ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77

Останні новини:

09 Січня 2018

Як заснувати повне або командитне товариствоЯк заснувати повне або командитне товариство

Такі організаційно-правові форми господарювання, як повне і командитне товариство, не надто популярні серед підприємців, тому і маловідомі. Такі комерційні господарські об'єднання розраховані на залучення значної кількості пайовиків, а також підтримання їх діяльності на належному рівні. Створення об'єднань у вигляді повного або командитного товариств вигідно відрізняється від інших господарських товариств, завдяки таким безперечних переваг:

  • проста і швидка реєстрація;
  • ніяких вимог до розміру капіталу.

Підготовчий етап при створенні повного / командитного товариства

Перш, ніж почати процедуру відкриття повного / командитного господарського товариства, необхідно визначитися з деякими питаннями:

  • напрямком діяльності підприємства;
  • його місцем на економічному ринку;
  • найменуванням;
  • кількісним і якісним складом пайовиків;
  • органами управління товариством та іншими організаційними питаннями.

Передумови реєстрації повного / командитного товариства

Держреєстрація повного товариства можлива за наявності не менше двох пайовиків, що займаються спільною комерційною діяльністю під однією назвою і несучих солідарну відповідальність за результати діяльності товариства всім особистим майном. Діяльність свою таке об'єднання здійснює згідно із положеннями договору, укладеного між пайовиками. Даний договір повинен бути завірений нотаріусом і внесений в комерційний реєстр.

Командитне товариство передбачає об'єднання двох і більше пайовиків під одним загальною назвою. Одне або кілька осіб з числа учасників відповідають за результати роботи свого товариства всім особистим майном і іменуються повними учасниками, а інші - командитні пайовики, беруть участь в діяльності товариства і відповідають за його боргами пропорційно розміру власного внеску і називаються вкладниками. Для того, щоб заснувати одне з цих товариств, потрібні особисті дані майбутніх пайовиків.

Особливості реєстрації повного / командитного товариств

Процедура реєстрації командитного товариства може відбуватися двома способами:

  • електронна реєстрація на підприємницькому порталі з занесенням в комерційний електронний регістр. Щоб мати право на держреєстрацію одного з вищевказаних товариств, необхідно дотримати дві умови - майбутні пайовики повинні мати постійне громадянство країни і мати ID-карту для використання цифрового підпису;
  • нотаріальна реєстрація з оформленням відповідної заяви нотаріусом і надання йому пакета документів, які потрібні для реєстрації.

На електронну реєстрацію піде не більше півгодини, а нотаріальне оформлення займе 2-3 дні.

Коментарі:

СкасуватиДодати коментар