесуальні документи.

Розглядаються кримінальні справи довго. Якщо розділити витрати на кількість місяців, ціни на кримінального адвоката перестають так сильно шокувати. Тим більше, що система оплати у нас дуже гнучка. Наша команда кримінальних адвокатів завжди йде клієнтові назустріч.

Від результату справи залежить і ваше подальше життя, і кар'єра. В'язниця може зламати людині життя. Ми зробимо все, щоб цього з вами не сталося, а звинувачення було повністю знято.

Чим вищий гонорар адвоката у кримінальній справі, тим більше часу буде приділено вирішенню питання клієнта. Але немає таких грошей, в які можна було б оцінити свободу та честь людини. Допомога адвоката у кримінальній справі стає буквально рятівним колом. Іноді різниця у вироках вражає: замість довічного при грамотному вивченні всіх обставин справи можна домогтися клієнта або умовного терміну, або умовно-дострокового визволення. У нас були такі випадки у практиці.

Багато залежить і від особистості самого клієнта. Він має співпрацювати зі своїм захисником. Важко переоцінити, наскільки важлива особа є адвокатом у кримінальному процесі. Якщо він досвідчений, переконливий, логічний, промовистий, все вийде! Потрібна лише віра та кошти, причому ціна у нас більш ніж розумна на такі послуги.

Всі люди різні, як і адвокати всі різні, але вони знаходять спільну мову та довіру.

Якщо вас, як то кажуть, взяли в обіг слідчі органи, то відразу ж знайдіть свого захисника, якому зможете довіряти, як собі. Решта все потім, байдуже і почекає.

Якщо вам потрібні разові консультації, Легал Солюшнс також допоможе. Під час такої короткої розмови ви зможете зрозуміти, наскільки фахівець вам підходить.

Кримінальний адвокат у Києві забезпечить усі умови для пом'якшення чи зняття звинувачень:

 • мобільність та оперативність;
 • компетентність;
 • роботу на результат до перемоги

Як знайти адвоката у кримінальних справах у Києві?

Запрошуємо на першу консультацію, на якій відбудеться знайомство з обставинами вашої справи, ретельне вивчення. Тоді ж ви дізнаєтеся про вартість кримінального адвоката і зможете прийняти одне з найвідповідальніших рішень: кому віддати в руки своє життя на найближчі роки? Чи буде вона вільною чи ні? Відновимо справедливість разом!


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Цивільно-правові спори Цивільно-правові спори — це розбіжності, які виникають між фізичними та юридичними особами в повсякденному житті. Регулювання таких спірних пр...
 • Господарські спориКрім отримання прибутку, розвитку бізнесу підприємницька діяльність дуже часто буває пов'язана з ризиками і укладанням угод з недобросовісними контраг...
 • Трудові спориУ сфері трудових відносин між працівником і роботодавцем головною функцією трудового законодавства буде ефективний захист судового характеру їхніх пра...
 • Податкові суперечки. Адвокат та юрист з податківСфера оподаткування — динамічно галузь, що стрімко розвивається. Правовідносини між платниками податків та контролюючими державними органами рег...
 • Адміністративні спориАдміністративні спори відносяться до категорії справ в сфері адміністративних правопорушень і суперечки в області порушення прав та інтересів юридични...