Останні новини:

13 Травня 2021

Правила в'їзду в Україну для громадян Росії 2021Правила в'їзду в Україну для громадян Росії 2021
0/5
Усього голосів: 0

В 2021 році оновилися вимоги для в'їзду іноземців, зокрема з Російської Федерації, в Україні. Так, введення нових правил обумовлене обмеженнями в пропускних пунктах, які введені з метою недопущення поширення COVID-19. 

Більш жорсткі вимоги для громадян РФ пред'являються на підставі Указу Президента України. 

Також варто відзначити, що допускається можливість заборони в'їзду на час дії карантину. Ця заборона не стосується осіб з постійним місцем проживання в Україні. Вони можуть в'їжджати на територію нашої країни без обмежень. 

Нові вимоги 2021 

Оскільки Російська Федерація відноситься до числа країн міграційного ризику, громадяни цієї країни при в'їзді будуть проходити контроль в кілька етапів. 

1 етап 

Перед поїздкою слід заповнити анкету в електронному вигляді, розміщену на офіційному веб-сайті Міністерства закордонних справ. Громадяни Росії вказують такі відомості: 

  • анкетні дані; 
  • мета прибуття; 
  • місце роботи; 
  • місце тимчасового перебування. 

Направити анкету слід за 1 місяць до передбачуваної дати поїздки. Але є і виняткові випадки, коли поїздка незапланована, а обумовлена ​​екстреними, поважними причинами, наприклад, із захворюванням або смертю родича. 

2 етап 

Перетин кордону тепер здійснюється за біометричними закордонними паспортами. Іноземці, в т.ч. громадяни РФ, можуть використовувати звичайний закордонний паспорт при відсутності документа з електронним чіпом.

У такому випадку в пропускному пункті іноземцям, які не мають біометричного закордонного документа, будуть робити дактилоскопію. 

3 етап 

Після прибуття до місця слідування - в конкретний населений пункт України, росіяни зобов'язані зареєструватися. Крім позначки в паспорті про проходження прикордонного контролю, іноземець повинен звернутися до органів внутрішніх справ за місцем тимчасового перебування. 

Щоб приїхати в Україну оформляти візу не потрібно, оскільки між країнами діє безвізовий режим. Але зробити це за внутрішнім паспортом росіяни з 2015 року не можуть. 

Перелік документів 

Крім закордонного паспорта іноземним громадянам для в'їзду на територію України додатково можуть знадобитися наступні документи: 

Якщо вам потрібна юридична допомога з міграційних питань або супровід при оформленні документів, зверніться в компанію «Легал Солюшнз». 

Скільки росіяни можуть перебувати в Україні? 

Громадяни Російської Федерації можуть перебувати в нашій країні протягом 90 днів. Такий термін розраховується на 180 днів. Тобто протягом півроку росіяни можуть перебувати в Україні не більше 3 місяців. 

Право на повторний в'їзд з'являється через 90 днів після виїзду з України. У разі порушення вимог чинного законодавства іноземцям може бути заборонений в'їзд або стягнуто штраф.

Коментарі:
    Додати коментар