Останні новини:

13 Квітня 2022

Притулок у Європі: тимчасовий захист чи статус біженця.Притулок у Європі: тимчасовий захист чи статус біженця.
0/5
Усього голосів: 0

Рятуючись від військових дій, багато українців вирішують покинути Україну і виїхати закордон. Виїхавши за кордон вони стикаються з безліччю питань, що вимагають прийняття екстрених рішень. І найважливіші з них - це легалізація свого перебування в країні та оформлення статусу "біженця". Дуже важливо знати, що, крім статусу біженця, який у всіх на слуху, існує ще один варіант легального поїдання на території ЄС – "тимчасовий захист".

Усі хто покинув територію України після 24 лютого 2022 року можуть оформити статус біженця або тимчасовий захист.

Тимчасовий захист чи статус біженця: чи є різниця?

Звичайно, кожного, хто виїжджає, хвилює питання правильного оформлення свого статусу. Для того, щоб прийняти правильне рішення, треба чітко розуміти, що ж полягає різниця між статусом біженця і тимчасовим захистом. Також необхідно визначити для себе на який з них краще подавати документи з огляду на всі аспекти в кожному конкретному випадку

Всім, хто виїжджає за межі України, необхідно розуміти, що знаходиться в статусі біженця і отримати тимчасовий захист – це абсолютно різні категорії і відповідно тягнуть за собою різні наслідки. Найчастіше особи перетинають кордон неправильно трактують терміни і використовують поняття "біженець". Саме через це, звертаючись за допомогою, вони ризикують помилитися з вибором категорії захисту та в результаті отримати зовсім не те, що хотіли. Щоб не потрапити в прикру ситуацію, найкраще звернеться до послуг міграційного юриста та отримати необхідні роз'яснення заздалегідь. Питання вибору свого статусу на території ЄС дуже відповідальне і важливо не помилитися у виборі юриста, який зможе надати справді кваліфіковану допомогу. Такого спеціаліста ви, без сумніву, знайдете в компанії Legal Solutions.

Як ухвалити рішення.

Для того щоб визначитися з вибором статусу, насамперед необхідно визначимося зі своїми та дати собі відповіді на такі питання:

  1. Наскільки довгострокову мету перебування в ЄС я розглядаю?
  2. Чи розглядаю я варіант миттєвого повернення на батьківщину після закінчення воєнних дій?
  3. Чи цікавить мене у майбутньому право на безстрокове проживання в ЄС?

Тільки оцінивши всі за і проти, відповівши на головні питання, отримавши необхідну інформацію для роздумів та визначивши для себе кінцеві цілі, ви зможете прийняти для себе рішення про той чи інший статус свого перебування на території ЄС.

Коментарі:
    Додати коментар