rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Адвокат при допиті

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Допитання — слідчу дію, що проводиться у межах кримінального провадження. На допит можуть викликатися не лише підозрювані чи обвинувачені. Такі слідчі дії проводяться з потерпілими та свідками.

Мета допиту — отримати інформацію щодо обставин скоєного кримінального правопорушення. Більшість людей лякає лише згадку слова «допит».

Якщо вас викликали на допит, і ви не знаєте, як правильно поводитися, які права у вас є, і що робити, зверніться відразу за кваліфікованою допомогою до адвокату у кримінальних справах юридичної компанії «Легал Солюшнз» .

Ми надаємо послуги у межах м. Київ. Вартість послуг обговорюється із клієнтом в індивідуальному порядку.

Викликають на допит — не панікуйте або чому важлива допомога адвоката під час допиту

  Реалії такі, що навіть найбільш законослухняний громадянин нашої країни з настороженістю ставиться до виклику на допит, незалежно від процесуального статусу.

Насамперед потрібно визначити законність виклику та правильність сповіщення відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства. Людина може бути повідомлена про допит такими способами:

 • повісткою;
 • за допомогою електронної пошти, факсу;
 • телефоном.

Зверніть увагу, що виклик на допит здійснюється мінімум за 3 дні до процесуальної дії.

Щойно ви дізналися про необхідність з'явитися до слідчого, зверніться до юридичної компанії Legal Solutions. Адвокат при допиті свідка, підозрюваного чи обвинуваченого завжди діятиме на користь свого клієнта і спостерігатиме, щоб права та законні свободи останнього не порушувалися. 

Чим допоможе адвокат під час допиту?

Комплекс послуг та допомога адвоката залежить від процесуального статусу клієнта:

 1. Потерпілому потрібна кваліфікована юридична допомога з метою захисту порушених прав, стягнення збитків.
 2. Адвокат під час допиту свідка допоможе розібратися, з якого приводу його викликали, які пояснення він може надати. Також адвокат проконтролює, щоб потерпілий не давав свідомо неправдиві свідчення. За допомогою адвоката свідок мінімізує ризик потрапляння до лав підозрюваних, що на практиці зустрічається досить часто.
 3. Обов'язкова участь адвоката у кримінальному провадженні, у т. ч. при проведенні допиту, необхідна підозрюваному чи обвинуваченому. За допомогою фахівця можна сформулювати правильну правову позицію та проконтролювати правомірність дій слідчого та прокурора під час проведення досудового розслідування.

Перед проведенням такої слідчої дії проводиться зустріч з адвокатом, який проконсультує, що треба говорити, і як поводитися. Важливо пам'ятати, що деякі відомості вважаються таємницею, що охороняється законом. Важливо її не розголошувати, щоб уникнути відповідальності, передбаченої законодавством.

Адвокат під час допиту свідка — надійний захист від Legal Solutions

Як тільки ви повідомили про необхідність явки до слідчого для надання свідчень у рамках проведення досудового розслідування, будь-яким зручним способом зв'яжіться з менеджером юридичної компанії «Легал Солюшнз».

Наші фахівці забезпечать представлення інтересів та захист свідків з будь-якого кримінального провадження. У рамках співпраці ми пропонуємо:

 • юридичні консультації;
 • присутність під час проведення допиту;
 • контроль та припинення тиску на свідка з боку слідчих органів, прокуратури;
 • підготовку необхідних процесуальних документів та багато інших. ін.

Перелік послуг, необхідних клієнту, залежить від специфіки кримінального провадження.

Адвокат під час допиту підозрюваного: перелік наших послуг

Адвокат юридичної компанії «Легал Солюшнз»:

 1. Проведе аналіз обставин справи та визначить необхідність участі у кримінальному провадженні.
 2. Надасть консультацію.
 3. Проконтролює дотримання прокурором, слідчим вимог чинного законодавства.
 4. Уважно вивчить протокол допиту і, за потреби, внесе свої зауваження.
 5. Розробить тактику захисту та стратегії поведінки клієнта.
 6. Підготує необхідні процесуальні документи.
 7. Оскаржує дії/бездіяльність, рішення слідчого, прокурора.
 8. Оперативно виявить будь-які порушення процесуального законодавства тощо.

Адвокат під час допиту підозрюваного — це гарантія законності, неупередженості та об'єктивності особи, яка здійснює допит. Наші висококваліфіковані фахівці мають успішний, багаторічний досвід участі у допитах, що дозволяє нам забезпечити захист прав та інтересів кожного клієнта на професійному рівні. 

Участь адвоката при допиті свідка, підозрюваного чи потерпілого: що для цього необхідно?

Залучити адвоката до участі у кримінальному провадженні можна на будь-якій стадії. Для цього виконуються такі вимоги:

 • між адвокатом та клієнтом укладається договір;
 • захисником підозрюваного / обвинуваченого або представником свідка / потерпілого вправі бути лише адвокат;
 • адвокат повинен підтвердити свої повноваження.

Щоб заручитися підтримкою досвідченого та висококваліфікованого адвоката для участі у допиті та інших слідчих діях, все, що вам потрібно — зв'язатися з нами та укласти договір.

Вартість правової допомоги визначається в індивідуальному порядку залежно від переліку послуг, особливостей кримінального провадження. Ми гарантуємо лояльні ціни на найкращий, надійний захист у кримінальному провадженні, незалежно від вашого процесуального статусу.

Права адвоката при допиті свідка, підозрюваного / обвинуваченого, потерпілого

Кримінально-процесуальним законодавством передбачено, що пам'ятник (представник) має всі права, якими наділений його клієнт. Виняток становлять права, реалізація яких нерозривно пов'язана з особистістю учасника кримінального провадження. 

Адвокат має право:

 • знайомитися з матеріалами кримінального провадження;
 • робити копії документів;
 • присутня під час проведення допиту;
 • заявляти клопотання, відводи;
 • оскаржити дії слідчого, прокурора;
 • давати пояснення;
 • надавати докази та багато інших. ін.

Лише адвокати юридичної компанії Legal Solutions знають, як грамотно реалізувати права, надані законодавством, щоб відстояти інтереси своїх клієнтів.

Вас викликають до слідчого чи прокурора на допит? Не варто панікувати, зверніться до юридичної компанії «Легал Солюшнз». Заручившись підтримкою висококваліфікованого, досвідченого адвоката, ви почуватиметеся впевнено на допиті. 

Тільки професіонали Legal Solutions, використовуючи ефективні правові інструменти, зможуть змінити вектор кримінального провадження та захистити ваші права на всі 100. Звертайтесь!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар