Останні новини:

25 Січня 2019

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОСІБ ПЕРЕДПЕНСІЙНОГО ВІКУ В РАХУНОК КВОТИ: ПОЯСНЮЄ МІНСОЦПОЛІТИКИПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОСІБ ПЕРЕДПЕНСІЙНОГО ВІКУ В РАХУНОК КВОТИ: ПОЯСНЮЄ МІНСОЦПОЛІТИКИ
0/5
Усього голосів: 0

На підприємства, установи та організації, поширюється вимога про виконання квоти із працевлаштування осіб передпенсійного віку

Мінсоцполітики розповіло про надання інформації щодо квоти робочих місць для осіб передпенсійного віку.

1. Щодо розрахунку квоти підприємствами, установами та організаціями, у яких середньооблікова штатна чисельність становить 20 осіб.

На підприємства, установи та організації, у яких штатна чисельність становить 20 осіб, поширюється вимога про виконання квоти, відповідно до якої підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб установлюється квота в розмірі не менше ніж одна особа передпенсійного віку у середньообліковій чисельності штатних працівників.

2. Щодо виконання квоти у разі, якщо працівник стане особою передпенсійного віку у другій половині звітного періоду.

Якщо особа у звітному році отримала додаткові гаранти у сприянні працевлаштуванню, зокрема, стала особою передпенсійного віку, і працювала у звітному році на умовах повної зайнятості, її необхідно враховувати при розрахунку квоти.

Обов'язковою умовою дотримання роботодавцями квоти вважається працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та щорічне (не пізніше, ніж 01 лютого після звітного року) інформування про це державної служби зайнятості.

Коментарі:
    Додати коментар