Останні новини:

26 Грудня 2017

Президент зареєстрував проекти про антикорупційні судиПрезидент зареєстрував проекти про антикорупційні суди
0/5
Усього голосів: 0

Петро Порошенко вніс до Парламенту проект Закону «Про Вищий антикорупційний суд» і проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд». Обидва проекти визначені як невідкладні.

Текст законопроектів поки не опублікований.

Законопроекти були презентовані Президенту Петру Порошенко 22 грудня. У нараді взяли участь засновник Фонду інновацій та розвитку Георгій Вашадзе, вчений і експерт ОБСЄ Анатолій Заєць, директор Фонду інновацій та розвитку Роман Яковлєв, вчений і експерт ОБСЄ Валентин Сердюк та заступник Глави АПУ Олексій Філатов.

Під час презентації Георгій Вашадзе повідомив, що законопроект про антикорупційний суд включає в себе кращу міжнародну практику в різних країнах, експертні рекомендації фахівців ОБСЄ і висновки Венеціанської Комісії.

Вчений і експерт ОБСЄ Анатолій Заєць розповів, що проект закону був розроблений на основі концепції, яка була проведена експертами під егідою ОБСЄ, після ретельного експертного відбору фахівців, які добре розбираються в цьому предметі.

Президент зазначив, що законопроект про антикорупційний суд повинен врахувати важливі позиції, зокрема щодо іноземних експертів, гарантії безпеки для суддів, прозорість і незалежність відбору кандидатів у судді.

Коментарі:
    Додати коментар