ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 67

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:



Притулок для росіян в україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Як отримати політичний притулок росіянам в україні?

Українські юристи все частіше чують це питання від тих громадян російської федерації, чиї політичні права на батьківщині порушуються.

Щоб отримати політичний притулок в україні, потрібно знати права і обов'язки біженця в нашій країні. Уже при оформленні статусу біженця, за нашим досвідом, не обійтися без юридичної допомоги. Її вам нададуть кваліфіковані фахівці по праву юридичної компанії Легал Солюшнз ».

Процес отримання притулку для росіян в україні

Для надання притулку потрібні не тільки особисті документи того, хто про нього попросив і членів його сім'ї, а й докази переслідування. Спроби переслідування повинні здійснюватися неодноразово.

Затвердження про опозиційну діяльність в країні походження не означає, що людині загрожує небезпека, тому кожна справа слід розглядати в індивідуальному порядку, рішення про згоду або відмову в наданні статусу біженця завжди приймають колегіально кілька людей. Присутність адвоката завжди підвищує шанс рішення на користь людини, який попросив політичного притулку. Але адвокат не може говорити за свого клієнта і безпосередньо впливати на подачу інформації про обставини справи. Він може лише порадити, як поводитися в міграційній службі, які документи подати, як їх зібрати, як написати заяву, зібрати докази, сформулювати причини, за якими росіянину знадобилося політичний притулок.

Послуги для росіян, що бажають отримати статус біженця в україні

Якщо вам потрібна допомога адвоката, ви завжди можете отримати її в юридичній компанії «легал солюшнз». З нами набагато простіше:

  • Отримати захист української держави в разі переслідувань в росії;
  • Отримати посвідчення біженця або особи, яка потребує додаткового захисту;
  • Представлення ваших інтересів в органах виконавчої, судової влади, як переслідуваної особи;
  • Отримати допомогу у встановленні статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту.

Дуже часто можна почути фрази «переслідування за політичні переконання» і «переслідування за релігійними переконаннями», але найчастіше незрозуміло, що конкретно вони означають. З цим і допоможе розібратися юрист. Він оцінить ситуацію і порекомендує, що зробити, щоб шанси стати біженцем в україні у вас, як і переслідуваного в рф особи, підвищилися.переслідування за політичні переконання і переслідування за релігійними переконаннями - це обмеження прав людини в суспільстві (соціумі).вас не можуть повернути в ту країну, де до вас можуть бути застосовані тортури або ж жорстоке поводження. Ви не можете бути депортовані в країну, яка депортує вас назад в рф. Щоб притулок отримали і ваші родичі, будуть потрібні відповідні документи, що доводять кровне або шлюбне спорідненість. Документи, які підтверджують законність вашого перебування на території нашої країни, оформляються в терміни до 1 місяця, в окремих випадках - до 3.

Як отримати допомогу юриста по міграційному праву в україні громадянину рф?

Консультант чекає вас, йому ви зможете задати питання і попросити про особисту зустріч, в ході якої шанси на отримання притулку в україні для вас і вашої родини будуть оцінені більш реально:

  • По телефону;
  • По електронній пошті;
  • В чат-боті на нашому сайті.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:



Коментарі:

    Додати коментар