rating
4,6/5

Всього відгуків: 52

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Адвокат при допиті

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Допит - одна з найбільш важливих і обов'язкових стадій кримінального провадження. Суть слідчої дії полягає в отриманні органами дізнання або досудового слідства інформації про обставини справи, що розглядається. Необхідні відомості отримують як від обвинуваченого (підозрюваного), так і від свідків, потерпілої сторони. Порядок виклику особи до слідчого, прокурора полягає у відправленні повістки поштою, e-mail, телефонним дзвінком.

Якщо вас чекає допит, і ви не знаєте, як варто себе правильно вести, зверніться за допомогою до адвоката у кримінальних справах компанії «Легал Солюшнз». Виклик адвоката на допит можливий в межах м. Києва. Вартість послуги обговорюється на первинній консультації.

ЯКА РОЛЬ АДВОКАТА НА ДОПИТІ

ДОПОМОГА ПРАВОЗАХИСНИКА НА ДОСУДОВИХ СТАДІЯХ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ПОТРІБНА КОЖНОМУ ІЗ ЙОГО УЧАСНИКІВ:

  1. Потерпілому він необхідний з метою контролю за справедливістю дій співробітників правоохоронних органів, дотриманням його прав і свобод, відновлення порушених інтересів.
  2. Допит з адвокатом вбереже свідка від можливої дачі неправдивих свідчень і відповідальності за це. Крім того, фахівець зможе зрозуміти, з якою метою був запрошений свідок і зробить все можливе, щоб запобігти потраплянню клієнта до списку підозрюваних.
  3. Без кваліфікованого захисту зовсім не обійтися підозрюваному, обвинуваченому. Необхідність в присутності адвоката на допиті викликана, в першу чергу, метою не допустити в ході слідчої дії загроз, фізичного і психологічного насильства, сприяти виявленню фактів, які можуть виправдати підзахисного або як мінімум пом'якшити міру покарання.

Будь-який з допитуваних може володіти інформацією, розголошення якої заборонено законом. До неї, зокрема, відносяться лікарська, адвокатська, банківська таємниці, таємниця сповіді, усиновлення та інші. Своєчасна консультація адвоката допоможе уникнути порушень і, отже, додаткової відповідальності. Перед допитом підсудного, свідка адвокат обов'язково зустрічається з клієнтом для обговорення тактики дій, надання рекомендацій щодо процедури, сценарію допиту. Результат кримінальної справи багато в чому залежить від якості підготовки до першого допиту.

ЩО ВХОДИТЬ У ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПРИ ДОПИТІ

ДОСВІДНИЙ ПРАВОЗАХИСНИК:

  • визначає необхідність участі клієнта У допиті. При відсутності необхідної підготовки підзахисний має право відмовитися від дачі показань на основі приписів Конституції України;
  • надає консультацію, готує допитуваного до питань слідчого, прокурора, роз'яснює його права;
  • стежить за правомірністю дій представників правоохоронних органів;
  • вивчає протокол допиту, при необхідності радить допитуваному внести зауваження.

Якщо вас викликають до слідчого, і ви хочете почувати себе впевнено під час дачі показань, не зволікайте зі зверненням до фахівців «Легал Солюшнз». Ретельна підготовка до допиту за участю адвоката підвищить ваші шанси на позитивний результат. Щоб замовити послугу, дізнатися ціну, зв'яжіться з нами по телефону або заповніть заявку в онлайн-формі.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар