ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77

Останні новини:

22 Березня 2018

Чи подавати неприбутковий звіт, якщо діяльність не ведеться ?



Чи подавати неприбутковий звіт, якщо діяльність не ведеться ?

Неприбуткові організації в разі наявності будь-яких показників, що підлягають декларуванню (в тому числі показників, які мають нульове значення або підлягають декларуванню в складі фінансової звітності, що надається разом зі Звітом), зобов'язані подавати Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації і форми фінансової звітності в терміни, передбачені п. 49.18 ПКУ.

У свою чергу, у відповідних осередках відомостей про одночасне надання до Звіту форм фінансової звітності передбачено проставлення відмітки "+".

Коментарі:

СкасуватиДодати коментар