Останні новини:

14 Березня 2023

Послуги IT-адвоката: чому варто ними скористатисяПослуги IT-адвоката: чому варто ними скористатися
0/5
Усього голосів: 0

Якщо ви думаєте, що у сфері ІТ адвокат не потрібен, то ви ще не відкрили свою компанію і ми вчасно встигли. Послуги юриста стануть необхідні, коли знадобиться дотримуватись прав інтелектуальної власності розробників або довести її крадіжку. Щоб дізнатися, чим ще може допомогти вам фахівця, продовжуйте читати. 

Які суперечки можуть виникнути

IT-юрист допомагає при вирішенні різноманітних правових проблем у сфері інтелектуальної власності:

  • Коли контрагенти виявилися несумлінними. 
  • Коли було порушено права на інтелектуальну власність третіх осіб або розробників ПЗ.
  • Коли було здійснено несанкціонований доступ до даних третіх осіб.
  • Коли необхідно оцінити ступінь захищеності персональної інформації та довести її до належного рівня. 
  • Коли відбувається злиття або поглинання компаній.

Обираючи послуги адвоката, ви можете більше не переживати про неправильне оформлення документів, актів та договорів, що згодом призводить до штрафів, пені та, природно, збитків. За підтримки юриста вам забезпечено грамотне та законне провадження інтелектуальної діяльності, відповідно до всіх законодавчих актів. При цьому не обов'язково наймати постійного співробітника в штат: ви можете вибрати послугу абонентського обслуговування і вам завжди буде забезпечена юридична допомога одного і того ж фахівця при будь-яких суперечках з контрагентами, штатними співробітниками та податківцями.

Фахівці у сфері ІТ зазвичай займаються питаннями стартапів, вибудовують бізнес-стратегії або коригують їх, залежно від проблем, що виникають. Крім того, вони надають детальну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять у сфері технологій, складають акти і беруть участь замість вас у судах як захист. Щоб підтримувати належну репутацію в очах своїх клієнтів, потрібно зробити так, щоб їхні дані завжди були захищені. І в цьому ІТ адвокат просто незамінний! 

Коментарі:
    Додати коментар