rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Представлення інтересів в суді

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Представництвом інтересів в судах займається адвокат.  Якщо так сталося, що вам потрібен захист, звертайтеся до нас в юридичну компанію Легал Солюшнз.  Допоможемо в цивільних і кримінальних справах.  Гарантуємо боротьбу в рамках закону до переможного кінця.

Що потрібно для представлення інтересів в суді?

Схема роботи з нами проста.  Все, що для цього потрібно - довіреність на представлення інтересів в суді.  Її можуть оформити фізичні особи і комерційні організації.  Працюємо за договором.

Комерційне право

Захистимо ваше майно, честь, репутацію, право інтелектуальної власності.  Якщо ви юридична особа, підготуйте установчі документи, щоб співпрацювати з нами.  Організації ефективно вирішують з нашими фахівцями спірні питання в області корпоративного права.  Іноді все можна вирішити в рамках досудового або претензійного розгляду.  Мирова угода - кращий варіант для обох сторін.

Кримінальне право

У кримінальних справах все набагато складніше.  Але і тут у нас накопичено великий досвід представництва інтересів в суді.  Юриспруденція дає багато можливостей для успішного вирішення, здавалося б, безнадійних справ.  Представництво інтересів в кримінальних справах вимагає максимальної зосередженості, ретельного збору доказів, роботи зі свідками.  У разі необхідності подається апеляція і касація до судів вищих інстанцій.  У таких справах суд дуже складно заручитися підтримкою, якщо ви є підозрюваним.  Потрібен хороший, досвідчений адвокат.

Вже з того моменту, як починається слідство, відразу ж зверніться за допомогою.  Не піддавайтеся на психологічний тиск.  Адвокат навчить вас правильно поводитися на допиті.  Разом ви виробите ефективну стратегію.  Це - половина успіху.

Легал Солюшнз має бездоганну репутацію.  З вами буде працювати постійно один фахівець.  Він уже займався подібними справами, і його неможливо завести в глухий кут.  Він отримує довіреність на представлення інтересів і починає роботу з вашою справою негайно: збирає докази, свідків, проводить власне розслідування, подає позовну заяву в належні терміни.

Інші категорії спорів

Допоможемо:

 • в цивільних спорах;
 • адміністративних спорах;
 • господарських справах.

Представляємо інтереси в господарських, адміністративних, загальних судах.  Якщо потрібно - дійдемо і до Верховного суду.

Наші послуги з представництва інтересів - комплексні.

Складаємо процесуальні документи всіх видів:

 • пояснення;
 • заяви;
 • клопотання;
 • прохання;
 • скарги;
 • протести
 • позови і зустрічні позови;
 • апеляційні та касаційні скарги.

Отримайте консультацію усно або письмово, дізнайтеся вже зараз перспективу розгляду.  У нас ви отримаєте реальну допомогу, дізнаєтеся, як правильно вести діалог зі слідчим.  Ваша правильна поведінка на слідстві і в суді може зменшити термін, сприяє зміні його на умовний, а в деяких ситуаціях - і зовсім допомагає звільнити вас і зняти всі звинувачення.  Це - питання вашої репутації, який буде впливати на вашу подальше особисте життя і кар'єру.

Все перераховане в найбільшій мірі, звичайно ж, стосується кримінальних справ.

Але і коли мова йде про майнові права, ви ризикуєте бізнесом і нерухомістю.  Будьте дуже обережні з кредитами.  Якщо виникли суперечки з банком, ми раді допомогти вирішити їх як в досудовому порядку, так і в суді.

Ми на зв'язку:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • в онлайн-чаті.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Судовий адвокатЩоб виграти справу, обов'язково варто найняти адвоката.  Уже на етапі подачі заяви особа без юридичної освіти робить безліч помилок.  Заяву ...
 • Позовна заява до судуЯкщо так сталося, що ваші права були порушені, настав час подати позовну заяву до суду.  У цій ситуації стане в нагоді допомога адвоката, оскільк...
 • Оскарження судових рішеньЯкщо суд вирішив справу не на вашу користь, його можна розглянути повторно.  Існує апеляція і касація.  Оскарження рішення суду неможливо бе...
 • Оскарження дій та рішень контролюючих органівПодаткова, пожежна інспекція та інші державні органи часто неправомірно накладають штрафи і не дають нормально працювати.  І часто зовсім не озна...


Коментарі:
  Додати коментар