Наша місія

Наша місія в тому, щоб максимально захистити або нівелювати зовнішні і внутрішні загрози для бізнесу, які лежать в юридичній сфері, щоб направити ресурси наших клієнтів на зростання, а не на боротьбу з москітами. І в кінцевому підсумку, ми впевнені, ця стратегія приведе до покращення світу.

Про нас

Юридична компанія «Легал Солюшнз» - це в першу чергу злагоджена команда молодих, енергійних, амбітних, але при цьому досвідчених Професіоналів. Серед нас - юристи, адвокати, арбітражні керуючі, аудитори, бізнес-консультанти. Ми - педантичні перфекціоністи. І що важливіше - нам не чужі поняття етики, моралі, вірності даному слову, клієнту, професії. Ми любимо те чим ми займаємося, нам подобається перемагати, захищаючи клієнтів, ми від цього кайфуемо.

Яких клієнтів ми з особливою радістю приймемо на обслуговування? В першу чергу тих, для кого етика і мораль не порожній звук, тих, у яких ми могли б вчитися, а не просто допомагати в непростий для їх бізнесу період.

Які проекти викликають у нас максимальний інтерес? Це всякого роду нестандарт, те, на що інші махнули рукою, або від ліні, або від нестачі компетентності, або, банально, від страху. Нам подобаються комплексні рішення (так, назва у нас не випадково включає це слово). Ми завжди тримаємо фокус саме на вирішенні, а не на проблемі клієнта, завжди намагаємося копнути максимально глибоко, оскільки найчастіше проблема, з якою клієнт звернувся, це лише симптом, вилікувавши який, ми зобов'язані вказати клієнту ту початкову помилку, яка призвела до проблеми. Звичайно, є дуже багато юридичних завдань, які для нас давно стали стандартними, і ми їх все одно з радістю продовжуємо вирішувати, оскільки вміємо це робити відмінно.

Яке значення ми вкладаємо в символ нашого бренду? Ми вирішили поставити експеримент. Нижче викладені 3 значення, які ми вкладаємо в логотип, пропонуємо вам вгадати і потім порівняти свої ідеї і наші. Якщо народитися щось геніальне - обов'язково відправляйте через форму зворотного зв'язку нам. Якщо наші з вами оцінки геніальності вашої ідеї співпадуть - ми з задоволенням вручимо вам дуже крутий подарунок!

Перше значення

Сова. Символом нашої компанії ми вибрали сову. Зазвичай коротка асоціація у більшості людей з мудрістю. Багато хто забуває, що це хижак. Для нас це синтез інтелекту і розумною агресії, та гримуча суміш, яку ми застосовуємо при рішенні різноманітних завдань наших клієнтів.

Друге значення

Нескінченність. Це більш глибокий символ. Це та субстанція, яка є основою всього, той фундаментальний базис, який допомагає нам не здаватися при опорі наших віз-а-ві йти до кінця.

Третє значення

Структура. Часто клієнтські кейси - це дуже заплутані процеси з високою варіативністю і безліччю невідомих. Тут у нас теж є точка входу і точка виходу (2 лінії верху лого). Ну і, звичайно, тільки з нашою допомогою ви зможете пройти через цей хаотичний кошмар.


Є ідея?

Будемо раді її почути

Чому варто звернутися саме до нас:

Професіоналізм

«Легал Солюшинз» має багаторічний досвід в сфері юриспруденції та успішну практику в усіх галузях права. Наша головна мета - надання кваліфікованої юридичної допомоги та досягнення бажаного результату.

Індивідуальний підхід

Ми цінуємо кожного клієнта, індивідуально підходячи до його проблем і цілей. У всіх без винятку випадках застосовуємо підхід, орієнтований на досягнення конкретних результатів.

Гарантія результату

Завдяки постійній і активній співпраці з різними галузями бізнесу, ми гарантуємо Вам своєчасне виконання поставлених Вами завдань.

Наші цінності

Репутація

Кожен з наших професіоналів особисто, максимально сконцентрований на досягненні якісних, наданих на високому рівні юридичних послуг. Вдало поєднуючи світові стандарти практики з глибокими знаннями специфіки ринку юриспруденції, гнучкий підхід і чітке розуміння потреб клієнтів є головними принципами нашої роботи.

Задоволені клієнти

Поєднання унікального досвіду, який мають юристи нашої компанії, і сучасних стандартів надання юридичної допомоги дозволяє нам запропонувати кожному клієнту, який звернувся в нашу компанію, індивідуальний підхід до вирішення питання і досягти результату, який в максимальному ступені відповідає його інтересам.

Професіоналізм

Маючи великі міжнародні зв'язки і добре організовану структуру, команда «Легал Солюшнз» характеризується як швидка і ефективна компанія, для вирішення професійних завдань.

Наша команда

Наша команда

Наша команда складається з професійних юристів, адвокатів, бухгалтерів і аудиторів, арбітражних керуючих. Завдяки поєднанню експертних знань галузей права зі значним досвідом юридичної практики в різних напрямах, ми гарантуємо вирішення Ваших питань зі 100% результатом на Вашу користь, так само, надаємо клієнтові оптимальне рішення, обумовлене комплексним підходом до рішення поставлених завдань.

Партнери

Степаненко Максим Михайлович

Степаненко Максим Михайлович

Керуючий партнер
Куліш Ростислав Сергійович

Куліш Ростислав Сергійович

Партнер. Бухаутсорсинг

Документи

Виписка з ЄДР

Завантажити

Поділіться інформацією: