rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Прописка, дозвіл на проживання і реєстрація в Києві

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
250

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
1

Робочий день


Наша компанія надає високоякісні послуги в області міграційного права, але більш за все попит мають консультації про реєстраційні процедури вашого проживання. Іншими словами - питання прописки.

У наші дні, в Україні велика частина працездатного населення живе не за місцем своєї реєстрації. Це те, що створює деякі проблеми громадянам, вимушеним застосовувати схеми корупції для того, щоб отримати медичні, адміністративні та багато інших послуг. До сьогоднішнього дня більше третьої частини населення мають намір реалізувати свої права, отримати більшу частину послуг за місцем реєстрації в паспорті, а не тільки за фактичним місцем проживання.

Щоб отримати офіційну реєстрацію і хороше робоче місце, не обійтися без прописки. Це найголовніша умова для того, щоб працевлаштуватися, оскільки підприємство повинно знати, де знайти співробітника. Оформити прописку в Україні можна при бажанні кожного, але для цього потрібно зібрати необхідну кількість документів, а також скористатися послугами справжніх фахівців.

Українська прописка іноземця

Важко переоцінити прописку, так, як вона допомагає іноземцям. Маючи такий юридичний статус на території нашої країни, відкриваються широкі можливості:

 • реєстрація бізнесу;
 • операції з нерухомістю;
 • відкриття візи;
 • реалізація нотаріальних дій.

Для людини без прописки в нашій країні діяльність буде дещо обмеженою. З цієї причини сьогодні настільки поширена послуга отримання тимчасової прописки. Так, як це дозволяє активно користуватися всіма тими ж можливостями, як і іншим громадянам.

Реєстрація за місцем проживання іноземців на території України

У нашій країні всі іноземні громадяни можуть перебувати протягом таких строків:

 • в період дії візи;
 • не більше 90 днів протягом 180 діб, як був здійснений перший в'їзд в Україну.

Набагато простіше і ефектніше, звичайно ж, тим громадянам, які отримують прописку в Україні в большом городе. В такому випадку більше шансів на отримання гідного робочого місця.

Документи, необхідні для прописки іноземця в нашій країні

 • заяву про реєстрацію постійного місця проживання в письмовому вигляді;
 • документ з відомостями про місце проживання;
 • квитанція - сплата державного мита або ж документ про звільнення від його сплати;
 • талон про зняття з реєстрації місця проживання. Він не подається, якщо оформлення реєстрації місця проживання проводиться зі зняттям в той же час з реєстрації попереднього місця проживання.

Документи, які підтверджують:

 • право на проживання в житлі - договір найму, свідоцтво про право власності, ордер. Якщо такі документи відсутні, реєстрація проводиться за згодою співвласника житла або власника, наймача, членів сім'ї на відповідну реєстрацію місця проживання.
 • право на взяття на облік в установі або в закладі.
 • проходження служби в будь-якій військовій частині. Адреса має бути вказаною під час реєстрації і повинна бути довідка про проходження служби у військовій частині;
 • військовий квиток або ж посвідчення про прописку (для тих громадян, які підлягають взяттю на облік або ж перебувають на відповідному військовому обліку);
 • свідоцтво про народження або про належність до українського громадянства, якщо реєструється місце проживання дитини, яка не досягла ще 16 років.

Якщо проходить реєстрація місця проживання і в той же час знімається з реєстрації інше місце проживання на територіальний підрозділ ДМС, на головній території обслуговування якого зареєстровано попереднє місце проживання, відразу ж надсилається письмове повідомлення про зняття особи з відповідною реєстрацією місця проживання, а також талон.

Наша компанія допомагає іноземцям знайти найоптимальнішого орендаря для того, щоб скласти договір оренди з ним. Також будуть зібрані необхідні документи, які потрібні для прописки. Ця процедура відбувається за мінімальний тимчасовий проміжок. Більш детальну інформацію ви знайдете на нашому порталі.

Шановні клієнти та партнери!

Наші фахівці із задоволенням нададуть Вам вичерпну інформацію про цю послугу по телефону або при зустрічі у нас в офісі. Ви можете залишити заявку, і ми Вам зателефонуємо, або зв'язатися з нами за телефонами та домовитися про зустріч в одному з наших офісів.

Ви також можете зацікавитись послуга - Дозвіл на тимчасове проживання.

Читайте додатково: Оформлення постійного виду на проживання в УкраїніЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар